Práva učitele

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Adisej 29. 3. 2012 13:23

Ahoj,
chtěl bych se zeptat,jestli má učitel právo zakázat mi hodinu tělocviku bez jakéhokoli potvrzení o nějaké nemoci ať už od zákonného zástupce nebo od doktora, když jsem zdravý.
S pozdravem Adisej...
Adisej
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 3. 2012 15:28

Jak zakázat? Jako že na hodinu vůbec chodit nemáš a nebo se chováš jako kretén a tak sedíš o hodině v rohu?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 29. 3. 2012 15:40

učitelé nemají žádná práva. Dělat učitele může jen osoba fyzicky a duševně zdatná s pistolí v kapse. Rambo za málo peněz :D
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adisej 29. 3. 2012 16:12

No teď neberu v potaz žádné okolnosti ..beru čistě fyzický stav..Bylo to asi tahkle...Na začátku týdne byl nějaký turnaj v basketu..já tam nemohl protože jsem byl nemocný a v pátek jsme měli tělocvik a učitel byl naštvaný, nejspíš že jsem na basket nešel(kvůli tomu že jsem tam nešel to náš tým totálně prohrál-nejsem zrovna nejhorší :D ) a tak si usmyslel že mě nepustí cvičit protože jsem "nemocný" i když jsem v ten den byl už zdravý a cítil jsem se dobře...
Adisej
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 31. 3. 2012 18:01

A vznikl díky tomu nějaký zásadní problém?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jolča98 27. 2. 2013 15:34

Chtěla bych se jen zeptat jestli učitel může dát prověrku žákům z látky,kterou ještě nebrobrali a nemají ani ponetí co v se v té látce probírá.A k tomu aby dostali tuto prověrku neměla žádnej důvod,protože žáci byli naprosto ticho a nedělali bordel.A navíc tu látku po té prověrce ani neprobrala. :eh :hm
Jolča98
Čtenář

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 2. 2013 17:25

Nahláste to nadriadenému
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 2. 2013 18:43

Když odhlédnu od faktu, že byl prý dán test z neprobrané látky, on musí učitel nějak zdůvodňovat, že si žactvo napíše test? Někdy je to samozřejmě jako trest, ale někdy je to prověření znalostí svěřených žáků a to je snad odůvodnění samo o sobě.
Pokud jste danou látku opravu neprobírali a nebyla ani určena před tím k samostudiu, promluvil bych si nejprve s dotyčným vyučujícím.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 2. 2013 18:53

Povinnost ohlašovat test dopředu učitel nemá. Ono se to i pak trochu míjí s účinkem. Aspoň se pak pozná, kdo se připravuje/připravuje taháky pravidelně.
Z látky neprobírané, to už je horší.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 27. 2. 2013 21:40

Slusny clovek zna vice nez ucitel, v hodinach to nedava najevo a pri testech mirne vybocuje. Zacni se tedy ucit a nespamuj pausu.
rocksta.r
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků