Mistrovství

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod modrasek 11. 5. 2011 11:25

Tak co, lidičky, fandíte?

Jak, s kým, kde? Věříte že vyhrajem? Nebo jen doufáte? :tleskani :kuk:

Našla jsem jeden eshop, kde byla fakt dobrá SMAZÁN REKLAMNÍ LINK. Luxusní rozměry, materiál, byla na tyči a hlavně za super cenu. Jenže teď ten eshop nemůžu najít. :'( A jinde není ani zdaleka tak dobrá nabídka jako tam. :-( Proto vás prosím, jestli znáte nějaký eshop, podělte se o něj, snad ho tak najdu :oboze
Naposledy upravil MgX dne 22. 7. 2011 22:07, celkově upraveno 1
Důvod: Uživatel, který na fórum dává JEN linky, místo toho aby diskutoval, zde nemá co dělat.
modrasek
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 5. 2011 20:42

nemám televizu, na hospodu není čas a na netu to online nedávají tak nemůžu fandit.. Dá se říct že to mám u pr.delky, ale jako mohli by vyhrát.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 13. 5. 2011 12:02

tady jsou odkazy na streamy přes internet že česká televize je plná ingnorantů nás nezastaví :-) občas je tam i stream čt4 :-)
Jinak samozřejmě česko!!!!!!
http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=icehockey
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků