Co vlastně od života čekáte?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 1. 2011 15:38

Co vlastně od života čekáte? Co chcete dokázat, co chcete mít, abyste byli se svým životem spokojeni?

A daří se vám mít teď život takový, jaký byste chtěli?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 1. 2011 16:57

HEHE hobitte, koukám, že jsi na Křižovatce, jako já, ale na druhém konci tej CESTY, hej!? No povídej přeháněj...rád Ti poradím, ehm doporučím, jak sa vyhnout pár Jamám...po cestě, jakékoliv, teda když budeš mít zájem,...Můžem to pořešit tady i na SZ. Jen tu základní:,,Vyhejbej se Holkách co se neumí nebo nechcú se vším co jim krouži v hlave i o minulosti a vlastní rodině svěřovat, a hlavně neříkat to co nejdříve!,,...Myslím to cos jim podle nich nedobrého proved, i když ti bylo mlčky odpuštěno, sice se To nakonec taky dozvíš HEHE, ale to je již trochu pozdě. To samé platí i o zaměstnání, a jiných vztazích...Když se to časem zkumuluje a ,,spoluhráč,,dál,,přetvářku,,nevydrží, nikdo to pak nerozdejchá. Holt nejni na Rovnou, ferplej Hru na obou stranách, na začátku se vyplatí si tohle,,na Fleku,, vyjasnit. A potom by malo být jasno...a vždy čistá Modrá Obloha sem tam Beránek...Když opomene někdo toto na začátku!!, ať se těší na Vobrovský Volověný Mraky a blesky boží, když padaj Howna s hákama a kroupy jak pěst.
Jo tak na tohle jsem dojel v 37 letech...Já se svěřoval se vším, Helenka ne nebo málokdy, až do Finálového Talianska??já se s Tebou rozvedu? Proč? Máme jiné Názory!!!"No slušnej výkon v Bobříku mlčení = 9 let. Starec Marcel od Zvonu. Bez Rodiny a zázemí nic nedáš, klasika: Rodina je základ Státu, hehe a nejen jeho...Jó když Ti tenhle barák spadne , tak se Životem končíš, pak již jenom přežíváš.Přeji Ti na tom Rozcestí, najít Tu správnou Cestu, Tu zlatou střední neber ani náhodou, hech o ní zpívá již maestro Werich: Strejček Vůl a Teta Kráva, každej půl rady dává,... jdi tou Zlatou střední Cestou -ou...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 9. 1. 2011 19:59

hobitt píše:Co vlastně od života čekáte?

Nic.
hobitt píše:Co chcete dokázat...

Nic.
hobitt píše:...co chcete mít...

Nic.
hobitt píše:A daří se vám mít teď život takový, jaký byste chtěli?

Ne.
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 1. 2011 08:22

hobitt píše:Co vlastně od života čekáte?

Samá překvapení.
hobitt píše:Co chcete dokázat...

Překousnout žížalu za letu vzduchem.
hobitt píše:...co chcete mít...

.. už jen klid O:-)
hobitt píše:A daří se vám mít teď život takový, jaký byste chtěli?

Ne, je to čím dál tím lepší :love:
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 1. 2011 13:04

hobitt píše:Co vlastně od života čekáte?

že půjde tak, jak si přeju

hobitt píše:Co chcete dokázat, co chcete mít, abyste byli se svým životem spokojeni?

stát se absolutistickým vládcem světa

hobitt píše:A daří se vám mít teď život takový, jaký byste chtěli?

ne, pořád mě nechcou poslouchat...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 1. 2011 13:11

hobitt píše: Co chcete dokázat, co chcete mít, abyste byli se svým životem spokojeni?

Spokojen budu, když se za několik let podívám na své dítě a budu moci říct, že je to slušný člověk, kterého se mi podařilo dobře vychovat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 1. 2011 15:30

Abych také přispěl svou trochou do mlýna...

Chtěl bych odmaturovat, pak musím na vysokou a dodělat ji ( :-S ), pak bych se chtěl usadit v jiném městě, než jsem teď - nějakém větším, láká mě třeba Brno, nebo České Budějovice - prostě vypadnout z pohraničí. Najít si slušně placenou práci, mít byt, nějaký ten majetek, žít si hezky v klídku a pohodě. Sem tam si udělat něčím novým radost, možná i žít s nějakou ženou (ale bez dětí, takže tomu moc nevěřím, protože dřív, nebo později chce dítě téměř každá)...a tak nejpozději okolo padesátky zaklapnout víko.

Zatím se mi to vcelku daří (tedy to, co mohu ovlivnit). Žiju si v klídku a pohodě a ze školy mě prozatím kupodivu taky nevyhodili.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 1. 2011 17:29

Baví mě nihilistické kecy dvacetiletých a mladších o tom jak to chtějí zabalit ve 40 nebo v 50. Milánkové, nic takového - žádné pohodlné hnití v rakvi ani prášení se v urně.

K tématu:
Co vlastně od života čekáte?
Každý den alespoň jedno překvapení.

Co chcete dokázat, co chcete mít, abyste byli se svým životem spokojeni?
Jsem spokojen, ale vždy to může být lepší. Takže dokázat chci, aby byl každý den lepší než ten předchozí a nebo aby to alespoň ubíralo směrem, který chci. (Aqua: absolutistickým vládcem světa se stát nechci -dá to moc práce) ;-)

A daří se vám mít teď život takový, jaký byste chtěli?
Ano.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 1. 2011 20:17

Mě zase baví keci výše jmenované skupiny o tom, že nebudou mít děti. Uznávám, že já jsem tvrdil totéž. Na druhou stranu, mě bylo zhruba ještě o 10 let méně.
Tak by mě zajímalo, proč nechtějí mít děti a proč by to chtěli v 50 zabalit?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 1. 2011 21:03

Proč nechci děti? Nemyslím si, že bych byl dobrý otec, měl bych o ně přehnaný strach, atp.

Proč to chci zabalit nejpozději v padesáti? Děsím se stárnutí, churavění organismu a umírání.

Jak jednoduché...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 1. 2011 22:35

Čili naprosto zbytečný život.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 10. 1. 2011 22:47

Co vlastně od života čekáte?
Pokazdy nejakou zakernost..

Co chcete dokázat?
Aby po mne na svete zustalo neco uzitecnyho krom tlejici mrtvoly.

Co chcete mít abyste byli se svým životem spokojeni?
Takovy ty veci jako hotovou skolu, popr. vejsku (estli se tam nekdy dostanu :D), pak nejakou slusnou praci, casem treba rodinu.. a tak dale bla bla bla

A daří se vám mít teď život takový, jaký byste chtěli?
Nikdy to neni idealni.. :-]
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 1. 2011 06:12

trent píše:Čili naprosto zbytečný život.

V podstatě ano. Ale holt to tady musím těch pár let přetrpět. A navíc...přispěju přece nějakou prací, tak až tak zbytečný nebude, ne? ;)

Jen chci dodat, že rozhodně nejsem nihilista. Pesimista ano, ale nihilista ani náhodou.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 1. 2011 23:55

tukatkat: rozumný a realistický plán
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 1. 2011 17:52

trent píše:Mě zase baví keci výše jmenované skupiny o tom, že nebudou mít děti. Uznávám, že já jsem tvrdil totéž. Na druhou stranu, mě bylo zhruba ještě o 10 let méně.
Tak by mě zajímalo, proč nechtějí mít děti a proč by to chtěli v 50 zabalit?

Já to tvrdím taky, děti mít nechci. Přítelkyně, která je starší, než já (mě je 25), je taky nechce. Jsou zkrátka takové páry, které po děcku netouží. Neříkám, jak někdo, že si chcu užívat a podobné bláboly, prostě jen po potomstvu netoužím.

Ale umřít okolo 50 fakt nechci O:-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků