Horské kolo

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod sh1ft 29. 9. 2015 12:56

Chtěl bych se zeptat jestli tohle kolo(http://www.apache-bike.cz/cs/katalog/20 ... 5_c1-2564/) je dobré za tu cenu a jestli ne tak jaké by jste doporučovaly.

Děkuji moc . :-D :-D :-D
sh1ft
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jitka_K 26. 1. 2016 10:08

38 tisíc a karbonový rám je mimo moje představy kolik za co dát. Ale zajímalo by mě toto - jaké jsou řady přesmykačů a přehazovaček Shimano seřazené za sebou podle kvality a ceny? Jsou Deore dobré, nebo slabé?
Jitka_K
Čtenář

Odeslat příspěvekod iggi 26. 1. 2016 10:12

xtr
xt
slx / lx
deore
alivio
acera
tourney

najlepsi je XTR
iggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jitka_K 26. 1. 2016 10:44

Iggi díky, koupila jsem si totiž v akci kolo, které výrobce nabízel za 18, a tupý soused se mi vysmál, že mám špatné vybavení. Vím, že lepší než Deore v ceně pod 20 nikdo nenabízí (nebo jsem neviděla), ale soused radši koupí kolo za 35 a pak dluží dva měsíce za nájem...
Jitka_K
Čtenář

Odeslat příspěvekod iggi 26. 1. 2016 10:49

na bezne pouzitie je deore super... najvyhodnejsie v pomere cena vykon je slx
xt uz je spicka a za xtr si clovek uz riadne priplati...
iggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jitka_K 26. 1. 2016 14:29

Najezdím na kole hodně, ale v terénu zlomeček. Staré kolo jsem měla přes deset let a mělo vepředu i vzadu Aceru. Třikrát jsem měnila vytahaný řetěz, jednou zničenou zadní kazetu, ale s řazením problém nebyl nikdy. Člověk by neměl být za každou cenu snob..
Jitka_K
Čtenář

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 1. 2016 09:56

Ja myslim, ze s zadnym razenim Shimano nejsou problemy, rozdily budou ve velikosti, materialu a tedy vaze a o tu vahu jde. Je rozdil, jestli jezdis na kole vazicim 8 kg nebo 16 kg.
osobne2
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků