Behanie?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2009 21:27

joo, tak to vim které myslíte.. Ale i tak, je to kotníková obuv ne? A v 10ti cm sněhu... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 6. 9. 2010 21:45

Obnovíme to tu?
Já jsem si dal dnes půlmaraton (21 km) - ani nevím co to do mě vjelo, protože jsem poslední 3 týdny vůbec nevyběhl :D A normálně běhám kratší trasy. Pěkná kopcovitá trať, částečně v terénu - super počasí. Ke konci jsem měl teda dost a začalo mi být i zima (zítra to bude možná veselé).
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danet 28. 5. 2014 09:55

Od jara do podzimu běhám tak 2x týdně cca 8 km. V zimě spím. Občas nějaký závod (5,10km, 1x ročně horský maraton,kdysi Beskydská sedmička)-takže všehochuť. Jsem matka dvou dětí (33) a běh mi pomáhá udržovat se ve slušném fyzickém i duševním rozpoložení´..Vřele doporučuju všem, kdo má chuť něco dělat. Kdo má velkou nadváhu, začněte jen svižnou chůzí. Každý krok lepší než prd do židle..
danet
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 28. 5. 2014 10:30

A ja jsem ted zase zacal fakt naplno (na zacatku roku jsem si par mesicu zvykal, ted uz opravdu drtim). Tak jsem zvedavej, kdy ztratim schopnost pohybu, bo to mozna az prehanim :) Vedu si poctive behaci denicek, tak me muzete kontrolovat, jestli dodrzuju :D http://sukuv.sh.cvut.cz/run/
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků