Co je po smrti?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod karel2121 23. 4. 2017 07:31

Ona ofordská occultní lóže logdos byla založená 1996. Ale je pouze jednou z odboček tzv. Zlatého ústvitu (Golden down) založeného v roce asi 1888.
Moje osobní skušenosti jsou většinou pozitivní. Ale vzheldem k tomu že jsem až na jednu vyjímku nepáchal nutící evokace, ale pouze meditaci o jménu jako páchají někteří mystici, indiští bhaktijogini a individua obdobná a že jsem nevolal vyloženě zlé bytůstky, tak to nemuší platit obecně. Že.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 4. 2017 15:22

Ta oxfordská okultní lóže má taky okultní krev? Třeba u nás máme sušenky za tělo a víno za krev...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 14. 7. 2018 06:19

Zajímavé návůdky na praktické hokusy-pokusy. :twisted:

Četl jsem v jednom starém časopise asi z roku 1907 cosi o postupu využití spánku. Prý když člověk každý večer ve své postýlce před spinkáním bude páchat meditaci na nějakou cestu, ale cestu se fším fšudy, sledováním jednotlivých kroků, pozorováním okolí... tak prý ve spánku samovolně vystoupí astrální tělo a jde tam, kam je člověk myšlenkami nasměruje. Jen to prý chce trpělivost a pravidelné opakování. Nějaký ten měsíc.
Pokus 1/ Večer před usnutím ve své postýlce se uklidním a uvolním. Nejlépe jogová pozice šavasana. Leh na zádech, zavřené oči, ruce volně podél těla...etc. Vše musí probíhat naprosto v klidu a nenásilně, v opačném případě budu mít problémy s usnutím což tak nějak ruší efekt.
Pak v myšlenkách vstanu, projdu se po pokoji, vyjdu ven a jdu na nějaká mně dobře známá místa. Po určité době tělo usne. Při pravidelném opakování můžete zjistit velmi zajímavé věci.
Pro vážné zájemce, pokus lze doplnit praxí za bdění.
Představuji si, jak se rukou dotýkám různých předmětů a snažím se s nimi pohnout, ale ruka při tom musí zůstat v klidu.
Pokus 2/Večer před usnutím.... v myšlenkách se zaměřím na to, co budu dělat druhý den ráno. Mytí, snídaně, cesta do zaměstnání, co asi budu provádět v práci. Nebo cesta na zahrádku.... atd. Také se mohou zdát velmi zajímavé věci.
Posouzení výsledků nechám na lidičkách kteří mají dost trpělivosti a takové pokusy spáchají.
Není to časově náročné, pokusy zeberou jen chvilku večer v postýlce než usnu a sem tam nějakých několik minut přez den.

Podle mého hloupého názoru výsledky takových pokusů mohou ukázat, že v těle je cosi co může za určitých podmínek vystoupit a jednat nezávisle na něm. A to něco nemuší zemřít, když zemře fyzické tělo.
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olus49 2. 8. 2018 14:17

klid :-D
Olus49
Čtenář

Odeslat příspěvekod karel2121 3. 8. 2018 05:31

jen aby. 8-P 8-P
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Cimrman 8. 8. 2018 13:47

Dětská říkanka s berouškou to říká prostě a jasně - nebe, peklo, ráj...
Samozřejmě reálný život je dnes tak složitý a zamotaný, že všimnout si Hospodina a jeho působení v životě jednotlivce i v dějinách světa je někdy těžké. Zvlášť když ten Zlý dělá všechno možné, aby nás obelstil a zničil. Vím, o čem mluvím: je mi 48, v 7 letech jsem byl v lázních zneužitý a v podstatě 40 let jsem se z toho dostával - teda ne sám, bez pomoci druhých už bych byl asi v.... K tomu ještě rodinné prokletí, které se potvrdilo při modlitbách za osvobození. Ale to by bylo na dlouhé povídání, tak snad někdy příště... Každopádně pro dnešek uzavřu s tímto: setkal jsem se ve svém životě s působením Zlého a bylo to nepředstavitelné utrpení, které bych nikomu nepřál. Ale ještě mnohem silnější bylo setkání s neuvěřitelnou Boží mocí, s Tím, který umí uzdravit všechna zranění a zlomit všechna pouta Zlého.
Michal Cimrman
Čtenář

Odeslat příspěvekod baja.ja 8. 8. 2018 16:06

Ona ta existence zas tak cernobila neni. Dobro byva nakonec zlem a zlo je z jineho uhlu pohledu dobrem. Nebe a peklo si muzeme ze zivota udelat sami - zalezi na tom, jak se na vec sami divame. A co je po smrti ? To same, co bylo pred narozenim - nemusime se bat, zas tak hrozny to nebylo, ne ?
baja.ja
Čtenář

Odeslat příspěvekod karel2121 9. 8. 2018 05:30

Spousta lidiček fšechno různě filosoficky "pitvá" a vymýšlí jak to může či nemůže být. Ale hokusy-pokusy podle starých chytrých návůdků na ověření "duchovna" spáchá málokdo. To je moc práce. :D
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baja.ja 9. 8. 2018 09:32

duchovno - duševno, tedy pocitovno

respektive chopnost cítit - to snad máme každý, není třeba nic hluboce hledat, nebo nad něčím dlouze filozofovat
baja.ja
Čtenář

Odeslat příspěvekod karel2121 9. 8. 2018 14:20

Posouzení bych na chal an lidičkách kteří si udělají trochu času a výše naznačené pokusy spáchají.
Ostatní je pouze filosofické přemítání "o ničem". :-D
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel2121 21. 8. 2018 05:58

Čínská taoistická duchovní alchymie. Kniha Tajemství zlatého květu, která vyšla v překladu Richarda Willhelma.
http://www.holistickamedicina.sk/knizni ... zivota.pdf

Knížečka popisuje taoistickou duchovní praxi. Kdo ji úspěšně páchá má prý možnost prodloužit svoji pozemskou existenci, získat zvláštní síly a náseldně i lepší další (tedy, ehm posmrtný) život.

Jinak jde o obdobu indické čakrajogy, pouze jsou v knížce odlišné názvy čaker. Čakra Adžná se v knížce nazývá "nebeské srdce" a čakra Anahata "srdce za masa".
karel2121
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod denisdn0 2. 9. 2018 12:08

Někde na netu jsem četl, takovej story a v něm se psalo o Černé farmě. Bylo to místo kde byly posílány duše sebevrahů.
Story: Feed The Pig
denisdn0
Čtenář

Odeslat příspěvekod lemmy1978 2. 9. 2018 13:45

Po smrti se stanes Mello.. mellem a budes tu na serveri navzdy diskutovat..
lemmy1978
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarellV 4. 9. 2018 09:55

Řekl bych klid
KarellV
Čtenář

Odeslat příspěvekod inogy 10. 10. 2018 05:53

Já bych řekl pohřeb.
inogy
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků