Proč je tak populární nadávat na USA??

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod spike18 21. 1. 2008 02:35

Dnes jsem měl možnost bavit se s člověkem, který se choval tak, jako kdy jakýkoliv problém mohly USA. Byl to vyložený fanatik, až se divím, že jsem se s ním vydržel bavit tak dlouho. Podobného jednání si všímám i kolem sebe (v novinách, ve škole, i tady na pauze). Mohl by mi někdo (pokud možno člověk, který je podobného smýšlení) objasnit, co nám vlastně ty zrůdné USA provedly ať je taky můžu nenávidět?
Tohle téma je myšleno vážně a prosím všschny normální lidi aby těm, kteří zde přijdou vyvolávat flame neodepisovali.
Naposledy upravil spike18 dne 21. 1. 2008 10:51, celkově upraveno 1
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 1. 2008 02:44

třeba někdo nenávidí Bushe už podle xichtu a ten jak víme dělá ameriku... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 1. 2008 07:00

Tuhle otázku si taky často pokládám. A jediné řešení, co mě napadá? Je to IN. Proč si nezanadávat na někoho, kdo se nemůže bránit. Proč nebýt drsný a mít takovou odvahu a říct o G.W.Bushovi, že je to ***, když to nic nestojí...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod averton 21. 1. 2008 07:44

spike18 píše:Dnes jsem měl možnost bavit se s člověkem, který se choval tak, jako kdy jakýkoliv problém mohly USA. Byl to vyložený fanatik, až se divím, že jsem se s ním vydržel bavit tak dlouho. Podobného jednání si všímám i kolem sebe (v novinách, ve škole, i tady na pauze). Mohl by mi někdo (pokud možno člověk, který je podobného smýšlení) objasnit, co nám vlastně ty zrůdné USA provedly ať je taky můžu nenávidět?p/quote]


V zasade ide o jednu dolezitu vec. Su ludia ktori nadavaju na USA pretoze su strhnuti vlnou a zvacsa nevedia svoje tvrdenia podlozit. Druha kategoria ludi su ty vzdelanejsi :) ktori nemaju radi ludi v Bielom Dome. Takyto ludia si to obycajne vedia zdovodnit.

Co vlastne USA spravili? V podstate nic strasne, sposobili napetie na blizkom vychode v roku 1948 ked na suverenom uzemi Palestiny natlacili Izrael a odvtedy je v danom regione bordel. Potom od 65 - 75 rozputali zbytocnu vojnu vo Vietname ktora stala tak cca zivot cca 1 milion ludi. Po nastupeni GWB sa zvysilo napetie v arabskych krajinach (ktore je uplne zbytocne). Vdaka milovanej USA sa Europa dostala na mapu islamskych fanatikov ( Madrid, Londyn). No a este tu mame ten radar a zakladnu na ktoru ruska vlada povedala ze ak sa tak stane tak na Cesko a Polsko namieri rakety. A aby som nezabudol, vdaka neschopnosti FED pada dolar kamsi dolu a europske firmy na tom prerabaju nemale peniaze.

Takze USA nic hrozne nerobia :D. A aby sme sa vyhli flamewaru. Nie som proti USA, nemam nic proti americanom ( mam zopar kamaratov z Ameriky a su to normalni ludia ) Skor som proti ludom ktori okupuju Kongres a Biely Dom. :)
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 21. 1. 2008 07:54

Teď tady na Pauze bude určitě velice IN odsuzovat takové lidi. Budou tu výkřiky typu: "to je ubohé", "hnusné pózy", "už jsou s tím trapní", "zasr*ní komouši", "demagogové a lháři", "fanatici" ...
Běda tomu kdo se přihlásí k těm hnusným lidem odsuzujícím skvělé usa - hned tu bude pseudo-moralistickým davem zlinčován a za debila označen.

:lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 1. 2008 08:17

tak lidi nesnaseji americany nevim z jake duvodu, ale ja k nim taky patrim...nemam rada jejich arogantni chovani, ze kamkoliv prijdou, ze se pred nima maji vsichni posadit na *****...nemam rada, ze se do vseho s prominutim serou...co je jim do okolnich statu, oni maji problem sami se sebou, tak proc se serou do okoli...myslim, ze se ted nenavist vuci nim zvysuje prave diky Bushovi...
cekam, ze se tady do me opet nekdo obuje :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 1. 2008 09:51

Fuck8r: Hm, a tvůj názor proč je nemáš rád? To mi tu zas chybí.

Noovo: Když tu plácáš o té bezpečnosti, říká ti něco termín "světový policajt"? Nebýt USA, je na tom svět co se týče válek atd mnoohem hůř...

Jo a když si tak znalá, kolikrát si byla v USA, kolikrát si se setkala s američanem? :wink: Nebo máš tyto postřehy na základě TV? :lol:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 21. 1. 2008 10:10

averton: s tim mas pravdu, ale (bohuzel) nerekl bych, ze v tomto ohledu existuje lepší stát, každý ma nějaký vroubek

Noovo:presne ten typ člověka, co jsem hledal :D (bez urazky :) jak uz rekl jannnn, kolik američanu osobně znnas, nebo jak dlouho jsi pobyvala v USA ze tohle tvrdis? Skoda, ze jsi nedodala neco o inteligenci americanu. Libi se mi, ze lidi jsou schopni jen diky tomu, ze si nekteri americane mysli, ze nase veledulezita cr lezi nekde v africe oznacit americany za hlupaky. zajimalo by mne co by rekl jeden z tech ceskych chytraku, kdybych se ho zeptal jake je hlavni mesto napr kalifornie :)
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 1. 2008 10:21

ano presne i ja jsem tohle cekala...ve vasi uzasne americe jsem nebyla ani jednou, a i kdyz bych mohla proste se tam nehrnu, nijak zvlast me nezaujima...o jaky bezpecnosti jsem tu placala?...ano s par americanama jsem se setkala, kdyz jsem pobyvala mimo CR a nic moc...co tam bylo dalsi, jo o neco o postrezich z tv...ano jsem dalsi ztech cechacku co kouka na stupidni TV Nova hltam a verim vsemu co tam rikaji, dokonce bych jim verila kdyby rekli, ze muj soused je ufo, ktereho je potreba zlikvidovat...ano a kazdy den chodim do hospody a probiram toto tema s opilcema :wink:

takze uz se k tomu radeji nebudu vyjadrovat, nebo vy dva byste me tu strhali...

ale pro priste panove...co clovek to nazor...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 1. 2008 10:29

Děkujeme za přesné a věcné odpovědi :D

Nevim proč se hned rozčiluješ, sama píšeš, že každý má jiný názor. Tak když chceme vědět ten tvůj a co tě k tomu vede, tak ty, místo abys ho smysluplně vysvětlila, tu začneš dělat šíleně uraženou chudinku, která je podle nás uplně blbá :-)

Pak je asi veškerá konverzace a snaha marná... ;-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 21. 1. 2008 10:33

jannnn: hele musis vzdycky napsat to co chci napsat ja? :D
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 1. 2008 10:36

za chvíli jdu na oběd, tak máš šanci :mrgreen:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 1. 2008 10:38

kdo rikal, ze jsem urazena? ja opravdu nejsem z tech lidi, co by se hned urazeli...pokud to z te me odpovedi poznas jakou mam prave naladu, tak klobouk dolu teda...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 21. 1. 2008 10:49

Kolik válek, které mělo USA s jiným státem se odehrávalo na území USA ? ... Odpověď zní 0. Proč ? ... Protože vždy zaútočilo USA na jiný stát který se musel bránit aniž by na území USA dopadla jediná kulka. USA jsou agresivní, arogantní, nenasytní vrazi a zloději nerespektující nikoho a nic. Vždyť i samotné USA vzniklo na základě vražd a krádeží.

No jo no 50států na jednoho. To je jako by šlo po ulici 50 lidí a řekli by si: "hele támhleten člověk se nám vůbec nelíbí" ... zpráskali by ho, okradli o všechno co má a nechali tam 3 lidi aby ho hlídali a šli si hledat další oběť s tím že kolemjdoucí nebudou dělat potíže pač jsou sami za sebe a na ně si netroufnou a kdyby jo dostanou taky.
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 21. 1. 2008 10:49

Předchozí odstavec byl teda pěkně ironicky a tímhle
takze uz se k tomu radeji nebudu vyjadrovat, nebo vy dva byste me tu strhali...

jsi to dorazila, takže pokud ses neurazila, tak se ti omlouvám, ale podle toho jak jsi psala to tak vypadalo :)
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků