Plavecký oddíl

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Floyd 16. 3. 2010 15:25

Ahoj všem!

Neví někdo z Vás o nějakém dobrém plaveckém oddílu v Praze? Je mi 25 let a rád plavu. Rád bych se zdokonalil a zlepšil svoji kondičku :-) Nejlépe, pokud by byly tréninky v Podolí.

Díky za každé doporučení ;-)
Floyd
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 3. 2010 16:46

plevecké oddíly budou mít zázemí na bazénech, budou tam mít výstavku, soupisky, určitě i kontakty.. tak se koukni tam
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 3. 2010 00:32

Pripadne, pokud bys byl blondyna, vedel bych ti domluvit vynosny kseft :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 24. 3. 2010 13:51

...do Liberce nepojede....,
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 3. 2010 14:09

a do Rakovníka?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 3. 2010 20:07

Celkem v pohodě byl v Radlicích Pulec. Zkus se podívat, jako jeden z mála oddílů se chovali pěkně a celkem mi pomohli některé styly zdokonalit aniž bych poslouchal nějaké kecy malých dětí nebo tak něco.

Mám totiž s nejmenovaným oddílem trošku špatné zkušenosti, ale to je už řadu let zpátky tak předpokládám že od dob povinného plavání na základce se už něco taky změnilo a někdo někde přemýšlel.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků