Obuv na turistiku

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zuzkys 29. 8. 2009 23:04

? Ty ses dnes asi špatně vyspal co...
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 29. 8. 2009 23:06

To je sice pravda, ale s botama to nemá nic společného.
BTW ty moje budu dnes patlat voskem
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 30. 8. 2009 09:46

krtenek píše:Já mám boty za pět a půl až do smrti.

No fuj. Ty si čuně. Nosit jedny boty celý život. To měl taťka taky takové pohory a to byl vždycky smard. Hnus. Palec dolů 8-S
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 30. 8. 2009 11:45

Tedy by měl tvůj otec více dbát na hygienu. Ale soudím, že ty jsi po něm smradlavé nohy zdědil.
Můžu já za to, že mě nohy nes#rdí? Nemůžu.
No nic, jdu patlat vosk.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 30. 8. 2009 20:53

Mně nohy *****í, o sebe pečuju, jen ty boty které nosím dlouho se nedají pak používat.
Takže lepší mít levnější boty a častěji nové.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 30. 8. 2009 21:08

Mě nohy teda taky nesmr.dí, ale rozhodně každý ti řekne, že je dobré boty střídat a ne jedny nosit 5 let... To je až nechutné.
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 30. 8. 2009 22:26

No mojí kočce tedy oproti mně nohy fakt vůbec nemsrdí, ale boty po dvou sezonách vždy. Pak z toho trpí i ty nohy.
Každá noha se potí. Pot to je ráj bakterií. Bakterie v botě nedostaneš definitivně z boty ani heverm. Dají se dostat pryč jen metodou, která rapidně botu poškodí.
Můžeš sprejovat boty proti bakterií a podobně, ale boty po dovu letech nošení to je něco jako "Ztracený svět". Ty boty si žijou svým životem.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 30. 8. 2009 23:13

:) Pěkně napsané...
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 31. 8. 2009 09:01

S-Tony píše:....Bakterie v botě nedostaneš definitivně z boty ani heverm. Dají se dostat pryč jen metodou, která rapidně botu poškodí.
Můžeš sprejovat boty proti bakterií a podobně, ale boty po dovu letech nošení to je něco jako "Ztracený svět". Ty boty si žijou svým životem.

U bot je důležitý je vysoušet a větrat, u mě platí, že dva dny po sobě stejný boty nenosím. Sice se mi nohy nepotí a boty *****í, ale i bota se musí pořádně vyvětrat (u potících se nohou se musí dokonale vysušit, než se opět obuje - to ti pak začne ta bota hnít) a pak ti vydrží dlouho. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 31. 8. 2009 12:31

Tak ... baktérie,pliesne a podobná háveď potrebuje pre svoju existenciu dve podstatné veci ... teplo a vlhko.Ak sa im zamedzí vlhko,sú odpísané.
Niekde som počul,že topánky by sa mali sušiť minimálne toľko hodín,koľko boli na nohe.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 31. 8. 2009 23:00

rado3105 píše:Dobry Den. Vedeli by ste mi poradit obuv na turistiku, kde najlepsie kupit, aby to malo dobry pomer kvalita/cena. Najlepsie co najlacnejsie. Ma to byt na slovensky pohoria(Mala Fatra, Nizke Tatry, Vysoke Tatry). Vopred dakujem.

http://www.sport-outdoor.sk/turisticka- ... p-970.html
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 5. 9. 2009 05:21

roxor píše:Vlani som bol po prvý krát na výstave športových potrieb v Brne a mimoriadne sa mi to páčilo ... tož tento rok sa chystám opäť http://www.bvv.cz/sport-life
Vy sa chystáte?

:?:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 16. 9. 2009 20:06

kupil som vysoke topanky, grisport s materialmi gritex a vibram, v akcii z 80E na 40E. Takze maximalna spokojnost, ked sa do dvoch rokov rozsypu reklamujem. Vela by som asi za topanky nedal, kedze dnes tento turisticky komercializmus a ryzovanie okolo toho neuznavam. Poznam typkov co si kupili topanky za 200Eur a chodia tak maximalne na Strbske pleso, ale komercializmus je silna vec. V tatrach to plati dvakrat.
rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 9. 2009 20:17

rado3105 píše:kupil som v akcii z 80E na 40E, maximalna spokojnost

A teď si představ, že by tam měli napsané Sleva ze 100 na 40E. To by si byl teprve spokojený :lol:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 17. 9. 2009 00:36

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
zuzkys
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků