Udělějme něco pro budoucnost, postavme se šíření islámu.

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chytraknactvrtou 13. 6. 2014 23:40

Chcete udělat něco opravdu dobrého pro svoje ženy, sestry, matky a děti a vnuky?
klikněte na odkaz, přečtěte, stáhněte PDF, vytiskněte, podepište (dejte podepsat přátelům) a odešlete poštou
http://www.ivcrn.cz/naqba-2014-papirova-petice/

Kompletní info v odkazu.

Petice proti výhodám pro islám. Proti možnosti působení imámů ve věznicích, v armádě, proti možnosti zakládání islámských škol, proti legalizaci islámských sňatků - proti zavádění šarie do českého právního řádu. Šaria se mimo jiné vyznačuje méněcenným podřízeným postavením žen ve vztahu k mužům.
chytraknactvrtou
Čtenář

Odeslat příspěvekod Zyzzy 15. 6. 2014 13:55

Chcete udělat něco opravdu dobrého pro svoje ženy, sestry, matky a děti a vnuky?

Je srandovní, jak všichni všechno dělají pro své děti a vnuky. Stejné fráze říkají i ti muslimové.
Jak se každý snaží naindoktrinovat dětem a vnukům své hodnoty, které označuje za ty dobré často jen proto, že jsou jeho :-)
Zyzzy
Návštěvník


Odeslat příspěvekod stepano 29. 12. 2014 15:56

Zyzzy píše:
Chcete udělat něco opravdu dobrého pro svoje ženy, sestry, matky a děti a vnuky?

Je srandovní, jak všichni všechno dělají pro své děti a vnuky. Stejné fráze říkají i ti muslimové.
Jak se každý snaží naindoktrinovat dětem a vnukům své hodnoty, které označuje za ty dobré často jen proto, že jsou jeho :-)

Pokud to nebudeme dělat a oni ano, tak za chvíli máme z ČR islámský stát, kdo nekonvertuje k islámu, tomu uřežou palici.

Zrovna dneska jsem narazil na zajímavý článek, jak to u nich chodí - jen rodit, rodit, rodit - samozřejmě se přemnožených arabů ujme pseudohumanistická EU :
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy/291881/pribeh-ctenarky-manzel-mi-sebral-dcery-cele-3-roky-jsem-je-nevidela.html
stepano
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2014 17:14

Z Blesku, ani neotvírám :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků