Vše o in-line bruslích

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod OS 18. 3. 2007 20:52

Ahoj.

Docela mě zaujala jízda na in-line bruslích a chtěl bych se na nich naučit jezdit, hlavně kvůli zdraví. Takže jaké máte zkušenosti, jezdí tady na jich někdo? Je těžké se to naučit? Jsem trochu nemehlo a poleno, takže to asi bude těžší. Jezdím jen na kole. Tak jestli máte nějaké rady do začátku, tak za ně budu rád.

Díky.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 3. 2007 20:59

koupit nebo půjčit helmu a chrániče, to je základ. a do začátku nějaý hadry, který můžeš rozervat. Můj názor: je to mnohem lehčí než brusle na led :)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 18. 3. 2007 21:04

Dík, s těma bruslema na led mi moc nepomůžeš, můj největší výkon v zimě bylo sjetí malého kopečku na lyžích pluhem...ale ty chrániče určitě budou třeba vzhledem k mé váze a výšce. Jinak nejsem kdovíjaký sportovec, spíš (ne)sportovec.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 3. 2007 21:09

brusle jsou v pohodě... Najdi si v okolí nějaký areál, kde to budeš trénovat, rozhodně nechoď trénovat mezi normální chodící lidi (teda jako normální chodce...chodce..prostě na chodník)!
Tam uvidíš základní techniku odrazů a ta ti nějaký měsíc bohatě vystačí :)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 18. 3. 2007 21:10

Ne, neboj na chodník trénovat nepůjdu, to by byla hromadná vražda.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 3. 2007 21:21

na asfaltovým hřištu nazkoušej a pak vyraz na cyklostezky... tam se to lajnistama jenom hemží..

ale mě jako cyklistu to docela čtve, víc jak 30tkou to mezi nima kličkovat nejde :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 18. 3. 2007 21:24

to u nás v Kladně to mají in line bruslaři super, mají extra okruh jen pro ně
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod OS 18. 3. 2007 21:25

MarkFX: U nás máme i nějakou extra dráhu pro bruslaře a tam cyklisti nesmějí, ale nějaké cyklostezky nejsou pro brusle vůbec vhodné, protože jsou štěrkové.

Michal P: Jo, na sletišti, jsem tam dnes byl.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 18. 3. 2007 21:28

A kde bydlíš? Každopádně je to super věc.Já se na nich naučil za jedno odpoledne, ale prvních 10 minut sem se nechtěl pustit zábradlí :D

EDIT: Jo tak asi v Kladně....
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 18. 3. 2007 21:33

scater: Ano, v Kladně http://www.inline-draha.cz/

Jinak já to za jedno odpoledne určitě nezvládnu.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirk4 18. 3. 2007 21:42

MarkFX píše:na asfaltovým hřištu nazkoušej a pak vyraz na cyklostezky... tam se to lajnistama jenom hemží..

ale mě jako cyklistu to docela čtve, víc jak 30tkou to mezi nima kličkovat nejde :Dt/quote]
Kup si mtb a muzes vyrazit do lesa. :D Jinak na bruslich sem tak jezdil, ale nejak me to nebavilo. Mozna agressive/street inline (nebo jak tomu rikaji) by moh' byt fajn, ale uz se k tomu moc vracet nechci.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OS 18. 3. 2007 22:00

Četl jsem, že se doporučuje koupit brusle o číslo větší, než mám nohu, co je na tom pravdy? A to bude menší problém, protože jsem chtěl nějaké levnější a ty moc v těch větších velikostech nemají. Mám nohu 46.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kwak 20. 3. 2007 19:29

Taky budu kupovat in-lajny. Hlavně kvůli pohybu, běhat me už nebaví. Vidim to tak ze koupim nejaký se kterejma budu moc do skateparku (až to budu kouda ovládat).
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 20. 3. 2007 19:34

kwak píše:Vidim to tak ze koupim nejaký se kterejma budu moc do skateparku (až to budu kouda ovládat).t/quote]
= agressive. ty rekreacni jsou spis pro holky na jezdeni, agressive maji mensi kolecka, jsou min pohodlny, ale vic vydrzi. muzu ti naskenvoat jedno srovnani z xstreamu :)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kwak 20. 3. 2007 20:15

jo to bych byl rád, ty jezdíš ten agressive(freestyle)?
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků