Posilování, pohyb, strava, hubnutí - rady

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Zášek 30. 1. 2011 22:05

Myslíte teda že když budu cvičit jednou denně večer těch 5-6 seríí že to pomůže? Myslíte že je lepší cvičit denně nebo obden? Aby se ty svaly stihly zregenerovat.

Teď jsem začal cvičit jakoby tahem (před tím jsem to dělal spíše švihem) a myslím že je to efektivnější.
Zášek
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 1. 2011 22:11

Já si myslím, že ten základ cvičení s vlastní vahou by se měl provádět každej den, ale jsem laik...kdyžtak se poptej uživatele Breaker , ten se dost zajímá o fitness.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 31. 1. 2011 10:48

zášku, to není o tom, že určitej počet sérií za určitěj čas je správně. jsou nějaký obecný hranice, který by se měly dodržovat a kerý se dočteš na jakymkoli webu, kerej se cvičením seriózně zabývá, a mezi těma hranicema si prostě uděláš něco svýho. nečekej až ti to někdo přinese pod nos a najdi si něco sám. k tomu, aby ti někdo opravdu dobře poradil, by tě potřeboval minimálně vidět - u každého je efektivní něco jiného a to ti na internetu nikdo neporadí. nehledě na to, že samozvaných odborníků tady je tolik, že ti každej řekne něco jiného. takže využij toho, že nejlíp znáš sám sebe ty, nastartuj google a hledej. nebo aspoň běž osobně za nějakým osobním trenérem!
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 3. 2. 2011 15:23

hobitt píše:kdyžtak se poptej uživatele Breaker , ten se dost zajímá o fitness.
Budem sa červenať. :oops: :D

Zášek: Nie je možné súčasne hubnout a súčasne naberať svalovú hmotu. Resp. je, ale povedzme, že nie pre teba. :) Každopádne, sústreď sa skôr na aeróbne činnosti - kolo, beh, brusle. Do toho uprav stravu, ale nie v štýle z Cosmopolitanu - preštuduj si na nete, čo sú to bílkoviny, sacharidy a tuky, a v ktorých jedlách sa nachádzajú. Snaž sa jesť tak, aby si ráno jedol len sacharidy, potom z nich postupne počas dňa uberal a naopak pridával bielkoviny - takže večer by si naopak nemal mať sacharidy žiadne, ale len bielkoviny. Tuky potom rovnomerne počas dňa, ale so snahou, aby boli kvalitné - to si tiež nájdeš na nete. A tak. :D
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků