Otravni jehovisti

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymous 30. 1. 2009 20:05

Jehovisti mají totálně vymleté palice.
Anonymous

Odeslat příspěvekod mareq0 30. 1. 2009 21:30

Já jsem s jedním nedávno hovořil a zapůsobil na mě velice dobře. Určitě nebyl hloupý, to vůbec ne a dokonce se ani nesnažil agitovat. Mluvil rozumně, takže jsem se s nim docela dobře pobavil a pak rozloučil. Myslím, že to mohlo být pro oba přínosné. Tím nechci říct, že bych se stal jehovistou, to vůbec ne. Nejsem na tyhle masové zábavy :D

Normálně se s nima moc nevybavuju, ale tenhle mě překvapil, protože přišel sám (obvykle dvojice) a měl dobře promyšlené, jak člověka zaujmout aniž by se hned "prozradil".

Byl to fajn člověk ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 2. 2. 2009 01:35

Minuly tyzden zastavili (asi) jehovistky aj mna. Mal som z toho neskor divny pocit, pretoze som sa ich stale pytal preco si vybrali prave bibliu, preco tomu veria.

V podstate sa stale museli "obhajovat" alebo aspon vysvetlovat. Jasne ze som nedostal ziadnu presvedcivu odpoved, taka ani nie je (pre mna). Az potom som si uvedomil, ze mozno mali pre mna aj ine zaujimavejsie posolstva. Napr. spominali nieco o prichode boha na zem, vykynozeni zlych ludi a vzniku spravodlivej spolocnosti.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beholder_ 12. 2. 2009 11:54

-> droopy : ale máš v živote šťastie! Mňa zastavili jehovisti v živote len 2 krát, a vždy to boli iba
muži. :grr:
Neverte svojmu srdcu. Chce vašu krv.
Tak, a prerazil si múr hlavou - a čo budeš robit v susednej cele?
Beholder_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dietatko 7. 4. 2017 10:16

Boh sa nevola jehova ani jahwe ani jhwh a podobne skratky. Z jehovistami som mal viacero stretov a uz ked som bibliu neovladal podla pravdy ale podla inych sektarskych smerov som si myslel ze im davam slusne na frak,avsak teraz sa na nich len pozrem a obycajne radsej zutecu. Mam s nimi i vtipne prihody. Ako ked sme ja a partnerka na dvore strielali zo vzduchovky,a vtedy dosli a ona otvorila , oni ze to mate na nas ? A ona ze ano :D A potom som s nimi mal dlhsiu diskusiu kde ku koncu ako som horlil som hovoril ako bude vsetko horiet i slama a ten jeden ostal zarazeny ze - ja sa volam Slama : )))
dietatko
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků