Sny.....

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kamča72 29. 10. 2006 21:45

podle mě hlavně se tam odrážejí o čem hodně ty dny přemýšlíte..
Bon Voyage...
Kamča72
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mar?as (novy) 2. 11. 2006 09:59

Ehm, no mohu říct , že sny jsou sice nejsladší, co člověk může mít...ale jsou i též ošklivé, kde se nám zdá ztráta blízkého přítele nebo partnera a docela velkou nevýhodou je, že člověk po tak silném snovém zážitku se vlastně začne budovat takovou ochranu a začne dělat pro to, aby tomu předešel... Jistěže závisí na každém jedinci, jak se s tím vyrovnává. Pro ty, kteří prožili to, co se jim zdálo je dost těžký se s tím vyrovnávat a pomalu se začne ubírat k tomu, aby tomu věřil. No, jistě, že to je blbost, ale jak pak to vysvětlíte, když on má důkaz toho, že sen v pozdější době se stal realitou? Možná, že to beru zbytečně vážně, ale ono je o to těžší se v tom vyrovnat a nechat tohle trápení spláchnout. Několikrát si říkám, splachuj... nejspíš jsem sestavil nefunkční systém, možná mi chybí jedna součástka, aby ten systém mohl šlapat.
Uchm, no zdálo se mi, že prostě, že mě opustí přítelkyně a v druhý den se to odehrálo přesně podle snového scénáře. No, to jsem se ráno vzbudil úplně zpocenej a řekl jsem, že to je jen sen....o pár hodin začaly hodiny snu tikat a vlastně ožívat......a to se stalo dokonce dvakrát
To už vlastně je silný kafe....
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :-)
Mar?as (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 11. 2006 17:07

Mě se (až na pár opravdu ošklivejch vyjímek) posledního půl roku nic nezdálo... Nebo to nebylo tak výjimečný aby můj mozek ten sen považoval za zapamatováníhodnej. :wink: Mě celkem vyhovuje bezesný spaní - prostě si lehneš, spíš a ráno se probudíš. Nemusíš nad ničím ráno přemýšlet, prostě se vzbudíš.
Tím neříkám že jsem neměl Deja vu, nebo se mi sen nestal, ale já to považuju za shodu náhod. Nic víc.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 4. 11. 2006 22:22

Sny obecně jsou fajn věc. Mrzí mě, že obsah snu si pamatuji čím dál tím méně, resp. momentálně skoro vůbec. Ale jinak každopádně reálný život rulez.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 5. 11. 2006 14:01

Mrzi?? Ja jsem tak u 90% rad! Moje podvedomi vytvari nehorazne kraviny...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 5. 11. 2006 14:31

L.O.T.G. píše:Mrzi?? Ja jsem tak u 90% rad! Moje podvedomi vytvari nehorazne kraviny...


Kdyby jenom podvědomí.; )
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 5. 11. 2006 14:49

Jo no, uznavam. Vedomi je obcas taky zasazeno... :? :potichu :mrgreen:
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gagarin 6. 11. 2006 07:10

Sny sa snivaju kazdemu,ale nie kazdy a vsetky si pamata.To zalezi na tom ci sa clovek zobudi cez ten sen,alebo nie a nepamatas si ho.
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jílke 9. 12. 2006 22:47

Jsem normalni kdyz nemam sny ?
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 9. 12. 2006 22:50

Ne, nejsi. Normální lidé si je akorát vůbec nepamatují.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 6. 1. 2007 00:44

Pade - "De Ja Vu" ma to 70% ludi sveta. Aj ja.

/// hmmm to si kde nasiel? (inak aj mne sa to stava, naposledy na silvestra 2007) podla mojho kamosa je to nieco ako vratenie casu - v tedy, ked sa ti to de ja vu stalo si nieco zbabral a velmi si si zelal aby sa to zmenilo. tak v tom momente ked sa ti to zda, mas sancu to zmenit. neviem ci to je tak, ale on v to fakt veri.

...teda ku snom - vedeli ste ze sen moze trvat aj 10 sekund, mozno aj menej a vam sa zda ze snivate asi 5 minut,... mozno viac?

sny su podla mna rozne kombinacie nasix predstav, tuzob, pocitov v podvedomi. clovek (telo) asi nevie na 100% pracovat s mozgom a preto mozog pracuje tie xybajuce percenta sam. asi preto su tie sny take zvlastne. :-) to je vsak len moja teoria cudneho snivania
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 6. 1. 2007 00:47

ked sa zobudis pocas snivania zapis si sen (nejake body sna - osnovu). budes si to pametat ked zas zaspis a rano vstanes! mam to odskusane :-P
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 6. 1. 2007 11:05

Ale hodne casto se mi stalo, ze kdyz jsem v nejake situaci, tak jako bych ji uz prozil, jako by se mi o ni nekdy zdal nejaky sen. Mozna je to jen pocit, nebo mam nejake telepaticke nebo telekoneticke (televize a kino) schopnosti.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plejtvák 17. 1. 2007 14:35

Sny nic neznamenají, není to pravda. Sen se nám zdá, protože mozek si přes noc shromažďuje informace za den. A někdy se nám z tohoto důvodu zdají sny. Někdy úplně divné.
Plejtvák
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 17. 1. 2007 15:22

takže sen je taková komprimace dat po dni jo :mrgreen: :D
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků