V jaké době byste chtěli žít?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2007 11:10

Já asi jako Lovci mamutů, tu knížku od Eduarda Štorcha mám moc rád... :-P

a ještě asi v době takových těch rytířských turnajů, hradů například jako tento v době své slávy... :)

Obrázek
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 9. 2007 11:57

To bys moc nežil. :hm
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2007 12:06

no joo, doba byla krutá, ale určitě zajímavá :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 24. 9. 2007 12:09

Tak zrovna praveku a temnemu stredoveku bych se radsi vyhnul, to uz radsi treba Antiku. Takove stare Recko by nemuselo byt spatne. :-)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 24. 9. 2007 12:16

ja dneska a nebo v dobe samuraju a gejs..a kazdej den bych u tech gejs byl :D
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 24. 9. 2007 12:31

Idealne mezi 14xx-17xx. Bud delat loupeznika nebo pirata. Brazdit more pod cernou vlajkou, chlastat a zpivat a brousit savli a vecer se divat jak ocean polyka slunce a kdyz by se objevila nejaka obet tak napnout plachty, zahakovat a poradne se napakovat :-). A nebo operovat na pevnine a zamerovat se na zamozne spoluobcany. Zadne otisky prstu, evidence pachatelu, policie, Interpol, alarmy ani kamery - proste jen nekoncici zabava plna loupeni, rabovani, vrazdeni a zabijeni :-). A az by se to omrzelo tak shrabnout vydelany zlatacky, premistit se o par tisic km kde me nikdo nezna a zacit novej zivot jako ctihodny a zamozny obcan. A vecer sedet u krbu nad sklenkou skotsky s vodou a vzpominat na stary casy a obcas si ve sklepe umucit nejakyho podomniho obchodnika abych nevypadl ze cviku :-).
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gronenzon 24. 9. 2007 12:40

Prej vydělany, některejm lidem evidentně splývaj pojmy vydělávat a krást, no jo nová doba :roll:

V jaké době, hmm asi v nějaké nereálné, s vymoženostmi a lidmi ze stratreku (ovšem bez těch řezaček) tam jsou lidi takoví milí polobohové.

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 24. 9. 2007 13:04

V obodi 18 storcia a vo Francuzsku [alebo pripadne inej rovnako aristokratickej krajine]
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 24. 9. 2007 13:08

No já nevím, celkem se mi líbí dnešní doba
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 24. 9. 2007 13:10

uz teraz sa mi to zda divne, neviem co by som hovoril keby som bol inde, to znamená, som spokojný tu, do inej doby nechcem
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 24. 9. 2007 14:24

V dobe, kdy jeste existovala Atlantida.
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 24. 9. 2007 14:59

chtela bych zit na francouzskem dvore 17. stoleti za dob Ludvika XIV krale slunce byt v jeho prizni nebylo zrejme spatne, dobre postaveni a dobry zivot, tanecky, jidlo a orgie :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 24. 9. 2007 15:08

toho Ludvíka bych moc nebral.......voda byla jed a nikdo se nemyl,to musela být nádhera......
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 24. 9. 2007 15:23

hele kazdej v techle dobach nejak umiral a pokud si nemel ochutnavace, tak si mel smulu....a myslim, ze na dvore se lide myli, zalezelo na tom kdo byl jak cistotny...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 9. 2007 15:31

Mne se vzdycky libila Amerika koncem 70. let a takove ty rady baracku, ktere vypadaji vsechny stejne, jak to byva ve filmech i dneska... Sam nevim proc...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron