RockShox Tora 289

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 26. 9. 2010 21:27

Ahoj mám tuhle přední vidli, rozdělal jsem jí ale nyní nevím kolik a kam nalít olej, nemáte někdo zkušenost?
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2010 21:33

taky mám Toru, ale ještě sem nerozdělával..

http://www.ivelo.cz/servis-tipy-rady/do ... /rockshox/ snad to pomůže..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 27. 9. 2010 11:05

Díky :-) ještě jsem našel tenhle servisní manuál http://www.sram.com/_media/techdocs/200 ... v%20B1.pdf

takže paráda :-)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 27. 9. 2010 13:01

ještě jeden dotaz, díval jsem se zda jsou ložiska ve středech OK, rozeberu středy, dívám se na kuličky v ložisku a zdá se mi že jedna kulička tam chybí z obou stran, při demontáži mi to nevypadlo, nevím zda to tak má být, ale jedna kulička by se tam ještě vešla, má to takhle být? tj. že je tam více prostoru? nebo to mám doplnit na těsno.?
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 9. 2010 08:17

střed v dnešní době bývá zapouzdřený ne? To myslim nejde rozebrat ne? Na biku už mi trochu viklají kliky, tak sem si řikal že zajedu ke kamošovi, on má stahovák na kliky tak že to rozeberu, promažu konečně a znovu přitáhnu, ale pak sem si uvědomil že tam bude zapouzdřený střed, stím moc neudělám, nanejvyš tak vyměnit za nový... :hm

možná se mýlím, opravte mě, tím líp že nebudu muset kupovat nový..

Jo a k těm kuličkám.. Pokud si žádné neztratil, tak asi tam trochu vůle mezi nimi má být, asi jak přitáhneš misky tak se stáhnou k sobě jak mají být, kuličku navíc tam nedávej..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků