Vesmírní lidé

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chlipnik 28. 9. 2006 17:34

otázka na kterou není nutno tolik odpovědí: Je tady někdo kdo si myslí že vesmírní lidi sou normální a že maj pravdu??? :shock:
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 28. 9. 2006 17:46

No, v niecom pravdu majú.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maruška 28. 9. 2006 17:56

Pravdu mají v tom, že svět potřebuje více lásky. Ale to je tak všechno. Jinak je to podle mne slátanina nesmyslů, polopravd i vyložených lží. :hm
Maruška
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 28. 9. 2006 18:02

nejvice me dostava ze je to dosti uspesny cesky vynalez :-)

http://en.wikipedia.org/wiki/Universe_people
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 9. 2006 18:15

Pade: V čem si myslíš, že mají pravdu?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 28. 9. 2006 18:30

V tom ze treba viac lásky, a tak...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 9. 2006 18:36

Jo, to je pravda. Už jsem si myslel, že komunikuješ s Aštarem Sheranem :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maruška 29. 9. 2006 05:04

Pepinoo píše::D Když jsem pročítal jejich krásné stánečky plné lásky, bylo mi dobře u srdce, :D , dokud jsem si nevšimnul, jak přijímají informace od Aštara čurana, pomocí takzvané "píšící ruky" :shock: :shock:
což je stará spiritistická pomůcka, kdy ten co komunikuje s duchovnem jen tak sedí s tužkou na papíře a kreslí či píše co jej napadne. :shock: . Vynikající pomůcka, kdy ten co to vede, může sdělit členům sekty cokoliv se mu hodí do krámu a vydávat to za poselství duchovního světa. :wink: .
Když jsem si pak všimnul, jak soudruh Aštar čuran Benda opěvuje bývalý Sovětský Svaz a usilovně bojuje proti západní pseudodemokracii, :cry: nenapadlo mne nic jiného než že může jít o snahu soudruhů z bývalé komunistické StB, ne li přímo KGB (Vzhlecdem k mezinárodnímu formátu), podchytit část duchovněji orientovaných lidí a obrátit je proti demokracii. :pozor2"/quote]




:wink: V každém případě je nejpodezřelejší spojení telepatického kontaktu Bendy s Vesmírnými lidmi, kdy si může vymyslet cokoliv se mu hodí a jeho jasně protidemokratickými a "protizápadními" postoji. Také bych tipovala na komunistickou akci.
Maruška
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 30. 9. 2006 20:01

no ja se snad poseru. no to sou magori, ze ani nemam slov. ten benda musi byt budto magor a ma v hlave bubaky, a nebo to hraje, protoze to mozna celkem nese. :?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 1. 10. 2006 04:08

zamis píše:no ja se snad poseru. no to sou magori, ze ani nemam slov. ten benda musi byt budto magor a ma v hlave bubaky, a nebo to hraje, protoze to mozna celkem nese. :?


Spíše to Benda hraje, protože dát takovou organizaci dohromady a řídit ji, na to je potřeba jistá intzeligence. také to zřejmně nemůže dělat sám, to by těžko zvládnul, takže tam musí být několik domluvených. :twisted:
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 10. 2006 10:02

Ale popřemýšlejte o tom jinak. Načmáráte pár blábolů na papír a vydáte knížku, po které půjdou ti šílenci jako slepice po flusu. Vezmete klacek, rozrýpete zem někde na louce za městem, vyfotíte, natočíte, něco o tom napíšete. Stáhnete z netu obrázky, videa s U.F.O, vypálíte na dvd, prodáte a korunky se jenom hrnou. Myslím si, že Ivo Aštar v tom vidí velké prachy, vůbec není blbý, ten Aštar. Ale zase je pravda, že díky těm jeho kouskům, přednáškám je za pitomce.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 1. 10. 2006 13:43

:D http://www.andele-svetla.cz/co_je_s_vasim.htm :D
Po roce 1973 hodně info o Vesmírných lidech (kód „nejmladší“) (tzv. sci-fi literatura hlavně ze Sovětského svazu, ta byla reakcí východního bloku (SSSR) na úspěchy USA v dobývání Měsíce, i např. film „AKCE BORORO“ a jiné filmy – pozn. zpracovatele), v důsledku toho toto vede k procitnutí a k prvním příznakům lásky.

:lol:

Takže ať žije CCCP
Naposledy upravil Pepinoo dne 1. 10. 2006 15:00, celkově upraveno 1
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 1. 10. 2006 13:53

Jinak jsem si nevšiml, že by vesmírní lidé měli nějak moc výdělečných aktivit. Ani neodevzdávají vůdci majetky.
Zatím mají se svou propagací spíše :wink: výdaje.
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 1. 10. 2006 14:59

:D http://www.vesmirni-lide.cz/petice_cipy.htm
ŘÍKÁTE SI, ŽE JSTE SVOBODNÍ – TÍMTO VÁM VYVRACÍME VAŠI PŘEDSTAVU SVOBODY, VE SKUTEČNOSTI SE JEDNÁ O PSEUDOSVOBODU – STAV UMĚLE ZFABRIKOVANÝ SKRYTĚ TĚMI, KTEŘÍ VÁS OVLÁDAJÍ – PSEUDOTVŮRCI. JSOU V TOM MISTŘI, CVIČILI SE V TOM MILIÓNY LET NA STATISÍCÍCH PLANETÁCH ZÓNY VYMÍSTĚNÍ (černé vesmíry).

ŘÍKÁTE SI, ŽE MÁTE DEMOKRACII – TÍMTO VÁM VYVRACÍME VAŠI PŘEDSTAVU DEMOKRACIE, VE SKUTEČNOSTI SE JEDNÁ O PSEUDODEMOKRACII.

http://www.andele-svetla.cz/co_je_s_vasim.htm :D
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 2. 10. 2006 15:16

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 6. 2. 2008 19:34, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků