Sny.....

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Killian 17. 1. 2007 20:00

V podstate ano, vsak aj mozog sa musi defragmentovat a pekne poukladat data :)
HP NX6125
Killian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 9. 8. 2007 21:22

marz - to je dejavu ci ako sa to pise :-)

noo podla mna niekedy aj nieco zanemnaju, ako ked vam PC vypise xybu ci upgrade ...a to uz nieje len taka defragmentacia...(ludsky mozog je zlozitejsi ako pc, i ked v dnesnej dobe... :? ) :hm
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 9. 8. 2007 21:26

sny su zaujimave, stal som sa svedkom uz niekolkokrat snov ktore sa splnili (!)
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod FAN. 9. 8. 2007 21:43

.taky mám někdy hrozné sny a bojím se aby se nevyplnily! DU SPÁT. :potichu
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 9. 8. 2007 21:57

Ségře se občas zdají sny, které se pak vyplní - včera se jí zdálo, že jí kámoš říkal, že se rozešel se svou slešnou a dnes jí to doopravdy napsal, že se dnes rezešli - no u mé sestry je jedno jestli se jí to zdá nebo nějakou věc plácne, ale každopádně všechno se stane (například loni něco pořád říkala o tom, že máme nemocnou babičku - vymlouvala se na ni ač to nebyla pravda - a do týdne babi ležela v nemocnici a málem zemřela) - je to někdy až děsivé (občas jí říkám ať raději mlčí, že je to tak pro okolí lepší).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cinan 10. 8. 2007 16:28

michee: ja som na tom podobne ako tvoja setra. Obcas sa mi zdaju sny, ktore urcitym sposobom nieco predpovedaju, alebo zachytavaju nieco z minulosti. Ale zda sa mi, ze to nieje nic unikatne, niektori kamarati z triedy hovoria to iste...
Open-source fan!
blog-zapisky: http://cinan.wordpress.com/
cinan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 10. 8. 2007 17:24

noo nieje sen ako sen ...u niekoho to znamena viac ako len sen... :hm
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 6. 1. 2010 09:20

Predstavte si,že by ste sa prebudili .... mali by ste takých 6-7 rokov a uvedomili by ste si,že celý váš doterajší život bol vlastne jeden sen :shock: .
To by bolo na psychúša,čo?!? :hm :mrgreen:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 1. 2010 11:16

slečně se furt zdá že je těhotná, o malých dětech a furt po mě loudí děcko...... :| Doufám že to budou ještě nějakou dobu jen sny
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 6. 1. 2010 11:24

MarkFX: tak to ti teda nezávidím....doufám, že ti ty sny nepopisuje dopodrobna :D Jinak kolik je slečně, že touží po mimí?
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 1. 2010 11:36

23 :-l No občas popisuje, já to neřeším... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 1. 2010 12:58

No , Marku FX, to je na pováženou, ale Pozor! jestli Ti na ní opravdu záleží, tak buď svolný aspoň k rozumné dišputaci...Jako Kdy, a plánovat můžete společně, že...předestři ji opatrně důvody, proč né hned a nejraději včera...Mimčo by mělo příjít do pohodového prostředí, je to v jeho zájmu a pro jeho DOBRO! Snad To slečna pochopí...Držím palec a určitě to takhle bude ,,jetelnější,,než jen:,,Zatím neeé,,...STarec Marcel od Zvonu. Jinak Sny, když fungují a nejsou to Noční můry a pokračování, životních Trablú či dokonce 3. pracovní šichta, fujky, he., proč nééé. Hlavně Ty lítací atd.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 1. 2010 14:53

MarkFX píše:slečně se furt zdá že je těhotná, o malých dětech a furt po mě loudí děcko...... :| Doufám že to budou ještě nějakou dobu jen sny

ona se nějak brzo chce vázat? hele, dneska je průměrnej věk ženy při svatbě skoro 30 let, kam spěchá? biologicky má taky na dítě klidně ještě deset let času. jinak ty sny, mně se jednu dobu pořád zdávalo, že jsem těhotná a vždycky potratím :mrgreen: ale nevím, co to znamenalo. každopádně pak to vystřídaly sny o zmutovanejch potkanech
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 1. 2010 15:25

potkani :D

Marcel: Ona je chytrá a rozumná, sama dobře ví že ted nic, ještě rok a půl budu studovat, přes tyden su mimo domov, takže by to nebylo moc ideální.. Za tu dobu zatím bude pěkně vydělávat, takže pak děcko bude zaopatřené.. Má to moc dobře spočítané frndula jedna, všechno plánuje a organizuje, už aj moje věci. Dělá mi takovou sekretářku, nic nemůžu zapomenout nebo zmeškat. Kdyby sme se rozešli tak ji budu každou chvilu volat kde co mám a co sem měl dělat :D

Aquarkko: Taky bych řekl že na všechno času dost, ale ona to furt hrotí, na co se svatbou čekat.. To víš, takového hodného chytrého a šikovného chlapa s vlastním domem jen tak nenajdeš.... ^^ O:-)

A ty biologické hodiny má taky spočítané, říká na co čekat s děckem chce ho nejlépe hned kolem 25ti, šesti.. Prej radši dříve vychovat děcka a pak v "důchodu" si užívat života, cestovat než naopak....
Jak říkám v nejbližších 2 letech to nehrozí tak já zatim nic neřeším.. :-]
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2010 15:42

Pade píše:sny su zaujimave, stal som sa svedkom uz niekolkokrat snov ktore sa splnili (!)

Tak ono se toho za rok člověku zdá tolik, že se statisticky něco splnit musí.
Každý večer se ti zdá více věcí (cca 3 až 6). Po ránu si sice pamatuješ sotva dva sny, ale to je jiná věc.
Podle odborníků se lidem zdá ročně až tisíce snů. Takže když se z toho jeden naplní, tak to se není čemu divit. Podle mně to stane každému.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků