Paroubek vidí nástupce: David Rath

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 1. 6. 2007 23:41

Magistr Kelly píše:[quote="KOSŤA KOSTIČ"tFaktem zůstává,že on jako jediný a první tu žumpu začal pumpovat. A pokud Rath dostane další mocenskou funkci, tak se s ní a s nikým opět nebude ****...b/quote]

Blbost. Když někdo něco dělá s velkým kraválem (jak se ostatně na správně uřvaného odboráře skš a patří) ještě neznamená, že se skutečně něco děje, tím měně k lepšímu.
Jediný ministr, který kdy na MZd byl a něčemu rozuměl (tj. jak medicíně tak manažerské stránce věci) a věci pohnul k lepšímu byla svého času Roithová a možná Kubinyi.
Všichni ostatní, včetně velkohubého sRátha se zmohli maximálně na personální čistku, vyhodit dva tři ředitele FN, popř. jako v případě sRátha udělat kozlem zahradníka (alkoholik Pečenka s velkou pompou napravující ve VZP průsery, které tam nejdřív z titulu své funkce nadělal)a/quote]

:D :oboze :oboze :oboze
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 2. 6. 2007 07:30

quichote2000 píše:Upřímně nemužeme se jim divit až mi budeme důchodci, zřejmě se budeme chovat stejně. Ať už budeme říkat za vlády ODS nebo ČSSD tu bylo krásně, určitě nebudeme volit ty "nové" strany.t/quote]


pokud ano chci aby mě utratili :!:

jinak Mudr. dRath je dalším důkazem toho že komu není rady tomu není pomoci - až bude premiérem uzákoní mnohoženství a měsíční dodávky paralenu a viagry každému - co na tom že nebude na léčbu diabetiků a složité operace - místo toho budeme odměňováni za 10 a víc dětí na rodinu(1chlap,3ženský)aby se vyrovnávala mortalita a natalita

Nakonec si Rath pořídí harém a odejde do důchodu v 50.

maximálně souhlasím s tím že je to vychcaný zm*d a psychopat
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 11. 7. 2014 00:01

Koukám, že historických "SEDUM" se naplnilo... Před sedmi lety tu bylo hodně prognostiků :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků