Diplomka

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 3. 2010 13:57

Zdravim,
jsem na dvou VS prezence, ve stejnem rocniku a do konce mesice si mame na obou skolach vybrat tema pro diplomku. Protoze jsou moje skoly do jiste miry v nekterych castech obdobne, zajimalo me, jestli si muzu vzit tema, ktere jiz mam na jedne skole zadane, s tim, ze bych jen poupravil nazev a obsah by byl plus minus podobny jako v te prvni. Nedopustim se nahodou neceho nekalyho, byt budou obe prace moje?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 15. 3. 2010 21:32

Ak chces dva tituly, mal by si mat aj dve diplomky. Ak by sa to na jednej skole dozvedeli, urcite by si to tam neobhajil. Uplne nieco ine by bolo keby si jednu zalozil na vysledkoch tej druhej a pokracoval dalej.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 3. 2010 21:38

jasne, ale totozne nebudou a navic je obhajuju ve stejnou dobu.. jedna skola je statni, druha verejna, takze nejake vymeny informaci spise nehrozi
spis mi jde o pravni hledisko, aby pak nebyl pruser; ne o to, abych si co nejvic ulehcil praci
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 15. 3. 2010 23:18

Ak ti skola prizna titul, tak ti ho uz nema ako odobrat. Inak by ti mohli ublizit len ak by si na jednej z tych skol pokracoval dalej a prisli by na to - vyhadzovom.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků