Věříte v magii?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 19. 9. 2005 18:56

Zatím nevěřím :twisted:.
Ale sugesce dokáže hodně, třeba různé kletby v pověrčivých oblastech fungují.

A co vy, zažili jste něco, čím byste mě mohli přesvědčit?
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 19. 9. 2005 19:52

Myslím si, že to má něco do sebe.. Věřím, že spousta lidí umí věci o kterých třeba ani sami netuší
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 19. 9. 2005 20:02

AndrewJ: hlavne ked si zhuleny sa ti zdaju velke veci.... :))
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 19. 9. 2005 20:12

a lol :D

neverim na zadne voodoo a podobne i kdyz si myslim ze se to nekdy muze vyplnit...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 9. 2005 20:14

IcemanCZ: tak kdyz na to neveris, tak proc myslis,ze se to muze nekdy vyplnit? ;)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 19. 9. 2005 20:32

iwigirl to neni o tom jestli v to veris nebo ne...
Spis o tom jestli tomu chces nebo nechces verit....
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 22. 9. 2005 07:08

verim v to, ze niekto moze spravit nieco neobycajne. a ak to nazveme magiu, tak verim.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 22. 9. 2005 19:05

no, spise si myslim, ze v to veri hlavne ti, kterym se nechce moc delat, jako ze se to nejak udela samo, apod.
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 9. 2005 20:00

ESO to neni magie ale blbost :-))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 10. 2005 22:10

Na magii jaká je prezentována v našich poměrech (horoskopy, věštby, numeralogie, ilusionistika, atd.) nevěřím. I když uznávám, že kletby a požehnání mohou fungovat pokud se podaří dosáhnout jisté úrovně sugesce. Když budete hodně věřit, že vyslovitel (ten který žehná nebo proklíná) má tu moc, tak to rozhodně účinek mít bude. Ale takový účinek bude mít i požehnání nebo kletba na sebe sama - když budu hodně věřit, že se uzdravím, tak se s největší pravděpodobností uzdravím a naopak.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 2. 10. 2005 09:11

Ono je otazka, co tou magii myslite.

Dokud prede mnou nekdo nevykouzli Frozen Orb, neverim :)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter_cz 13. 10. 2005 19:45

Jsou lide ci skupiny, kteri vyuzivaji sily zla. Takove ty voodoo, zaklinani, cteni z ruky, koule, karet atd. Na kolik je to mira sugesce a nakolik mira zasveceni se toho zarikavace dablu (nebo duchovnich cviceni ci jak si to nazvete) je otazka. Nicmene clovek ktery se "upise" dablu, z toho muze mit nejake vyhody, VZDY ale takovy clovek dopadne spatne, a ty nevyhody VZDY prevysi tu danou vyhodu. Znate to porekadlo... date mu prst, a schlamstne celou ruku.... No tak tady Vas schlamstne cele...obrazne. Proste s okultismem a podobnymi vecmi si radeji nezahravat. Taky me docela dokaze pobavit, kdyz nekdo mluvi o dobre magii (bile) a zle magii (cerne) a jak dokazi bilou magií "znicit" tu cernou. Vymitat dabla dablem je opravdu usmevne. :)
Kdo neveri v existenci dabla, tak to ma samozrejme s tou magii jeste slozitejsi. :-))
Jan 3:16
Peter_cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 10. 2005 20:36

Ja docela i jo.. Teda pokud se to neda rozumne vysvetlit..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 13. 10. 2005 22:03

bude to znit asi blbe ... ale verim v magii "laska na prvni pohled" ;-) ... joo a zrova ta mne dneska trefila :-( ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 13. 10. 2005 22:24

Čarodějky:
To jsou holky, které mně dokážou okouzlit na potkání.

Elixír lásky:
Ten má každý v sobě a říká se tomu feromony. Jinak se dá elixir lásky koupit třeba zde http://www.feromony.cz/

Zaříkávání:
Co já vím tak existuje jen odříkávání :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků