celodení výlet na Moravě

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod b.marty 15. 8. 2010 19:13

čau
v uterý chci jít s přítelkyní někam na celodení výlet poznávací zábavný chci na ni udelat dojem a chci aby se bavila
pořeboval bych poradit nějaké zajímavé lokalily na Moravě
byly jsme
zoo zlín, olomouc, ostrava
rožnov pod radhoštěm -vesnice
lednice zámek

díky za pomoc
Naposledy upravil b.marty dne 15. 8. 2010 19:17, celkově upraveno 1
b.marty
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 8. 2010 19:15

Sklípky :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.marty 15. 8. 2010 19:17

já budu řídit auto a ten vztah je mezi nama trochu složitější snažím se ji zaujmout aby se semnou zas dobře cítila tak potřebuji udělat dojem


preferuji behem dne vyzkoušet několik atrakcí
b.marty
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 8. 2010 19:21

hrad helfštýn
http://mapy.cz/#mm=TP@sa=s@st=s@ssq=z%C ... 47744@z=11
+
nedaleké aragonitové jeskynně u hranic v teplicích nad bečvou
http://mapy.cz/#mm=TP@x=140715008@y=134117632@z=12
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.marty 15. 8. 2010 19:26

a jak je to s tim hradem je tam nejaky pruvodce chci "budouci" pritelkyni zaujmout aby byla nadšená.... a jake jsou ty jeskyne jsou pekne ?
b.marty
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 8. 2010 19:29

Jesykně jsou super. Mají to tam opravené je do docela dlouhá prohlídka a trasa. Mají to tam fajn nasvícené. Hlavně je tan předtím promenáda a pordávají tam ůázeňské oplatky a podobně. Okolo těch jeskyň jsou lázně.

Pak ještě zajímavé místo a z moravy to není daleko jsou "Sůlovské skály".
Tam to je fakt parádní:
http://mapy.cz/#mm=TTtTcP@sa=s@st=s@ssq ... 83456@z=12
fotky:
http://www.google.cz/images?hl=cs&safe= ... =&gs_rfai=
Naposledy upravil S-Tony dne 15. 8. 2010 19:36, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.marty 15. 8. 2010 19:31

ja jsem konkretne ze zlinska cim blize tim lepe ale nebranim se i atrakcim ktere jsou dal
a ty jestkyne budou fakt dobre :-)

jeste je vhodne aby atrakce byly tak nejak poceste aby nebyly uplne rozhazene po cele morave
b.marty
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 8. 2010 19:38

No kdybych byl ze Zlína, tak to neváhám a jedu navštívit pivovar Vyškov :-D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.marty 16. 8. 2010 04:29

ale ja potrebuji neco cim pritelkyni ohromim prosim poradte uz zitra vyrazime chci aby to hlavne ji bavilo
b.marty
Čtenář

Odeslat příspěvekod b.marty 16. 8. 2010 06:06

zdravim moc se omlouvam za to ze needituji posledni post ale tohle je pro me moc dulezite tak chci aby si toho uzivatele vsimly a poradily jsem dost na tom spatne kvuli pritelkyni ze nechci o ni priji za tohle vsechno si muzu sam ale chci ji to nejak vynahradit tak prosim tady o rady a typy na vylet
b.marty
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 8. 2010 11:07

Márty huž jich máš dost a tady máš kolem Zlína další:Kroměříž - Zámek, park a zahrada!, Slavkov a Bučovice, Buchlov a Buchlovice...no něco si přečti a nauč se dajakú basničku a písníčku, hej...Jinak se mi ozvi na Majla, Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 16. 8. 2010 11:37

Určitě Kroměříž - zámek a zahrady. Krásné, romantické prostředí...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.marty 16. 8. 2010 14:18

jedine co prichazi mozna k uvahu je Kroměříž jinde už jsme byly
ale nevim zda nebyla ona v kroměříži a taky dost zaleži na počasi
chtel jsem ji vzit treba do Tatralandie ale zjistil jsem ze tam jsou skoro vsechny bazeny venku a ne uvnitr coz v takovem pocasi nee

jsem si říkal třeba
Kroměříž pak Bouzov
ten kromeřiž vypada dobře ale je ještě neco v okoli at to je na cely den ?


edit ted me napadlo treba zamek kromeřiž hrad bouzov a cestou zpet aquapark olomouc?
b.marty
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 8. 2010 17:47

No Marty, Kroměříž je pomalu na celej den, když to neodflákneš alá ,,čedok,, a mezi ní a Buchlovem je cestou dost zámků na týden. Tulák Marcel od Zvonu...Jen si to vychutnejte a nikam nepospíchej. Šťastnou Cestu i návrat.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 8. 2010 18:31

Kroměříž a Buchlov je docela daleko od sebe, to už spiš ten helfštýn, a jak řikal S-tony kousek dál jsou ty jeskyně, lázně a hned naproti přes řeku je ani né kilometr Hranická propast. Nejhlubší v čr i ve střední evropě. Sice je to malinko do kopca a nevim jak moc by to holku zajimalo ale slečně se to líbilo.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků