Kam na dovolenku? (EU mesta)

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JozefV 21. 10. 2008 14:30

Kam a preco by ste isli na dovolenku (teda na vikend, par dni, alebo aj viacej) do Europy?
Mna zatial napadol len Pariz a okolie :D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 22. 10. 2008 10:38

To záleží co chceš dělat. Mi osobně se líbil Mnichov. Krásný park, centrum atd. Dále možnost vyrazit do Alp a na zámek Neuschweinstein.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 22. 10. 2008 13:36

České Budějovice,kvalitné pivo,krásne ženy,krásna príroda.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 22. 10. 2008 16:13

Drazdany - historicke centrum /vetsina pamatek uz je pekne opravenych, takze je skutecne na co koukat/, obvzlast pekne je centrum za tmy... Z Prahy je to kousek, na vikendovku idealni destinace

Norimberk - mesto velke asi jako Brno, moc pekne je stare mesto za mestskymi hradbami, nicmene za prohlidku stoji cele, pokud by ses tam vydal, doporucuju az v prosinci, protoze se tam konaji jedny z nejhezcich vanocnich trhu v Nemecku, jake jsem kdy videl
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 10. 2008 00:33

do Lahti :love:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 10. 2008 08:05

cumel: jo, v Budejovicich je kvalitni pivo, i krasne zeny, oboji vyzkouseno, jen na tu prirodu moc nezbyl cas :D

Jinak jeste me napada Zeneva, Salzburg.
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 24. 10. 2008 11:31

Krakow, Tallin, Ljubjana?
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod szkandi 25. 2. 2009 11:42

Zalezi kam zrovna ryanair leta za 500,- a min 8-D
* Futurama 4ever!
szkandi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 2. 2009 20:49

Luhačovice
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 26. 2. 2009 21:07

Hele, jednoznačně Paříž. Romantika, Eiffelovka, Louvre, Moulin Rogue, DisneyLand. :) Co víc si přát? Ano, pár EUR v kapse a pěkné počasí.

Ale když člověk chytne dobré letenky, to ostatní se už nějak objeví.

Přiznám se, že na začátek května teď taky něco plánuju, tak uvidíme. Jednoznačně bych rád Paříž, řekněme tak 3 dny (to stačí). Z toho dva dny v DisneyLandu. Ještě zvažuju ubytování. :roll:
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Užovka 27. 3. 2009 03:59

Benátky :-)
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 27. 3. 2009 08:46

No jo, Paříž je super a letenky tam člověk sežene bez problému za pár korun. Ale o ten Disneyland bych teda zrovna nestál.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 5. 9. 2009 05:27

JozefV píše:... na vikend, par dni, alebo aj viacej) do Europy?

Mňa mimoriadne oslovil AMSTERDAM.
Je to nádherné mesto s vlastnou nenapodobiteľnou atmosférou a koritom.Mesto je nádherné cez deň a ešte viac v noci.V noci patrí mladým :-P .
Ubytovanie je tiež vhodné pre mladých ... v užšom centre je samý hostel.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 9. 2009 19:16

V Podstatě, každé evropské město má něco do sebe, jde o to si sehnat co nejvíce informací...aby jste zbytečně , pak neztráceli čas,,blouděním,, i když i to je pro někoho,,dobrodružo,,...hlavně pro Ty co mají času,,Hafo,,a nebo je jim to,,pumpička,,. Já se snažil aspoň o To gró-toho, kterého města, aby mi zbyl čas aspoň trochu pochopit a prožít kousek z ,,genia loci,,toho místa...
Spát a jíst se dá kdekoliv, stačí popojet na periferii nebo až na,,konečnou,,he.
Specielně Paris-Latina a 2. stejšn před Versaijí, to samé Venezia...kanal u Mariny, Mestre...atd. Starej Tulák Marcel od Zvonu, stačí mi včas napsat předem:,,Evropou s jednou kapsou prázdnou a Druhou vysypanou,,...kde je Jirkovi z Václaváku konec?!
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 12. 5. 2013 06:56

Veľmi rád by som sa išiel pozrieť do miest, kde som už bol. Možno je to ujeté, ale stačil by mi jeden-dva dni. Len sa poprechádzať. Veľmi pekné spomienky mám na Kodaň, Marseille, Monaco a mnoho iných miest. To sú mesta, kam sa už zrejme nedostanem, nakoľko za tie prachy by som išiel radšej na nové destinácie.
Ale určite si ešte pozriem Prahu, Viedeň, Budapešť,...
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků