Protest proti imigrantom

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 30. 1. 2016 14:29

trodas píše:Děs a hrůza, co nás čeká... Holt biologie má své zákonitosti!
MUDr. Holub ze Semil


Jistě dodáš odkud to máš :D

Hele a nemůžou za migrací oškliví výrobci léků? Aby se rozšířily nemoce? Především ta AIDS? A vydělali? Nemohli by platit revoluce, občanské války a Islámský stát? Zapřemýšlej nad tím, kdo za tím vším vlastně stojí a jestli Rothschild nekoupil nějakou továrnu na placebo :hm
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 1. 2016 07:56

Koukal jsem na to a mimo jiné na mě vypadlo, že:

1)V Semilech skutečně působí rehabilitační lékař MUDr. Miroslav Holub.

2) Citovaný text mimo jiné převzal i web prvopodstata.com. Pod textem je diskuse v níž je mimo jiné tento příspěvek:

MUDr.Holub
29. LEDEN 2016 (22:54)
NEJSEM autorem tohoto článku a v Africe jsem NIKDY nebyl.
Přesto s mnoha informacemi souhlasím.
MUDr. Holub, Semily
Tady je odkaz na originál článku, někdo si jen vypůjčil moje jméno
http://www.prerovskenoviny.eu/vase-clan ... eho-naroda


3) V článku v Přerovských novinách je nyní jméno MUDr. Holub odstraněno bez jakéhokoli komentáře. Autorem, který článek vložil je Jiří Kobza. Těžko říct, zda je to ten samý Jiří Kobza, co kandidoval do EP za Úsvit ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 2. 2016 07:14

Koukám, že není týden, aby se ne ukázalo, jak moc je Trodas mimo. Takže i kdybych chtěl, jak mám věřit takovému člověku? Člověk, který sice odsuzuje mediální mainstream, ale počíná si úplně stejně. Pokud nejsou jeho nepodložené senzace přímo lži, obsahují minimálně pochybnosti.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 2. 2016 08:02

Je to prostě jen další hoax, podobně jako kdysi tím samým přispěvatelem citovaná Ing. Charvátová, vedoucí střediska laboratoří, která měla údajně napsat článek o nebezpečných jogurtech (viz vlánko GMO potraviny a jejich následky).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 1. 2. 2016 15:09

Možná trodas čerpá z těch tajných zdrojů, které vkládají neúplné obrázky http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?p=10887821#p10887821

A nebo ze zdrojů, kde neinzeruje Coca-Cola?
Jakoby samou sebou získával Kyiv Post reklamy od aerolinek a obřích korporací formátu Coca Coly a Phillip Morris, které se mnohem větším nezávislým anglicky psaným novinám v Polsku, ČR a jinde obloukem vyhýbaly.

:mrgreen: :oboze
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 2. 2016 00:57

Soud nam to tu ponekud umrtvil. :-(
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 2. 2016 13:46

Koukám, koukám. Taky mezi producenty konspiračních teorií se šíří panika, protože sdílenost jejich youtube produktů významně klesla. Za aktuální stav ovšem pochopitelně může Mossad, CIA, NSA, NASA a všichni další, jejichž temné nitky vždy osvětloval ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 5. 2. 2016 17:35

Hlavně za to mohou nejbohatší židovské rodiny. Které jsou ovšem ovládány bytostmi z vesmíru.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 2. 2016 17:42

Jack111 píše:Soud nam to tu ponekud umrtvil. :-(



Nejsem si jist, zda slovo "umrtvil" je v tomto případě vhodné ... :nenapadne
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 2. 2016 18:46

trent: Tak trochu jsem si myslel, že na těch svých kázáních už vystavěl kolem sebe někajou malou sektu, co ho začala živit, ale asi jsem ho přecenil. Nebo zlí židé nechtějí mezi sebou dalšího boháče?

Slonik: Ještě jsem váhal nad slovem zařízl, ale třeba nemá rád nože a na nůžky se to nehodí.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 17. 6. 2016 16:40

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... ralii.html

Obrázek

Invazní druh (nebo též invazivní) je druh na daném území nepůvodní, který se zde nekontrolovaně šíří, přičemž agresivně vytlačuje původní druhy, které mají podobnou funkci v přírodě jako on. U obzvlášť nebezpečných invazí může dojít k tomu, že se daný druh začne šířit natolik nekontrolovaně, že rozvrací celé ekosystémy, což vede k rozsáhlým ekologickým škodám a potlačení či likvidaci mnoha původních druhů, ne jen těch s podobnou nikou. Některé invaze mohou skončit až vyhynutím většího množství původních druhů. Za invazivní druh může být považován i člověk.
citace z wikipedie - podobnost náhodná ??

Obrázek

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
Arthur Schopenhauer, filozof
..............
Imigrant / migrant muslim = invazní druh.

Obrázek

Obrázek
Belgie zavede pro všechny migranty kurzy o respektu k ženám
Belgie zavede ve všech střediscích pro přistěhovalce kursy, v nichž se žadatelům o azyl vysvětlí, jak se chovat uctivě k ženám. Oznámil to v pátek belgický státní tajemník pro přistěhovalectví a azylovou politiku Theo Francken. Řekl to poté, co v Německu byly ženy terčem násilí, z něhož se podezírají imigranti.


Podívejte se na datum
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro ... ili-379943
před rokem !!!
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků