Obuv na turistiku

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod K.A.N 24. 1. 2012 07:03

Celokožené boty nejsou podmínkou. Zbytečně těžké a náročnější na údržbu. Něco podobného bohatě stačí http://www.affekt.cz/mondeox-trekove-bo ... 26562.html
K.A.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 1. 2012 11:11

Takové podobné jsem měl dotedka Raichle Scout GTX, taky s goretexem.. Na chození pohodlné, mám je už skoro 5 let ale už jsou na více místech děravé.

Ted bych právě chtěl zkusit celokožené, ty budou odolnější, navíc oproti těm cos dával chci gumovou obsázku či jak se tomu řiká, prostě abych si neokopal špičky, neodřel boky, zpevněný kotník.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.N 24. 1. 2012 13:33

OK. Prostě chodíš víc než já. Potom nešetřit. o<:)
K.A.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2012 11:54

Tak už posílám maily vybraným eshopům kde by se mi líbíla cena za ty Salewy, ale kuwa opět se ozývá ten samý problém jako jsem loni sháněl na netu nízké trekové boty.. :-\ Tehdá tu moju velikost neměli nikde v republice, dokonce ani sám výrobce v itálii.. 8-S Nakonec jsem po pár měsících bádání koupil jiné, taky ale museli dovýst..

A ted mi už druhý shop napsal že na prodejně nemají, že možná v unoru budou, jeden dokonce že ani dovozce nemá..

Vím že je mají v Olmiku v Hudyčku, tam sem si je i zkoušel, ale holt za vyšší cenu, tak ještě chvilu budu hledat na netu, pak pro ně asi pujdu do toho hudyčka. Myslím že je jen tak někdo nevykoupí, jinak bych byl v *****.. ]:-<
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 1. 2012 22:03

Jakou máš velikost? Já mám 46 a po chvíli hledání se boty dají najít...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K.A.N 27. 1. 2012 22:03

Jak může mít Hobbit 46?
K.A.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 1. 2012 00:05

Hobbit nevím, ale hobitt 46 má.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2012 19:07

já mám velikost 48 :D

Jinak včera sem šel kolem hudyčka, viděl sem že tam mají napsané slevy, tak sem se byl kouknout jestli i na ty moje botky.. Na ty salewy sleva nebyla, ale dozvěděl sem se že ty moje 13tky někdo už vykoupil.. :shock: TO fakt nechápu, jak může někdo kuwa koupit 13tky boty???? :-\ Sem myslel že tam budou pár měsíců strašit.. :D

No ale že ještě mají na skladě, tak sem rovnou objednal.. :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 18. 2. 2012 06:50

roxor píše:Ja som asi pred 10-rokmi kúpil kožené,členkové topánky na zimu.Vyrobili ich v DAS Makov.
Nedám na ne dopustiť.Vždy pred sezónou a po nej ich fajno nainpregnujem takou pastou a dnes sú fantasticky mäkučké,jak papuče.

Pred týždňom mi praskla na jednej topane podrážka tak som ich musel vypleštiť. Kúpil som druhé, ale nejak si na ne neviem zvyknúť :hm
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 2. 2012 15:25

Dej jim tak 5 let. To je pořádně prošlápneš a dalších 5 let budou zase sloužit. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 7. 2012 19:53

S-Tony píše:Takže lepší mít levnější boty a častěji nové.
To je ale blábol.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vrtosik 19. 7. 2015 10:46

Meindl. Na tůry kotníkové, na procházky jednodenní lehkým terénem třeba nízké. Lepší jedny dražší než si kupovat často nový.
Vrtosik
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků