Jakou cenu do běžeckých závodů?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod plšík 31. 5. 2015 20:00

Ahoj, za pár týdnů budem pořádat menší běžecké závody a přemýšlíme o hlavní ceně pro vítěze:) Já jsem ostatním navrhla, že by vítěz mohl dostat pohár, už jsem i nějaké pěkné poháry našla. Některým pořadatelům se ale moc nelíbí a chtěli by radši medaili. Co si o tom myslíte, je lepší pohár nebo medaile? :-)
plšík
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 17. 6. 2015 08:22

Na bezeckych zavodech se bezne dava medaile, diplom, obcas i nejaky drobnosti typu lahev, tricko atd...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luulu 13. 7. 2015 11:45

U takových sólových sportů se spíš dává medaile, řekla bych. Ale to neznamená, že to nemůžete uzdělat jinak. :)
Luulu
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jitka_K 26. 1. 2016 10:13

Chlast. Šampíčko, plato plechovkového piva, dárkový koš se salámy a chlastem.. Moment, asi jsem trochu zaujatá... :-)
Jitka_K
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 26. 1. 2016 12:59

Asi jo... Běžci, sportovci, by dostali za odměnu samé nezdravé věci. Co třeba hlávku salátu, svazek mrkve... :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jitka_K 26. 1. 2016 14:27

Šampáňo ke sportu patří, není nic lepšího, než si po závodě dát z putovního poháru. Takže jo - spíš pohár, než medaile. Ale na jednom turnaji jsme vyhráli dřevěný stojan se čtyřma štanglema salámu - a jak nám bylo dobře...
Jitka_K
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků