SK Slavia Praha vs. Anderlecht Brusel

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 25. 8. 2005 11:16

Byte: no řel bych, že si o nás v Belgii nepomyslí nic dobrého.... :(
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 25. 8. 2005 15:02

Byl jsem tam, podplatili jsme nějakýho blázna v tý žlutý vestě u vězdu pro sanitky, protože tam byl jedinej sám. Řikám mu, to nejde že bysme se tam přev vás nějak dostali? My vám třeba dáme 400,- . Von: o, pude to, počkejte chvíli až vodejte můj šéf :-) Tak jsem asi 3 minuty čekali, zaved nás k nákýmu kámošovi k turniketům. Akorát: Pust je tam!! No, akorát sme museli stát, ale to nějak nevadilo :-) Jinak ted toho lituju, protože když to bylo po pátý, tak jsem fakt myslel, že musej postoupit. Nevim, co víc chtěj. Tam uhráli dost dobrej výsledek na postup, plnej stadion jim příde... Na to se nedalo koukat při nejlepší vůli. Hroznej fotbal. Mě přišlo, že hráli, jako kdyby bnechtěli vyhrát. Je pravda, že ten Brusel teda taky nic nehrál, ale Slavia by si to za včerejší výkon ani nezasloužila...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 25. 8. 2005 18:40

Hmm to byl gool :-(
A ty satny jeste ach jo :-(
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 29. 8. 2005 12:34

Já řikal,že to Slavia projede a to tak dělali,že postup je hračka a že to daj Jarolímovi k narozkám (nebo co to měl)......
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 29. 8. 2005 12:38

Přijedte se podivat na Spartu az tam prijede Ajax nebo Arsenal, kdyz vam to se Slavii nevyslo ;)
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 29. 8. 2005 14:35

Myslel jsem na to taky! Nevíš kolik bude stát takovej ten paket těch 3 lupenů na každej zápas jako to bylo loni???
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron