Nová definice duševní nemoci - feminismus

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 5. 12. 2015 18:29

Naštěstí... Stejně by paní trodasová zardousila dítě a pak i trodase. A já bych se nedivil, protože život s někým, kdo nevytáhne paty z baráku od počítače, stejně nemá žádnou budoucnost.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 12. 2015 00:33

No, mozna prave proto se v jeho blizkosti zadna zenska nenajde :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 12. 2015 10:52

Příroda je spravedlivá.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 6. 12. 2015 13:59

https://is.muni.cz/th/322216/pravf_m/Di ... tulova.txt

Vždy je dobré si prověřit zdroje, zvláště když je jejich interpretérem Stoura 1:

"Marešová zpracovala přehled policií evidovaných vražd na území České republiky od roku 1974 do roku 2011. Zahrnuta je zde i vražda novorozených dětí, není zde však specifikováno, zda se jedná o vraždy, které byly spáchány matkou či jinými osobami. Údaje za rok 1974 až 1993 nebyly dostupné z oficiálních zdrojů..."

Jo, to je pak argumentace jako řemen.
:tleskani :tleskani :tleskani
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 6. 12. 2015 15:25

trodas píše:... není zde však specifikováno, zda se jedná o vraždy, které byly spáchány matkou či jinými osobami.


To lze interpretovat dvěma způsoby:
1. Dříve vraždily matky stejně nebo méně než dnes a zároveň jiné osoby vraždily výrazně víc než matky.
2. dříve vraždily matky více.
Která je vaše interpretace?

trodas píše: Údaje za rok 1974 až 1993 nebyly dostupné z oficiálních zdrojů...


Znamená to, že podle Trodase nejsou důvěryhdné údaje, které nejsou dostupné z oficiálních zdrojů? To je zajímavý posun. Bude se tenhle kritický pohled vztahovat i na další témata? ;-)


Kromě toho, je tam i tabulka, která je z veřejných zdrojů dostupná a zabýbá se pouze vraždami novorozenců matkou (dohledal jsem pro kontrolu policejní údaje z několika různých let, a dohledaná čísla přesně souhlasí).

Graf podle tabulky vypadá takto:

Obrázek

Možná by byo dobré nějak propojit tato data s myšlenkou, jak na tenhle jev působí feminismus.
Toť ale už úkol pro trodase. ;-)
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 12. 2015 21:41

To raději ne, protože bychom se mohli dozvědět, že za tím stojí tajné služby USA a Izraele.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 28. 12. 2015 02:43

FEMINISM: "Objectifying Women = BAD, Objectifying Men = GOOD."


http://www.youtube.com/watch?v=WOqXQ_MVXUo

Ať žijí dvojité standardy :)
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 9. 1. 2016 15:40

Tři dívky půjdou k soudu kvůli smrti seniora. Vražda byla surová a trýznivá
http://novinky.cz/krimi/390919-.html
Z vyšetřování následně vyplynulo, že dívky měly s mužem slovní konflikt, poté ho napadly a usmrtily. Aby zahladily stopy, zapnuly plynový sporák, na který naházely hořlavé předměty, a tím se pokusily založit požár. Dvě mladistvé byly chovankyně Výchovného ústavu v Počátcích, jejich zletilá kamarádka bývalá chovankyně. U zavražděného muže zřejmě bydlely po svém útěku.

Za dobrotu... na žebrotu.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 11. 1. 2016 20:31

Dvacetiletá dívka při kontrole v Ústí vytáhla místo jízdenky pistoli
http://novinky.cz/krimi/391460-.html
Obvinění z trestných činů vydírání a křivého obvinění si vysloužila teprve 20letá dívka v Ústí nad Labem. V pátek cestovala trolejbusem bez jízdenky, a když ji po ní revizorka chtěla, vytáhla na ni plynovou pistoli. Na policejní stanici pak lživě obvinila policistku, že jí při osobní prohlídce sebrala peníze.
Dívka byla oslovena revizorkou v pátek ráno. „Při této kontrole nepředložila platnou jízdenku a s různými slovními urážkami se domáhala vystoupení. Revizorka se ovšem snažila ženu zastavit, když dívka z kapsy vytáhla pistoli a namířila ji na revizorku. Po chvilce ji opět schovala...


V Ústí to začíná být nějak drsné, sakra... :-D
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 15. 1. 2016 12:14

Studentka práv, Rhiannon Brooker, byla odsouzena na 3,5 roku do vězení za křivé obvinění ze znásilnění:


http://www.youtube.com/watch?v=-lVwrQMfGHQ

Feministické organizace psali a prováděly nátlak na soudce s tím, že "přísný trest způsobí, že nikdo nebude pak hlásit znásilnění"... což pokládám za zcela skandální, protože za příběh, jaký si vymyslela, čelil falešně obviněný potenciálně doživotí.

Katelyn Webster, aby zakryla modřiny na svém těle nějakým přijatelným vysvětlením, tak si vymyslela, že byla... znásilněna:
http://www.youtube.com/watch?v=Ctec4wwMD6c
Problém vyšel najevo, když se ukázalo, že byla v daný čas s jiným mužem a nechtěla aby to věděl její otec... Policie ani nevyslechla dvě její "známé", které ji měly s údajným pachatelem vidět (ty to popřely a ona nebyla schopna - nebo nechtěla - policii uvést ani jejich příjmení, ani jejich telefony!) a už se vydala v 2h v noci zatknout údajného pachatele. Nyní Katelyn čelí 5 - 10 letem za křivé obvinění a podvod.

...


Žena si vymyslela znásilnění třemi muži a loupež, peníze přitom prohrála
http://novinky.cz/krimi/391925-.html
Dvacetiletá dívka z Jeseníku minulý pátek ohlásila, že ji ve městě přepadli tři maskovaní muži, postupně ji znásilnili a oloupili o 1300 korun. Policie ale postupně zjistila, že fakta, která uvedla, moc nesedí. Žena si vše vymyslela – o peníze přišla v herně. Žádný postih jí nehrozí, protože z činu neobvinila nikoho konkrétního.

...

"Nenásilná slečna" šáhne hned po noži, aby se dozvěděla, kdo je Sabrina...

Obrázek
girlfriend tried to kill after cheating prank


http://www.youtube.com/watch?v=2XAygSR9wjk
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 30. 1. 2016 19:41

Kdo tahá za nitky Femen a Pussy Riot?
http://deliandiver.org/2015/02/kdo-taha ... -riot.html

Femen založila v roce 2008 skupina studentek kyjevské univerzity, brojících proti sexuální turistice a hnutí si rychle získalo pozornost. Jak jejich "nahoře bez" proslulost rostla, stále častěji zaznívaly nepříjemné otázky. Jak si mohou dovolit pronajímat tak pěkné kyjevské byty? Čím si děvčata zajištují obživu? Italské noviny Il Foglio provedly vlastní vyšetřování a odhalily velmi zajímavé informace.

Obrázek

Foglio označil za klíčového zakladatele Femen amerického židovského podnikatele Jeda Sundena. Sunden je hádankou sám o sobě, zejména kvůli svému přinejmenším neobvykle dosaženému podnikatelskému úspěchu. Po odpromování z oboru historie na Macalester College v Minnesotě Sunden v roce 1993 "tak nějak náhodou" začal pracovat na soukromě financovaném projektu pořizování soupisu židovských hřbitovů na Ukrajině. O necelé dva roky později se rozhodl zřídit vlastní anglicky psané noviny, Kyiv Post. Jelikož nevěděl nic o podnikání ve vydavatelství a jen velice málo o novinařině, velmi spoléhal na dva zkušené židovské novináře – Igora Greenwalda a Briana Bonnera. Jakoby samou sebou získával Kyiv Post reklamy od aerolinek a obřích korporací formátu Coca Coly a Phillip Morris, které se mnohem větším nezávislým anglicky psaným novinám v Polsku, ČR a jinde obloukem vyhýbaly. Jeho list zakladatelovy zázračné dovednosti popsal takto: "Je to libertarián, který věří v nízké daně, minimální zásahy vlády, svobodu slova a trhu. Také kriticky vnímá kremelské vedení a hrozbu, jež představuje pro mladou ukrajinskou nezávislost." (tyhle plky známe dobže i my z Čech)

Obrázek

Takhle dopadl další mecenáš Femen Viktor Svjatský. Loni Svjatský zřejmě překročil pomyslnou hranici, když zorganizoval pokřikování, které mělo ztrapnit Vladimíra Putina na Hannoverském obchodním veletrhu. Ženy musely být odtáhnuty pryč, na prsou slogan "Fuck the dictator." Dnes se Svjatský obává o život a po výprasku a málem i únosu "neznámými muži" žádá o azyl na Západě. S Femen už zdá se nemá nic co do činění. Femen mají nyní luxusní sídlo v Paříži a jejich sponzorig převzal přímo Izrael.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 31. 1. 2016 16:00

Exposing How Women Manipulate Men


http://www.youtube.com/watch?v=SddZvNQOuFw

...aneb jak žena, co si objednala vraždu svého manžela manipuluje s realitou - odhaleno a vysvětleno - ženou :tleskani :tleskani :tleskani
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 1. 2. 2016 15:09

Moje vagína řídí můj život

Obrázek
http://www.huffingtonpost.com/vanessa-d ... 76686.html
Obrázek

Moje vagína řídí můj život. Muži můžou myslet svými penisy, ale já přiznávám, že myslím svou vagínou. Moje vagína mě vodí po světě za vršek mého klitorisu. Stále myslím na sex a když na něj nemyslím, tak spím. Byla jsem hodně nálepkována jako sex panenka, promiskuitní, děvka, nymfa a závislačka na sexu - nic z toho se na mě nehodí. Není tu nic psychologicky či fyzicky špatného se mnou. Jsem jen žena s velkou sexuální chutí, jako většina mužů. Společnost se mě snaží diagnostifikovat, psychoanalýzovat mě a soudit mě. Chce mě vyléčit z tohoto přirozeného pudu...

Whaaaat?! O ničem takovém nevím, nikdo nezakládá programy na "léčbu sexuálních závislaček" a nikdo si nestěžuje. Takže zase další lež a vymýšlení si, jak je chudák utiskovaná. Není. Nikdo (mimo ji, zjevně...) s jejím libidem nemá problém a nesnaží se ji léčit. Nebo snad někdo ano...???
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 2. 2016 18:36

***** zkurvena. Dala vsem, jen ne tobe, co? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků