Jste ateisti nebo bez vyznani?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 13. 8. 2006 13:30

Pepinoo píše:Když si vezmeme ateisty, o marxistech nemluvě, porad rikaji to same, ty same LZI. Ale nejak to nechapu: Ateismus udelal v historii tolik chyb, tolik skody, a kde vládne tam je stále dělá. A kazdy to dneska vi. Jaktoze je stale tak popularni? a/quote]


No, tak ted jsi me fakt dostal... Zkusim se udrzet bez nadavek!
Ateismus delal chyby? Skody? Mozna delal, ale kdyz byl proti nabozenstvi! Vetsina (ne-li vsechny) valky v 1. a 2. tisicileti byly na evropskem kontinentu kvuli krestanstvi. Nasilim si podmanovali nove zeme. Hlasali opak toho, co delali. Jezis to mozna myslel dobre, ale jak ziskali krestani moc, vsechno prekopali a pod zastitou zachrany duse drancovali, zabijeli! Branili pokroku, upalovali ty, kteri rekli pravdu! A ted mne uved priklad ateismu, ktery by se vyrovnal tomuto svinstvu! Fasisti a marxisti taky zabijeli, ale ne v ramci nabozenstvi. V ramci politiky.

A k tomu tvemu odkazu: to je fakt prekvapive, ze na strankach zamerenych na Falun Gong odsuzuji ty, kteri jsou proti nemu...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 13. 8. 2006 14:04

Pepinoo: Ty si asi dobrej vůl
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 13. 8. 2006 15:12

Ano, byly křížové výpravy. Ale že by Prusko Rakouské války byly kvůli křesťanství? Napoleonské války kvůli křesťanství? První a druhá světová válka kvůli křesťanství? To by mne nenapalo.
CVhtělo by to něčím podložit. Nějakými konkrétními údaji... :hm


Jinak, s tím FalunGiongem to je pouze malý příkládek, že. Našlo by se podobných věcí mnohem, ale skutečně mnohem více. :hm
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 13. 8. 2006 16:47

No, v dejepise moc zbehly nejsem. Prusko-Rakouske valky si moc nevybavuju, Napoleonske a svetove jsou ty politicke. Takze si vybavuju akorat ty krizacke a husitstvi, pokus o napravu krestanstvi. Techto pokusu bylo ale vic. A co jenom ten celkovy stav? Desatky, odpustky, jiz zminene upalovani? Po tisicileti lid trpel, protoze musel platit, aby si krestansti hodnostari mohli nacpavat bricha. Podle prikazani byl kdejaky sedlak vetsi krestan nez vsichni hodnostari dohromady. A co ta zabrana pokroku? Pokud by si tak nestali na krestanskych pravdach, mohli jsme byt vyvojove o x stoleti dal.
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků