Squatting

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 2. 7. 2009 10:40

Me jen prekvapuje, ze pan ministr Kocab jim jeste shani jine ubytovani...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 2. 7. 2009 19:49

Maty.Lara píše:Me jen prekvapuje, ze pan ministr Kocab jim jeste shani jine ubytovani...

Mě teda ne :-)) O začátku je to ministerstvo nesmysl, poroto by lidi nemělo překvapovat, že náplň práce pana Kotába je dělat nesmysly.

Šup na střechu, dojede Kocáb a dá vám zadarmo byt.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opatt 2. 7. 2009 20:52

No, pokud jsem rozhovor s panem "zbytecnym" dobre pochopil, tak jim zadne ubytovani nedal, nybrz prislibil, ze se po nem popta. (nahradni objekt dostali od nekoho zatim bezejmenneho) To jen aby to nevyznelo, ze Kocab neco dava.
Nicmene to neodporuje faktu, ze Ministerstvo pro lidska prava a mensiny si pocina jako prislovecny slon v porcelanu. Kocab, misto toho, aby se zastal studentu, utiskovanych bordelem ze strany squatteru, tak se zastane squatteru a jeste obhajuje jejich "alternativu", to mi hlava nebere. Co bude dal? Zastane se i jinych radikalistu? Fasiste jsou take utlacovana mensina... To same radikalni sekty... Co dal pane Kocabe? A co velci "pratele" malych deti? Co? To je take "alternativa", ze, pane Kocabe!
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 2. 7. 2009 21:21

Tak daňové poplatníky to asi nakonec nic stát nebude. Ale co náklady "pana zbytečného" za jeho ministerstvo?
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 7. 2009 08:27

Taky nechápu že něco takového je tolerováno. Oni nezákonně obsadí budovu, která jim nepatří a když se je snaží vyhnat, tak ještě budou protestovat? Kdyby byly co k čemu, tak jim napaří minimálně "neoprávněné užívání cizí věci", když ne vloupání a pošlou je do vězení. Tam by je roupy přešly.

Si představte, přijdete domů z dovolené a ve vašem bytu se nějací takoví "alternativci" usadí, protože jste ho dostatečně nevyužíval?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 7. 2009 08:54

Prej měli dohodu, která skončila. Ovšem že se nezabalí a pokojně neodejdou, muselo být majiteli jasné už když se nimi domlouval.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 7. 2009 09:40

No hlavně co se týká konkrétně té Milady. Na tom místě jsem byl cca každý týden, naposledy den před tím, než to vystěhovali. A ty kecy, že "zachovávali hodnotu" apod, to je naprostý nesmysl. Ten barák byl v příšernym stavu, všude bordel, situace kdy člověk musel projít kolem hloučku "alternativců", kterým bylo jedno, že ti jejich mutantní bojoví psi pobíhají bez zájmu okolo, to byl taky docela horor...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod opatt 5. 7. 2009 07:07

Ted uz mi zacina byt jasne, jak muzou byt squatteri "uzitecni". Bezzubost spravedlnosti je zarazejici...
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků