Hněv muslimů a zesměšňování islámu

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pickun 12. 9. 2007 17:49

ja teda nevim, ale muslimove mi nevadi a ne vsichni jsou takovy jako to ukazuje na telivizi nova.
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 13. 9. 2007 21:27

Jasně, Nova je totiž vysoce objektivní médium, u kterého se opravdu nebojím, že by mi podsouvala tendenční a zkreslené názory (ty si s láskou vytvářím sám :mrgreen:).

http://www.eurabia.cz
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 21. 9. 2007 13:36

Já spíš myslím,že arabky choděj zahalený, že jsou šeredný,ne?
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 21. 9. 2007 17:16

Pavel Mareš - Některý arabky šeredný nejsou. Je to ale daný jejich náboženstvím. Každý opálený národ je jinak temperamentní než severské národy. Z toho důvodu na ně musí být i tvrdší vední. No a protože jejich muži mají problémy s kontrolou vlastních sexuálních pudů, náboženství jim nařizuje zakrýt ženy tak, aby nemohlo docházet k sexuálním podnětům tamních mužů. Proto ty "uniformní" burky. A když pak vidí "normálně" oblečenou evropanku, šijou s nimi všichni "čerti"...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 1. 12. 2007 11:29

Pokud něco nemůžeme bezprostředně porazit, tak je nelepší si z toho udělat srandu. Achmed the Dead Terrorist nemá chybu:

http://www.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go

:!: :tleskani
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 5. 12. 2007 17:27

No,ale že musej bejt muslimky zahalený,pač jsou muslimové nadržený, tak to je myslím nevyzrálost a ty chlapi jsou zralý na léčení teda.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 7. 12. 2007 10:43

Pavel Mareš - čím bys ty chlapy léčil? Jediným účinným řešením je kastrace. Proto některé kultury dříve kastrovaly hlavně zajatce a otroky. Jenže tehdejší kastraci málokdo přežil. A ti, kteří ji přežili, měli a mají díky tomu velmi vysokou cenu. V dnešní době se to již dělá trochu jinak, nicméně stále. A není to jen odstranění varlat. Ale to se nedá aplikovat celoplošně. Co celoplošně lze a také se dělá, jsou obřízky. U chlapů to má za úkol znesnadnit onanování a díky snížené citlivosti žaludu nejsou sexuální prožitky tak intenzivní. Je to prostě jiné. Nicméně to je nedostatečné řešení. Proto se ve velkém (naštěstí mimo "západní" civilizace) dělají i obřízky u žen. Obřezaná žena je tím tak zohavená, že na sex jednak nemá chuť, ale hlavně sex pro ní má být utrpením, aby nevyhledávala mimomanželské styky a nesváděla cizí muže. Ženská obřízka je brutus, protože u chlapů se to dělá pár dní po narození, kdy je bolestivost nejnižší, ale u žen se to dělá bez umrtvení a oblbnutí drogami ve věku, kdy začínají menstruovat. Takže si to celou dobu "operace" plně "vychutnávají". Navíc jde o rituální obřad, takže kam se hrabe hromadné znásilnění, které je v poměru s obřízkou krásnou procházkou rajskou zahradou. Představ si, že bys měl dceru, kterou v 11 letech čapne 6 "lidí" za ruce, nohy, hlavu a pas a sedmý jí začne nějakou tupou špinavou kudlou pižlat pysky a pošťáka. Na závěr této "plastické chirurgie" jí polejou vodou, aby nebyla samá krev a pokud omdlela, tak aby se zase probrala... A některé kultury mají k tomu různá vylepšení, aby to fakt stálo za to. Tím se léčí hlavně slepičí nemoc a jako vedlejší účinek to řeší i další problémy, jako je nedostatečná hygiena a některé pohlavní choroby.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 7. 12. 2007 12:33

KOSŤA KOSTIČ

Prave obedujem a zistujem, ze citat naraz aj tvoj prispevok nebol dobry napad...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 12. 2007 16:27

hmm, zajímavé :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 7. 12. 2007 17:31

KOSŤA: Já bych je vyléčil natotata. Bohužel metodu zde nemohu sdělit jelikož se myšlenkově nevejde do dnešního jedině správného myšlenkového multikulturně pseudohumanistického proudu. :D
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 8. 12. 2007 21:48

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tProto se ve velkém (naštěstí mimo "západní" civilizace) dělají i obřízky u žen. k/quote]

Divil by ses, ale tyhle zrůdnosti se dějí ve 21. století přímo uprostřed naší, v jistých ohledech zhovadile "tolerantní", multikulti Evropy. Zejména v Dánsku (ale i jiných zemích, které mají to požehníní mít na svém území muslimskou 5. kolonu jako Británie, Francie nebo Německo), kde z nějakého důvodu žije velké množství uprchlíků ze Somálska, řada z nich díky neschopnosti a neochotě se jakkoli integrovat v izolaci a zajetí imámů. Na spoustu případů se přišlo díky lékařským prohlídkám dětí ve školách.

http://www.somalilandtimes.net/2003/67/6706.shtml

http://www.bbc.co.uk/religion/ethics/fe ... rc_6.shtml
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 15. 12. 2007 06:36

Magistr Kelly - Vím, že se to děje i v EU, ale jde o skupiny imigrantů, které se chovají jako kobylky - rozhodně tu nejsou, aby se přizpůsobyly naší kultuře, ale vyžerou co se dá a pak zase odtáhnou jinam.

Jinak jako perličku - měli jsme u nás černošku a jeden ujetej kolega si chtěl užít exotiku. Mám pocit, že se vyléčil šokem, protože ta bába měla obřízku na slámku, aby těsnila co nejvíc i toho nejmenšího šulina. Fakt to vypadalo šíleně nechutně. Naše holky ani netuší, jak se maj skvěle, když tyhle prasárny nemusí podstupovat. Škoda, že je to ve škole neučí, protože až PO obřízce by měly skutečně pádný důvod k sebevraždám...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 12. 2007 12:19

:D :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 20. 3. 2008 22:13

Velmi výřečný pán. Pod to co říká bych se z fleku podepsal

http://www.dotsub.com/films/moredemands ... ng=en_1618
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 23. 3. 2008 20:07

A co je takhle vykopat zpátky do pouště?
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků