Žádost o milost pro členy skupiny ZTOHOVEN

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 3. 2008 19:44

Zas by ale byla na světě docela nuda, kdyby veškeré umění spočívalo jenom v namalovaných obrazech pověšených na zdi..

Takže já docela fandím "alternativním" umělcům co prostě vytvářejí něco nového.. No a ČT by si mohla uvědomit jak je zranitelná když se může někdo jen tak napíchnout a pustit si tam svoje... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 24. 3. 2008 15:30

Co spachali? Komu tim ublizili? Jaky skody zpusobili?

Jestli tohle nekdo bral vazne, mel by bejt potrestanej spis on, protoze kdo vi, kde vsude jinde jeste neni schopnej ropoznat realitu.. ;)

V nasem state prochazi zavaznejsi ciny (vandalismus, drobny kradeze...) prochazi bez problemu (zvlaste "urcitym" skupinam obyvatelstva), pripade se smesnou pokutou, a za tohle byste chteli dat tri roky? I rocni podminka mi prijde prehnana, kdyz potrestat (ano, zakon porusili), tak maximalne nejakou pokutou v radu tisicu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LamB 24. 3. 2008 20:07

ale ty nechapes jednu vec, ze media maji hroznou moc a kdyz se zneuziji media musi se to tvrde potresat, navic rikas ze v nasi zemi prochazi horsi veci jako vandalismus ano i za to bych lidem dal 3 roky v base
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 24. 3. 2008 20:53

to hovoris ako keby sa doteraz nezneuzivali :). wake up ;)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 3. 2008 15:38

jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2008 16:34

noo, v klidu :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 26. 3. 2008 07:05

jojo, ale stejně ta petice byla zajímavá :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků