zakazat Islám? - Anketa

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Měl by se v civilizovanem světě evropy zakazát islám?
Ano měl by se zakazat. 42 %  45%  [ 42 ]
Možná by se měly udělat nějaké kroky 14 %  15%  [ 14 ]
Spíš asi ne 8 %  8%  [ 8 ]
Určitě ne 28 %  30%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 92

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 1. 2013 12:29

Zajímavá úvaha:

Muslimové dnes nejsou vůbec šťastní.

Nejsou šťastni v Gaze.
Nejsou šťastni v Egyptě.
Nejsou šťastni v Libyi.
Nejsou šťastni v Maroku.
Nejsou šťastni v Íránu.
Nejsou šťastni v Iráku.
Nejsou šťastni v Jemenu.
Nejsou šťastni v Afghánistánu.
Nejsou šťastni v Pákistánu.
Nejsou šťastni v Sýrii.
Nejsou šťastni v Libanonu.

Jsou vůbec někde šťastni?
Ano!

Jsou šťastni v Austrálii.
Jsou šťastni ve Velké Británii.
Jsou šťastni v Kanadě.
Jsou šťastni v USA.
Jsou šťastni ve Francii.
Jsou šťastni v Německu.
Jsou šťastni v Itálii.
Jsou šťastni ve Švédsku.
Jsou šťastni v Dánsku.
Jsou šťastni v Norsku.
Jsou šťastni v každé nemuslimské zemi.

A koho za to obviňují?

Neobviňují islám!
Neobviňují své vůdce!
Neobviňují sebe!
Obviňují všechny země, ve kterých se cítí šťastni!

A chtějí je změnit, aby byly takové, jako země, ze kterých přišli, protože tam byli nešťastní.

Nebo tady snad někdo něco pomotal??
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PavelKrosnar 14. 10. 2014 13:21

Mají dokonale propracovaný systém vymývání mozků.
Baví mne hrát Diablo 2.
PavelKrosnar
Čtenář

Odeslat příspěvekod stepano 28. 12. 2014 16:02

Ekkar to vystih. Jen doplním, že zatímco rostoucí muslimská populace je v zemích jako Norsko, Švédsko možná šťastná, toto už neplatí o původním obyvatelstvu. Bílé holky jsou znásilňovány grupami muslimů, obrovský nárůst kriminality kam se jen podíváš, Norové i Švédi se večer bojí vyjít ven aby náhodou nebyli oběťmi těchto barbarů.

Je jen otázkou času než demograficky převálcují původní obyvatelstvo, jelikož imigranti mají až 3x více dětí než Norové (který ze svých daní platí právě aby imigranti se mohli množit). V horizontu pár desítek let to vidím na občanskou válku mezi původními bílými seveřany a imigranty z Afriky a arabských zemí.

Kdo nevěříte, projděte se večer po Oslu, člověk má opravdu strach - všude samý negr a arabové, zahalené arabky (každá tak 3 děti)... Vidět opravdového bílého Nora nebo Švéda bude za 100 let rarita.

Naštěstí v ČR nejsme takový naivní idioti jako seveřani a věřím že Češi se jen tak lehce nedají.
stepano
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EKKAR 28. 12. 2014 18:26

Můj výš uvedenej post je sice skoro 2 roky starej, ale nemůžu nereagovat - je to pár dní, v rádiu jsem zaslechnul vyjádření Češky - konvertitky k islámu ohledně její účasti na oslavách křesťanskejch Vánoc jakožto svátku narození Spasitele. Ona tvrdila, že i když jezdí na Vánoce k rodičům a je přítomná na oslavě, tak jí ten svátek nic neříká a kvůli ní by ani nemusel bejt. Její manžel je muslim původem z Indie a bere to taky tak - protože v Indii je náboženství a sekt tolik, že by se lidi ani nemohli normálně potkat na ulici, kdyby se neměli vyznavači jedný víry jakkoliv přichomejtnout k oslavám svátku nějaký jiný víry. Oba dva ale přitom vědí, že ortodoxní islamistická "věrchuška" i v takový pasivní účasti na oslavě nemuslimskýho svátku vidí "odpadlictví od víry" a žádá ho trestat - jak jinak u turbančíků než ukamenováním nebo nějakým jiným, pokud možno co nejzk.urvenějším způsobem usmrcení.

No a jsme u toho, co dokonale souvisí s tím co napsáno vejš - MILEJ SMRADLAVEJ MUSULMÁNE, KDYŽ SE TI TADY U NÁS, KDE ROZHODNĚ NEJSEŠ DOMA NĚCO NELÍBÍ, TAK SI TÁHNI TAM, KDE DOMA JSEŠ - A NES.ER SE TADY DO NÁS, CO TU DOMA JSME. V OPAČNÝM PŘÍPADĚ BYCH VOLIL VŮČI NESPOKOJENCŮM PODOBNEJ PŘÍSTUP, JAKEJ MAJÍ ONI - BIČOVÁNÍ, KAMENOVÁNÍ, STĚTÍ... Jak by se jim to líbilo pak?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 1. 2015 01:01

Buďme rádi, že jich u nás v republice zatím tolik není. EU musí přijmout 300 tisíc müslitelů, kterým je doma těsno. Kolik jich asi připadne na nás? Na druhou stranu dokud budou na živu jejich dědové a fotrové, které jsme tu vycvičili, tak si na nás nedovolí, ale jejich úmrtnost je veliká a za pár let přijdou jejich děti, které už tak vděčné nejsou, jak se nechali slyšet Šándor s Chovancem...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 29. 5. 2015 17:56

stepano
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EKKAR 30. 5. 2015 05:56

je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EKKAR 29. 12. 2016 16:46

A teď kousek od humoru k realitě:
https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7 ... e=youtu.be
Sledujte, sdílejte - a HLAVNĚ PŘEMEJŠLEJTE ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod koppat 9. 2. 2017 09:59

To je zajimave jak se nazory casem vyviji :-)
koppat
Čtenář

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 2. 2017 16:44

Chtělo by to porovnat, i jak se mění nebo za tu dobu změnily konkrétní osobní zkušenosti danýho respondenta s islámem a jeho projevama....
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jandamar 13. 2. 2017 11:48

Jo, měníse názory celkově a kdo ví jestli to má nějakej vliv na změny v jednitlivých hlavách.
jandamar
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 3. 2017 22:08

Jestliže se počty oproti předpokladům během krátké doby minimálně zpětinásobily, tak to fakt *****í...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 4. 2017 21:32

Hledal jsem, kam jsem už dával překrásný video o využití prasečáků v křesťanské Evropě, ale budu se opakovat a dám to sem znovu... Je možné, že kvůli obsahu ten odkaz byl smazán některým z adminů. Nedivím se, video je docela brutální, slabším jedincům NEDOPORUČUJI se na něj dívat!!! Na druhou stranu kdo to umíte přeložit, můžete sem napsat přepis? Třeba tam hovoří o úžasné cestě do ráje...

http://www.miscopy.com/wp-content/uploads/2016/09/slaughterhouse-style-mass-killing-islamic-state.mp4?id=0
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dabass1 26. 4. 2017 06:28

Hustý..... Občas si kladu otázky k plíživé islamizaci: Bude v dalších fázích stále jen přihlížet spřátelená armáda na východní hranici? A z mocenských kruhů okolo je vůbec zájem tady vymýtit Islám? Není to náhodou nástroj řešení možné nastávající ekonomické krize? Nerozumím tomu a snad ani raději nechci... :pozor
Dabass1
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 4. 2017 17:21

Toť otázka. Islám je stejný mocenský nástroj jako křesťanství, je jen jejich pohledem milosrdnější, mírumilovnější a jediný pravý. Na tom videu to je jasně vidět. Ještě to tak umět přeložit...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků