Provoz a ekonomika dopravy

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kitt95 29. 1. 2012 21:35

Dobrý den,známej chce jít na SŠ obor Provoz a ekonomika dopravy chci se zeptat jestli to je těžkej obor nebo se to dá zvládnout učí se tak průměrně :-) díky za vaše odpovědi
Kitt95
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 1. 2012 22:42

Mě by spíš zajímalo, jestli se v tom oboru pak uživím, ale tak každej jsme jinej... :hm:

Ale jako proč ne. Logistika bude potřeba vyřešit pořád.
1997 Škoda Octavia 1.9 TDI SLX Ghetto Line
2015 Renault Master 2.3 dCi L3H2
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kocmeister 7. 3. 2012 13:32

Sice odpovídám možná pozdě, ale třeba lepší než-li později :-) Tenhle obor jsem studoval na SŠ. Těžký není, lehký taky ne. Řekl bych obecně něco na způsob obchodní akademie, hodně jsou zastoupeny ekonomický předměty. Plus okořeněno předmětama typu zmíněná logistika, hromadná doprava atp.

Uplatnění je druhá věc. Asi jako u většiny středních škol je +- jedno co vystuduješ. Stejně v oboru bude dělat z ročníku spíš menšina lidí. Tak tomu je i u nás. Ze 30 lidí ve třídě jsou tak 3 lidi v oboru a to ještě možná přeháním. Druhá věc je, jestli jsi neměl na mysli tento obor na VŠ, to by pak asi vypadalo jinak.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Project PreBox S2 Digital battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kitt95 2. 4. 2012 19:32

Mel jsem na mysli ss a kdyz si zminil tu vs jak jako jinak to si myslel ze to bude uz hodne tezky ne coz bych se ani nedivil
Kitt95
Čtenář