Kolik uděláte kliků?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 3. 2009 19:33

Bobroněnko píše:to dycky vystoupíš a rovnáš při parkování předek přenesením?? to bych pak aj věřil

Tak když potřebuješ točit v hodně malé rychlosti nebo někdy i na místě, tak to je opravdu zabrat. Přítelkyně se nechytá....
Takže mi to asi mírně ztuha jde.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 12. 3. 2009 10:45

tak ja nevim, sice je fakt, ze takovy favo je docela tezky, ale ze bych mel nekdy problem s tim otocit..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod roxor 5. 12. 2009 07:58

Kedysi som dával každý večer 20.
Dnes ledva 5 :-l
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 12. 2009 08:03

S-Tony píše:
Bobroněnko píše:to dycky vystoupíš a rovnáš při parkování předek přenesením?? to bych pak aj věřil

Tak když potřebuješ točit v hodně malé rychlosti nebo někdy i na místě, tak to je opravdu zabrat. Přítelkyně se nechytá....
Takže mi to asi mírně ztuha jde.

Felcku bez serva stacilo uvest do pohybu a pak uz slo bez problemu tocit dlani. Ale teoreticky to mohlo byt i tim, ze jsem delal do zeleza.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 8. 12. 2009 07:29

já do železa nedělám a taky to zvládám..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 8. 12. 2009 12:53

Opět zkouška po dlouhé době - 25 s hrudníkem na zem (slabota).
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod M@tezz 20. 12. 2009 14:14

Jak to děláte? Já když dám hrudník na zem, tak teda na myš na stole vůbec nedosáhnu :hm
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 12. 2009 22:50

Jinak kliky samostatně už dlouho nedělám. Ty nacvičuju jen když pode mnou leží přítelkyně. Jinak mně to nebaví.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Loptoš 9. 1. 2010 21:11

No s priatelkou je to prijemne to je pravda. Teraz nad tym rozmyslam tak 50 by som mal strelit.
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 16. 2. 2010 21:17

ja davam 30 až 60 večer před sprchou, ale mám to na takové fáze, 2 měsíce du do sebe a pak už zase skomírám :D po celý rok :-(
..:::::::Alkohol ist Schweinepest::::....:::DnB für immer [:-}....::::....marihuana ist Bester::::::..
-------------------------------------------------_tune.lar_-----------------------------------------------
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod droopy 16. 2. 2010 23:28

14, a isli dost ztuha. :-!
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 2. 2010 00:10

Asi před půl rokem jsem začal dělat kliky. Začal s 15, měl jsem dost, ale rychle se to zlepšovalo a počet rostl. Do dvou měsíců jsem dělal 35. A to mi zůstalo. Nějak se přes 35 nemůžu dostat. Dokonce mi připadá, že je čím dál těžší těch 35 udělat. Asi to bude životní maximum, ale aspoň s tím neztrácím moc času :hm
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 2. 2010 10:30

nevím, na počet kliky nedělám... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 3. 2010 17:18

Jack111 píše:Asi před půl rokem jsem začal dělat kliky. Začal s 15, měl jsem dost, ale rychle se to zlepšovalo a počet rostl. Do dvou měsíců jsem dělal 35. A to mi zůstalo. Nějak se přes 35 nemůžu dostat. Dokonce mi připadá, že je čím dál těžší těch 35 udělat. Asi to bude životní maximum, ale aspoň s tím neztrácím moc času :hm

Dej si na tyden, mozna i 14 dni volno a pak zase zacni.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 10. 3. 2010 18:07

To jsem si dal přes Vánoce. Ale asi to nebyla nejvhodnější doba :hm
Jack111
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka