Behanie?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2008 00:15

Ujo ze slovenska běhá maratony ještě v 50ti či kolik mu je.. Pohledy z Ameriky a z celyho světa posílá..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 7. 4. 2008 10:40

no já běhám od tý doby co mám psa - vždycky ho honím po parku, na kondičku ideální - labradora doporučuju jako trenéra
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2008 13:27

Já zl. retrívra proháním tak 5 až 8km na kole :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 4. 2008 14:31

ja behani nesnasim uz od zakladky :-/ ....nesnasela jsem behani patnactistovky...radeji jezdim na kole a nebo uplatnuju jiny sport...hlavne se nema behat po tvrdem povrchu...takze nejlepe v lese nebo v poli :-D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 4. 2008 21:21

suk píše:no, me z kola zada bolivaj...

aj mě. loni v létě natolik, že už to bylo neúnosný :-/ a to ne dálky, už po pár stovkách metrů
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2008 22:00

jestli ty záda bolavé nemáš kvuli něčemu jinému výraznému :wink: 8-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 4. 2008 08:12

MarkFX: tak to je taky moznost, na tom kole se jezdi trosku ohnutej dopredu, tak to muze tahnout dolu :) A me nejvic ty zada bolej kdyz mam bagl, to kolikrat staci i jen 10 kilaku..
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 8. 4. 2008 08:33

Batoh, to je dalsi zabijak na zada, to hej. Hlavne ak clovek musi chodit kilometre s tym (po nasich nerovnych chodnikoch)
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 8. 4. 2008 12:30

ja batoh na kole nepouzivam, to by me asi zabilo (uz tak mam problemy se zady)...mam na kole pod stangli kapsu, kde mam vse nejnutnejsi... :-)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 9. 4. 2008 22:15

Mozno by sa dalo behat s batohom (5-10-20KG+), cvicit s tym ako keby som ho nemal......
a potom ak to dam dole a zacnem behat... ale tak by som rovno lietal lebo by som sa zdal az priliz lahky :D :mrgreen:
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Senseeei 13. 4. 2008 14:39

No ja sa chystam behat asi uz pol roka, ale tak obcas vecer so psom trosku beham, je to prijemne a navyse prirodzene.. cize tak rad minam energiu.. ale najlepsie je behat za busom to je fakt :D

no len ti klby...

ako sa hovori sportom k trvalej invalidite:D co je aj moj pripad
Never v zázraky - opieraj sa o ne. A inak nejdete si niekto zahrať volej?
Senseeei
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 4. 2008 15:49

Senseeei: tak to ja se psem nebeham, jen s nim venku blbnu :-)) , ale v lete az bude pekne se s nim chystam na kolo, to mi prijde prirozenejsi k me snasenlivosti ke behani nez ten beh ;-]
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 4. 2008 21:23

JozefV píše:Mozno by sa dalo behat s batohom (5-10-20KG+), cvicit s tym ako keby som ho nemal......

jojo, jak vojáci s Plnou polní 8-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 18. 4. 2008 18:29

"Běhání škodí kloubům."
TO NEPLATÍ! Je pravda, že při běhu se klouby zatěžují dvojnásobkem až trojnásobkem tělesné hmotnosti, ale zároveň se zlepšuje jejich funkčnost. Jogging zvyšuje produkci kloubní tekutiny, která chrání chrupavky před poškozením, a zásobuje je živinami.
Pokud jste začátečnice nebo máte nadváhu, začínejte zpočátku jen rychlou chůzí, aby si klouby postupně zvykly na zátěž. Trénink spojte s posilováním a nezapomeňte na kvalitní běžeckou obuv, která klouby stabilizuje a chrání pohybový aparát před důsledky otřesů.

http://www.blesk.cz/Clanek198786.htm
Je to sice z blesk.cz, ale už jsem to slyšel i z důvěryhodnějších zdrojů ;-) Takže je to taková výmluva pro lenochy :mrgreen:
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 19. 1. 2009 22:38

Doporučuju vyzkoušet běháni ve sněhu. Super věc. Je to sice fyzicky náročnější (přímo úměrně s množstvím napadnutého sněhu v cm), ale zase vůbec netrpí klouby. Běhání jako v peřince. A ani pády nebolí. A ani boty neušpiníte.
Nenapadají mě žádná negativa :hm :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků