Klinicka smrt

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod gagarin 10. 9. 2006 21:14

Zazil ju niekto,alebo poznate niekoho?Vase nazory a vedecke fakty.Osobne si myslim,ze na tom nieco bude.
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 10. 9. 2006 21:25

mrkni se na film: Spaci :-D
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlipnik 14. 9. 2006 15:32

Klinická smrt je vědecky dokázaná takže jaký chceš vědecký fakty? Samo že na tom něco je, když to je :wink:
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 17. 9. 2006 10:33

spáči, to byl mooc hustej film. poprvý co sem se bál :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 17. 9. 2006 12:51

Nastesti nezazil a ten film jsem taky nevidel... Budu to muset napravit. Samozrejme jen ten film :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayBee 17. 9. 2006 17:32

Safra lidi, co tu matete filmem Spáči? Tazatel by se měl raději podívat na film Hráči se smrtí, ten je k tématu. I když ten první taky stojí za to.
Toto není konec. Není to ani začátek konce. Ale je to snad konec začátku...
JayBee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gagarin 17. 9. 2006 18:54

A seriozny link k teme v sk,cz by sa nenasiel?
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gyoja 12. 11. 2006 15:47

Klinická smrt to nebyla - nicméně několikrát jsem svým vědomím opustil své tělo (žádné drogy, či extrémní stavy) a létal vesmírem.
Od té doby vím například toto:
- vědomí existuje i bez těla,
- cestovat lze rychlostí myšlenky,
- schizofrenie znamená, že jsou v jednom těle opravdu dvě vědomí,
- veškeré touhy něco vlastnit či ovládat či zničit jsou zbytečné a iluzorní, dělí nás od pravdy a jsou zdrojem veškerého strachu a ten tvoří veškeré naše duální uvažování
- čas je pouhá iluze
- po smrti se každý dostane k tomu, o čem nejvíce uvažuje a co nejvíce uctívá (k satanovi jako otrok, k Ježíši, bude doprovázet své blízké jako duch, nedokáže-li je opustit, bude zmateně bloudit lhal-li sobě i jiným, do jednoho z mnoha "nebes" podle své víry, dosáhne věčného klidu meditoval-li poctivě a bezpředmětně - to je tzv. osud)

Zdůrazňuji, že je to osobní zkušenost, ne domněnka či názor. A zkušenost jako taková je nepřenosná. Kdo ví, ten ví, kdo neví, ať si klidně diskutuje. Víra může být i destruktivní. Jen opravdové vědění je opravdová síla.
gyoja
Čtenář

Odeslat příspěvekod marz 12. 11. 2006 16:34

JayBee píše:Safra lidi, co tu matete filmem [url=http://www.csfd.cz/film.php?5955]Spáči
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 12. 11. 2006 16:52

Jedna fakt dobra hlaska z filmu Ruka zabijak, ktera se sem taky snad hodi:

- Já myslím, jestli jste ty zombie z pekla, co se přišli pomstít? Je to tak?
- Proč bychom šli do pekla? Nejsme špatní. Ne, že bychom byli dobří, ale aspoň nezabijíme lidi!
- Nikoho jsem schválně nezabil.
- My jsme nebyli v pekle. Viděli jsme jasné světlo na konci tunelu. Byly tam hlasy holek. A taky hudba.
- Hudba?
- Hudba nic moc, něco jako Enya. A ty holky říkaly " Pojďte k nám. Následujte světlo."
- A co se stalo?
- Kašlali jsme na to. Bylo to dost daleko.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 12. 11. 2006 17:36

2 gyoja: mohl bys napsat něco o tom, jak se ti to stalo nebo ještě něco dalšího? dost mě to zajímá a zaujalo mě to, díky
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 12. 11. 2006 20:10

gyoja píše:Klinická smrt to nebyla - nicméně několikrát jsem svým vědomím opustil své tělo (žádné drogy, či extrémní stavy) a létal vesmírem. /quote]


S tím vesmírem nevím, ale tohle je snad jen astrální cestování, ne? Zajímali by mě některé body tvého přesvědčení, resp. jak jsi k nim došel na základě zkušenosti. U některých je to jasné, u dalších ani ne (co je po smrti, touhy, atd.)
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gyoja 12. 11. 2006 20:35

2johnnym

Prostě se to stalo, je to záležitost okamžiku a uvolnění. Pokud bych psal detaily a bude to velmi zavádějící a snažit se o něco, co dosáhl někdo druhý jeho prostředky je nesmysl. Každý jsme jedinečný a máme svůj způsob. Pochybuji, žes tak jako já od mládí pobýval dennodenně v lese bezmála 15 let.

Hlavně se takovéto věci nesmí stát předmětem nějakého snažení. Na světě jsou mnohem důležitější věci a tzv. "nadpřirozené" schopnosti jsou pouze odměnou. Každé snažení se o ně je velmi nebezpečné.

Ale, když už tam jednou budeš, tak se ničeho neboj, strach tě donutí vrátit se do těla nedobrovolně a to i po opravdové smrti (do nového). A aby ses nebál, musím mít naprosto čisté svědomí. A čisté svědomí získáš jen správným konáním, mluvou a přemýšlením.

Návod jsem poskytl, aniž bych zabředl do zbytečných a zavádějících detailů. Je to na Tobě.

Gassho

PS: Ještě k tomu lesu. Vrátíš-li se po delším pobytu do města, zjistíš, že tu žijí jenom zoombie, prostě nemrtví - neživí a to i přes všechen lesk, pohyb, činnost a zábavu, co jich ve městě je. Města vznikla ze strachu. A to je jejich prokletí.
gyoja
Čtenář

Odeslat příspěvekod gyoja 12. 11. 2006 21:07

2Case
Když jsi tam, tak žádné komentáře neobstojí, takže to může být klidně astrální cestování, surfování, testování, to je jedno.

Všichni chtějí popis, ale opakuji, že je to k ničemu.

Příklad:
Byl jsem například v Norsku, Rusku nebo Japonsku (normálně fyzicky).
Když se o těch zemích bavím s někým, kdo tam nebyl, tak to stejně nepochopí i kdyby doma každý večer "čuměl" do map, na fotky nebo filmy z Norska, Ruska nebo Japonska. A když se o tom bavím s někým, kdo tam byl, netřeba slov, prostě tam byl a ví.

Tak je to ze vším.

Co je po smrti? Podívej se do své mysli. To bude po smrti.
Co bylo před životem? Podívej se na své tělo a své místo v životě.
gyoja
Čtenář

Odeslat příspěvekod JRD 13. 11. 2006 17:55

Někdo vidí bílé myšky a někdo zase lítá vesmírem.

Někomu hrabe i bez drog.
JRD
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků