Věříte v magii?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod james11 6. 11. 2006 16:19

myslím že jo, ale musíš vědět jak na toa to se bez nějakého učení nedozvíš
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 6. 11. 2006 16:24

to si dost protiřečí :lol: :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 6. 11. 2006 16:28

james11 píše:nepoužívám ani jednu ale pokud chceš vědět víc tak tu: http://knihy.abz.cz/prodej/bila-a-cerna-magiea/quote]


To je divný, spousta okultistů mi tvrdí, že žádná bílá a černá magie není, že je jen jedna magie a pak je jen otázka, jak kdo a co využije. Každopádně děkuji za info, ale okultismus mě příliš nezajímá. ; )
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 11. 2006 20:51

vubec!!!! nevěřim
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 6. 11. 2006 21:51

V magii ne. V různé -kineze ano. Praktikováno na sobě. 8)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 7. 11. 2006 17:20

magie se dá brát různě. já to beru jako něco normálního co ale neni běžný a umí to jen hrstka lidí.... jako třeba lítat s letadlem.... :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 24. 11. 2006 08:58

(vydeli ste davinciho kod, ak som to poxopil dobre tak magia poxadza od jezisovix potomkov) ale to je nazor autora, crashpc,...//su hlasim. nieco na tom bude kedze so o tom hovori uz vela generacii (a mozno nie).
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 10. 12. 2006 05:34

Tak by mne zajímalo, co si kdo představuje pod pojmem magie. :?:
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 10. 12. 2006 09:21

karel2121 píše:Tak by mne zajímalo, co si kdo představuje pod pojmem magie. :?:-/quote]


To se velice různí. Ale členové magických lóží, jako byla například prvorepubliková České Universálie si pod pojmem magie obvykle představují jednu z cest poznání a jednu z cest vedoucích ke zdokonalení člověka. 8)
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 10. 12. 2006 11:00

V magii neverim, jedine snad v kouzla :-D , ne magie neni, jenom triky.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 10. 12. 2006 12:34

Pepinoo, vypadá to že se v těhle věcech vyznáš. jak se dá magie naučit, případně kerá je podle tebe nejvhodnější literatura pro úplného laika.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 10. 12. 2006 15:58

karel2121 píše:Pepinoo, vypadá to že se v těhle věcech vyznáš. jak se dá magie naučit, případně kerá je podle tebe nejvhodnější literatura pro úplného laika. /quote]

Jako naprostému laikovi ti doporučím koncentrační a meditační praxi, aby hjsi byl schopný ovládat svou mysl.
Dobrý začátek je Joga.
Jinak mohu doporučit,aby si zájemci pročetli knihu od Františka Bardona, Brána k dokonalému zasvědcení.
Bardon byl sice mystifikátor a jeho knihu nelze brát jako Bibli,ale částečně podle ní lze postupovat. Jeho první stupeň,tvorba jakéhosi magikova deníčku či zrcátka lze dělat souběžně s dalšími stupni,já jej zcela vynechal.
K tomu,aby mysl získala schopnost magicky působit není nutné dodržet Bardonem požadovaných 5 minut udržení představy-bohatě satčí 12 vteřin a lze pokračovat..........................
Bardonovu knihu je možné zakoupit v knihkupectví Hledající,má stránku na netu,nebo -ve Slovenském jazyce zdarma stáhnout z

http://olwen.host.sk/download/index.htm

Další vynikající knihy lze nalézt na http://www.grimoar.cz/obsah.php
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 19. 12. 2006 19:19

Pepinoo, co se týká Bardona, co si myslíš o jeho dalších knihách?
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 20. 12. 2006 09:00

tko by sa podla vas nemal venovat magii? (niekto naladovy)
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepinoo 20. 12. 2006 18:40

karel2121 píše:Pepinoo, co se týká Bardona, co si myslíš o jeho dalších knihách?i/quote]
Jeho praxe magické evokace a Klíč k opravdové kabbale jsou totální slátaniny. Ostatní jeho knihy jsem nečetl, takže je nemohu posoudit.
Bránu napsal zřejmě částečně podle nauk magických lóží, jen ji upravil ke svému obrazu.
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků