Squatování (Amsterdam, Paříž, Berlín)

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod juiCZe 31. 7. 2010 16:22

Zdravím, má tu někdo zkušenosti se squatováním v Amsterdamu, Paříži, Berlíně, popř. dalších pěkných evropských městech? Zajímalo by mě jakým způsobem probíhá dohoda na přespání, a kde jsou jak vstřícní. Přemýšlím o malém výletě tak na 4, 5 nocí.
poslech HD201<--macbook, venku RE0<--Sansa clip (AAC 320)
juiCZe
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 7. 2010 16:53

Jaká dohoda? Prostě se vloupáš do cizího baráku.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 31. 7. 2010 19:55

Jo, squatting je stylem - nečekán & nezván. Mě docela láká vzít stan a prostě vyrazit někam na jih :). Jestli ti něco dopadne, napiš zkušenosti.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 7. 2010 20:17

I chorvati maj za postavení stanu mimo kemp pokutu 5 000kč (aspoň byla). Tak dejme tomu, že člověk nebude spát do odpoledne a rozbalí to až večer. Ale za ohniště je pokuta jednou taková. To se blbě maskuje a bez ohýnku a ohřátý konzervy to není ono.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 31. 7. 2010 20:32

Aha, netušil jsem, díky za info. Ale kdybych se někde rozvalil za městem na slunečné louce, tak mě snad důchodkyně venčící pejsky nenapráská... :hm
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 7. 2010 21:37

Hehe MTMc Cox, táhne Europou s jednou kapsou vysypanou a druhou děravou... No radši mi obratom napiš a dáme řeč, myšleno smrrrtelně vážně, budu se Ti gratis věnovat(mapy, průvodce, zkušenosti, Survival- jak přežít v přírodě i civilizaci...). Těší se na tě STarej Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 31. 7. 2010 22:05

Díky za nabídku, ale je to jenom nápad do budoucna, teď nic takového realizovat neplánuju :-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 8. 2010 01:31

No MT Mc Coxi, vono se Ti to mohe hodit i v Česku, že,...ani nemusíš jeti někam ven, he. STarec Marcel od Zvonu. Jinak by ses divill, komu můžeš překážet na soukromé louce, no béne... pochopitelně bez vohňa. Vaří se na vařiči jinde , než kde se spí: od cca 22 - 6 OO, nejraději blízko konečné busu, metra či tramváje, i když jsme s Kamilou vloni chrápali ve Spáni,,přidrzle,, v centrálních parcích(to záleží jak je maj velký, he, a jak je tam živo. Ehm v Bárče a Valencii tam byl cvrkot hnedle celou noc, no hlídal jsem já, že).
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků