Kupujete sportovní vybavení ve speciálkách?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod BedřichMarek 28. 10. 2014 10:30

Ahoj všem, jsem poměrně aktivní sportovec, dělám cyklistiku a hraju florbal. Zdá se mi, že sportovní vybavení dokážu celkem rychle opotřebit, ne-li zničit. Oblečení i doplňky jsem vždycky kupoval v normálních sportovních řetězcích typu Intersport, Sportisimo.... Teď sle začínám přemýšlet o tom, že se porozhlédnu v nabídce specializovaných obchodů nebo e-shopů po "něčem lepším". Proto se ptám vás, co aktivně sportujete, jestli nakupujete radši věci určené pro konkrétní sport nebo si myslíte, že kvalita je stejná jako v běžných sportovních obchodech?
BedřichMarek
Čtenář

Odeslat příspěvekod malejarda 5. 11. 2014 08:53

Cykloobleceni nakupuji v Lidlu nebo Pennymarketu a nerekl bych, ze se rychle nici, spis me prekvapuje, ze za tu cenu hodne vydrzi.
malejarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod roxor 16. 11. 2014 07:42

Mne sa z LIDLu osvedčilo funkčné prádlo, helma na bicykel, rukavice, krátke bežecké nohavice. Určite si tam nakúpim športovú obuv - zdá sa mi tvrdá, nepoddajná.
Ak chcem zaručenú kvalitu, tak kupujem od renomovaných výrobcov (NIKE, ROGELLI, KELLYS a pod.). Aj u týchto platí: čím väčšia kvalita, tým vyššia cena a potom je jedno kde toto vybavenie kupuješ. Ja uprednosťujem e-shop, je to lacnejšie.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků