My a kalendář

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod dietatko 8. 4. 2017 13:58

To ze si to budem musiet prepocitat svetsky na nespravny uznavany kalendar tohto sveta ktory je plny lzi a u moci su teraz diabli a ti co zaviedli klamne dezinformacie davom a narodom ako i ten falosny kalendar mi neni ziadna novinka. Ja si myslim ze si to nemal vysvetlene dost spravne ked aj tak inklinujes radsej k lziam,ja sice zijem na tomto svete ako aj ty a musim sa prisposobit do urcitej miery,ale pouzivam rozdelenie svetsky kalendar- zauzivany,a spravny ci pravdivy ... . A preco tak pouzivaju dvoji kalendar aj ti co posielaju do vesmiru druzice,preco ti pouzije vacsina bank dvoji kalendar a ako sa im hodi ? A dokonca je i taka co ma len 360 dnovy ked som pozeral sa naposledy na to cez google a patral. Odpoved je lebo vedia ty u moci tak ako ty co chcu vediet pravdu a je im dane ju poznat a uvazuju a maju tu milost to vediet ze co funguje a co nie a ako to v skutocnosti je. A o polnoci ked je pol-noci mat novy den je vazne na hlavu,ako i cely posun casu,den co sa zjavuje a mizne kym vecer zacina o 18tej a rano o 6tej podla spravnosti a vsetko je to inak. A k tym milonom rokov tam mam este nejake drobne ale tym ta skutocne zatazovat nebudem kedze nevies prijat a pochopit uz len zaklady spravneho kalendara. Este zaujimave je ze si buzeranti mozu urcit ze den ma 24 hodin a 4,2 sek a inokedy 6,2 sek atd. , to uz rovno mozu ziadat 400 dnovy kalendar kde budu mat aj 5 cyklov posunu casu mamlasi... . A dav im to zozerie ako aj ekonomicku genocidu a ich unie a vojny a zlociny co pachaju... .
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 8. 4. 2017 20:29

Ale já se tedy znovu zeptám. Je nějaký rozdíl, jestli se píše rok 2017 nebo rok 720 000 000 a nějaké ty nespecifikované drobné...?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 8. 4. 2017 21:34

Obrovsky rozdiel. Pre viacerych je to rozdiel medzi zivotom a smrtou. Medzi zachranou a zatratenim. A ma to velmi velky dopad nielen na vnimanie casu a celej historie a duchovna ale aj dalsie drobnosti ako je taka jednoducha logika,matematika,a ci niekomu druzice vo vesmiru spadnu ci tam budu ked pouziva dobry kalendar skryte hoc propaguje falosny ale ak by chcel pracovat s falosnym tak sa s tymi druzicami moze velmi lahko rozlucit

-- 8. 4. 2017 22:37 --

A este pre veriacich davam tuto vetu z biblie a dalsie amplifikacie na zamyslenie sa. Zjavenie 13:8 8. Protož klaněti se jí budou všickni, kteříž přebývají na zemi, jichžto jména nejsou napsan v knize života Beránka, toho zabitého od počátku světa. Preco to asi tak mikulasenci menia ? Lebo sa toho boja podobne ako Zjv 2:6 a 15 a dalsich miest pisiem co sa velmi obavaju a to jest pravda preto ucia vsade po kostoloch,sektach falosne,i cele narody, ze tu bol J.K. pred 2017 rokmi pricom tu bol v pradavnom obdobi zvanom v roznych prekladoch i pred tzv zalozenim sveta,ja ale o tom neviem zeby to bolo 2017 rokov vzad.
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 9. 4. 2017 10:29

Rozdíl obrovský je, ale v čem? Na to jsi mi stále neodpověděl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 10. 4. 2017 11:19

Odpovedal som ti noc nic s toho zjavne nevidis ani nerozumies. Odpovedal som ti ze celu historiu sveta ako i kalendar zmenili mikulasenecky diabli co vedu tento system v 666 a to teda ako politicky, tak i nabozensky,kulturny a vedecky svet mimo Boha skrz lzi a modlarstvo.
Ak nevies aky je rozdiel medzi par tisicmi rokov a milionmi ci miliardou a co sa asi za tu dobu mohlo vsetko stat co ta v skole neucili to je celkom smutne. Nie raz tu bola ludska civilizacia vyspelejsia ako dnes, tie veci vo vede co mame dneska su naproti tomu co mali kedysi nic. To co vidis obcas v sci fi tam bola realita a nielen to.( vznasajuce mesta, lietajuce auta,mega projektory atd atd, samozrejme ze v cias Jezisa ci Noeho mali aj veci podobne ako teraz co je rozhlas a internet atd) Ked ti pride nejaky mikulasenecky panbickar trepat ze vsetko tu je cca 6000 rokov ci nejaky materialita o mutovani z chorych opic a ine fantasy tak to ludia bezne toleruju alebo vnimaju ako normalne nazory. Ja ti tu predkladam nieco co to daleko prevysuje a je zalozene na pravde. Uz si sa s tym stretol ? Co ta naozaj naucili v skole ze to nevidis ?
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 11. 4. 2017 11:59

Nepovažuji za smutné, že jsem se ve škole nenaučil, něco, co se "neví". Narozdíl od hodin.
Vem to z druhé strany... když budu vycházet z toho, že se opravdu dějiny udály tak, jak se obecně považuje, nemá přeci cenu uvažovat nad tím, že se něco událo, když z toho nemůžeme težit. Když z toho společnost nemůže profitovat.
Nakonec, když vycházím z tvého tvrzení, to co by mě učili(co se mohlo udát), mohlo by to být zase jen světonázor výtězných sil. Ono to ani jinak v dějinách lidstva nefunguje.
Města v oblacích zní samozřejmě zajímavě, ale jak víš, že to tak skutečně bylo? Co když je to jen teorie?
Úplně poslední poznámka... historie lidstva přeci nezačíná kalendířním rokem 0. A dokonce něco víme o tom, co se událo před tímto rokem.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 11. 4. 2017 14:21

trent píše:Úplně poslední poznámka... historie lidstva přeci nezačíná kalendířním rokem 0. A dokonce něco víme o tom, co se událo před tímto rokem.

Poznámka k poznámce:
Historie určitě nezačíná rokem nula.
Pokud nepoužíváte astronomický kalendář, tak žádný rok 0 nebyl.
Před rokem 1 byl v běžně užívaných kalendářích rovnou rok 1 př.n.l. Takže ani před neexistujícím rokem 0 ani po něm nemohlo nic být.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2017 12:40

Byl jsem na vážkách, který ten rok napsat. Tak jsem vybral špatně. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 12. 4. 2017 12:41

TRENT - Nepovažuji za smutné, že jsem se ve škole nenaučil, něco, co se "neví". Narozdíl od hodin. - Teraz neviem ci som ta spravne pochopil,ale suhlasis so mnou v tom ze v zaklade mas ten kalendar o 365-6 dnoch zle a ze posun casu a dalsie kraviny co ta ucili boli zle alebo nie ?
Ja povazujem celkom za smutne ze nielen ze ludom nedavaju na skolach dostatok praxe a veci co vyuziju dalej v praktickom a osobnom zivote,alebo ze ich to neucia rodicia dostatocne, a nielen co sa tyka historie,kalendaru ci problematike viera vs vierovyznania vs materialisticke bachorky. Tento svet by bol lepsi ked by kazdy vedel aspon zakladne veci ako spravny kalendar a dalsie elementarne veci co ale bezne ludia nevedia. A tak ten svet aj vyzera... . Ti co veria lzi maju odplatu lzi. Ja viem viac veci co nie su teoria ze to tak je ci bolo,dospiet k tomu uvedomeniu co ako bolo a odhalit silou svojej viery a mysle ( s pomocou zhora ci niekoho kto to vie a svatych textov a snov) je dlhodoby proces ( este dlhsi ked ti na zemi nik nepomoze to je pre ludi viac menej nemozne alebo takmer nemozne) a zijeme v dobe ked lzi su rozsirene vsade a pravda je zosmiesnovana a nazyvana konspiraciami. Ludia tak osprosteli ze nedbaju varovani v prorockych pismach a nevedia si vypocitat ani len narodenie Jezisa Krista a trepu nezmysli o vianociach - to ich naucil kto,kde maju dokazy zeby tu bol Jezis 2017 rokov vzad a este k tomu na vianoce ? Biblia nic take neuci ale da sa pomocou nej dokazat nieco uplne ine. A rok 0 ? Paci sa mi celkom poznamka co napisal Stoura1. No aby som ti odpovedal lepsie a trocha to vsetko ujasnil tak to podlozim vypoctamy z biblie a niecim dalsim. Ev. Luk. 1 :26 V měsíci pak šestém poslán jest anděl Gabriel od Boha do města Galilejského, kterémuž jméno Nazarét, ( Alzbeta uz absolvovala duchovny porod Jana - hoc sa narodil na zemi ako mi )Mesiac siesty cize presne ako skoncil piaty a zacal siesty mesiac. Porod je 9 mesiacov, devat je cislo Ducha. 6+9 je 15 takze Jezis sa musel narodit v aprili, a bolo to presne ako zacal 1.4. preto su pravy veriaci nazvany v pisme aj blaznami pre Krista a svet a veci tohto sveta su pre nich blaznovstvo ako aj ich kalendar a nezmysli ako ich lzive modlarske vierovyznania a system atd. ... a oni su blaznami pre svet. Tych 720 milionov rokov sa rata trocha komplikovanejsie ale je to odvodene tiez z biblie a od toho ze je tam okrem ukryteho spravneho kalendaru 360 dnoveho aj vzorec ze 1 den ma tisic rokov a naopak,cize ked tu ubehne 1000 rokov hore ubehne len den. A opacne. A tak ked Panna Maria v zjaveni pred druhou svetovou vojnou ( to zjavenie mal v skutocnosti jeden Slovak v Amerike a bolo to v tom case a nie ako inde uvadzaju inak) hovorila ze to bolo 2000 rokov vzad myslela podla nich, a teda tu dole ( ked to konvertujes a prepocitas) ked tam hore ubehlo 2000 rokov od zabitia ( alebo ukrizovania ?) tu dole to bolo 720 milionov rokov, a tie drobne tu pisat teraz nebudem uz toto je mnoho info pre vas. Kto chce vie ma kontaktovat i na mail. Ale len ten kto veri Bohu,biblii, resp. chce poznat pravdu, kto nie,nebudem sa s nim nekonecne dotahovat ani tu ani inde. V tom je slobodna volba kazdeho,ak chce verit nieco co tvrdia oficialne zdroje,je to jeho problem,potom ale nech s placom neskoro nechodi za mnou ci za niekym ze nemal tu moznost pocitat a skumat ako co je.

-- 12. 4. 2017 13:44 --

Trent- dokym budes verit oficialnym zdrojom a ucebniciam historii a falosnym ucitelom nikam nedospejes ani s kalendarom ani nicim inym.

Stoura1 - zaujima ma co napises k mojmu novemu prispevku a ako si na tom ty ( co sa tyka nielen matiky ale i duchovna)
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 12. 4. 2017 20:22

dietatko píše:Stoura1 - zaujima ma co napises k mojmu novemu prispevku a ako si na tom ty ( co sa tyka nielen matiky ale i duchovna)


Jsrem zvyklý používat řadu různých kalendářů i systémů měření času. Takže mi je vcelku jedno, který se používá, pokud je jednoznačně definovaný svým vztahem o ostatním systémům.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 13. 4. 2017 11:13

Stoura1 - Zaujimave. To znie ako ze mas prehlad alebo profesionalnu deformaciu
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 13. 4. 2017 16:01

dietatko: Uprav si prosím ten příspěvek. Nemusíš citovat sám sebe. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 14. 4. 2017 06:51

Trent - neviem ho mazat ale nahlasil som ho adminom aby tam nechali len ten druhy v ktorom uz je i okrem predchodzeho par viet navyse. Som to tam nechtiac dal dvakrat ked som pisal dalsi,neviem ako sa mi to podarilo.
dietatko
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 14. 4. 2017 09:38

dietatko píše:Stoura1 - Zaujimave. To znie ako ze mas prehlad alebo profesionalnu deformaciu

Prostě mne zajímá věda, technika a jejich historie a dívám se kolem sebe.
Například když když se člověk podívá v Praze na Staroměstský orloj, uvidí, že i před šesti staletími znali lidé přinejmenším čtyři soustavy měření času, v nichž ten orloj (zároveň) zobrazuje, kolik je právě hodin.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dietatko 14. 4. 2017 09:55

Zaujimava informacia,este som ten orloj neskumal a zrejme ani nevidel ale isto sa pojdem pozriet ked by som siel niekedy okolo. Pokym ide o zakladny rozvrh casu a kalendar ako taky,ide mi o to ze skutocny kalendar musi byt na pouzivanie jednak jednoduchy,jednak matematicky uplne presny, a jednak by sa mal zhodovat zo vsetkymi oblastami ludskeho bytia ci uz ide o duchovno alebo vesmir. A neotravovat vsetkych s posunami casu a nezmyslami co nemaju ziadne opodstatnenie. Raz mi jeden pisal ze beznym ludom staci ten ich 365-6 dnovy kalendar s posunami casu a komplikovanymi prepoctami,na co som si imaginarne tukal po cele kedze je to uplny nezmysel a ludom by sa ulavilo isto na dusi ak by mali kalendar aky bol a aky aj vlastne je ( i ked sa oficialne nepouziva ale v zakulisi stale ako jedina moznost ....) a aky aj bude a ma byt -360 dni do roka,kazdy mesiac 30 dni.
dietatko
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků