Sny.....

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 1. 2010 04:28

No Papučky Ti budou fajne slušet, Mark FX, počítej s Tím, he, no aspoň to fér plej: Spoluhru uhraj na FiFty - Fifty, že...jinak Ti ji přejícně závidím, ale chce si To předem vyjasnit a spravedlivě rozdělit Kompetence, dle toho . Kdo umí co nejlépe, že...bacha ať Ti nezbyde jen Ta politická Situace, že. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 7. 4. 2017 09:34

Vsetky sny maju svoj duchovny vyznam a je to duchovna rec. Obycajne je to zakodovane v symbolike, odkodovat to spravne je skrz vztah s Bohom a nebesiami ktory je v pravde mozne a dar k tomu urceny. Nie skrz snare.Podobne ani bibliu nemozno chapat skrz vierovyznania a sektarske vyklady ani Boha skrz nabozenstva,je to vysoko nad nimi a jeho myslienky nie su ich myslienky a su od seba ako nebesia od zeme.
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod karel2121 8. 4. 2017 04:18

https://uloz.to/!41fcrDV7N/snar-rar

Antický snář od Artemidora z Efezu. Vyšel v antické knihovně 1971. Prý z něj čerpal i dr. Sigmud Freud ke své psychoanalýze.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 4. 2017 21:18

dietatko píše:Vsetky sny maju svoj duchovny vyznam a je to duchovna rec. Obycajne je to zakodovane v symbolike, odkodovat to spravne je skrz vztah s Bohom a nebesiami ktory je v pravde mozne a dar k tomu urceny. Nie skrz snare.Podobne ani bibliu nemozno chapat skrz vierovyznania a sektarske vyklady ani Boha skrz nabozenstva,je to vysoko nad nimi a jeho myslienky nie su ich myslienky a su od seba ako nebesia od zeme.

Se mi zdálo o práci. Vypsali výběrovku na žrouty many (manažery) a bylo mi v něm vnuknuto se do té výběrovky přihlásit. To je taky duchovní věc? o<:)
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 4. 2017 06:46

Je
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 4. 2017 17:06

Duchovní je tím, že kdybych tomu obludáriu šéfoval, tak se všichni začnou křižovat???
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 12. 5. 2017 13:42

Zajímavá debata nejen o snech je např. zde.

Kód: Vybrat vše
http://www.carovani.cz/sny.html
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 12. 5. 2017 14:03

Odkazy se davaji do tagu url, nikoliv code.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 15. 5. 2017 04:43

Ako kedy. Jsou stránky kde to nemají rádi.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 15. 5. 2017 11:08

Tak tam se nenechazis.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dabass1 3. 9. 2017 13:52

Probudili jste se někdy i třeba po bezesné noci s opravdu spásnou myšlenkou (myšlenkou řešící problém), která by Vám byla jako odněkud vnuknuta?
Dabass1
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků