Prenasanie predmetov zo snov do tretej dimenzie

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 9. 2. 2007 21:58

Zaujima sa o to niekto? Co vy nato? Mozno niekto viete, ze cakatel na post keltskeho druida musel cez jednu noc mat sen o bielom kvete, potom rano ho musel drzat v ruke, a potom sa stal druidom? (celu noc bol zavrety v truhle) :hm
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 9. 2. 2007 22:00

tak to tech druidu asi moc nebylo a nebo si ty kytky schovali do fousu nez vlezli do te truhly :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 13. 2. 2007 17:17

hmm to som este nepocul
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Killian 15. 2. 2007 20:31

Kriste, ludia kde zijejte? :-D.
Sen nie je nic nadprirodzene, a sny nemaju nic s realitou - nepredovedaju nic, nedaju sa zhmotnit ani neviem co... Mozog sa len v noci "defragmentuje" :) a vedlajsi efekt = sen. Aj zvieratam sa snivaju sny.
HP NX6125
Killian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 15. 2. 2007 22:23

Killian píše:Sen nie je nic nadprirodzene, a sny nemaju nic s realitou


Sny jsou utekem z reality :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 15. 2. 2007 22:30

Sny jsou většinou přání, či vzpomínky na minulost.Přenášení věcí do nějakejch dalších dimenzí, nebo k sousedům myšlenkama atd. nevěřim.Když jsem byl malý kluk, tajně sem doufal že se připojim do Metrixu a budu uhejbat kulkám a běhat po zdech, ale pak sem přepnul na kanál realita a nic nebylo možný.Jak já sem byl smutnej :(
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 15. 2. 2007 23:48

jak potom vysvetlite to ze to co sa niekomu niekedy snivalo, sa casto splni?? ha?? mame tu 100% dokazy, a vy tvrdite opak, to neni mozne...,
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 15. 2. 2007 23:53

100% dukazy ceho? ze to plati pro vsechny nebo co?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 16. 2. 2007 00:23

Pade píše:jak potom vysvetlite to ze to co sa niekomu niekedy snivalo, sa casto splni?? ha?? mame tu 100% dokazy, a vy tvrdite opak, to neni mozne...,


clovece, ja si asi specialne jen kvuli tobe zridim nejake to nabozenstvi, udelam tomu peknou internetovou stranku, doprostred umistim budhu, pojmenuju ho treba Mahatma-Universo-Sari-Srajda, pod to napisi zarucene pravdive zpravy o tom ze kdo v neho veri muze prenaset myslenkami veci, a kdyz mu to stale nepude tak asi veri malo,

ps: pro zvyseni viry doporucejeme k zakoupeni dreveny klacek za 1000kc ktereho se Srajda dotkl


ted vazne, podle me je to docela vynosny byznys, ze pry je nejlepsi pri zakladani nabozenstvi vychazet z budhismu, ten je pry dost tvarny,

proste vsechno to jsou zvasty
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 16. 2. 2007 09:35

hmm, ale mozem zarucit ze sny niesu vzdy obycajne (!) impulzy, alebo spomienky... lebo mam s tym skusenost nazivo ze to co sa sniva sa aj casto niekomu splni...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 16. 2. 2007 10:10

Takze tim chces rict,ze sny ovlivnujes realitu?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 16. 2. 2007 10:30

Pade píše:hmm, ale mozem zarucit ze sny niesu vzdy obycajne (!) impulzy, alebo spomienky... lebo mam s tym skusenost nazivo ze to co sa sniva sa aj casto niekomu splni...


no, pokud si pred spanim prectes TV program tak je jasne ze se ti bude zdat o tom co bude zitra v televizi, no a ono to tam skutecne bude.....znamena to snad ze svym snem jsi ovlivnil programoveho reditele?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 16. 2. 2007 11:12

ne, ne ze bych ovladal realitu, ale tym som chcel povedat ze realita niekedy ovlada sny... napr. ze pred pol rokom sa osobe ktoru nemenujem, snival sen, a o par hodin nato sa to stalo... takze sny nebudu vzdy len OBYCAJNE impulzy... neco na tom bude, ne?
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 16. 2. 2007 11:17

uz me nudis :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků