Globální oteplování - anketa

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Globální oteplování:
1. GO způsobí vyhynutí života na zemi a promění Zemi v druhou Venuši. 1 %  3%  [ 1 ]
2. GO učiní většinu planety neobyvatelnou a vyhubí většinu lidstva 0 %  0%  [ 0 ]
3. GO způsobí zvýšení hladin oceánů, posuv podnebných pásem a spoustu dalších vážných problémů. 8 %  29%  [ 8 ]
4. GO existuje, ale rizika se přeceňují. 5 %  18%  [ 5 ]
5. GO existuje, ale jeho vliv bude převážně pozitivní. 1 %  3%  [ 1 ]
6. Člověk žádné GO nezpůsobuje. 4 %  14%  [ 4 ]
7. GO neexistuje. je to jen podvod na kterém se domluvili vědci, aby mohli vysávat granty. 6 %  22%  [ 6 ]
8. Neotepluje se, ale ochlazuje. 2 %  7%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 27

Odeslat příspěvekod Grammator 8. 11. 2009 10:46

brutal: tady už ale vůbec nejde o fakta, ty si tu diskusi posunul někam úplně jinam, tady se nedaj prezentovat fakta, už ne, ty to totiž prostě popřeš, chvíli tvrdíš něco a pak jako bys to neviděl...

Marcel: ano, konečně si na to kápnul, máš absolutní pravdu, je prostě naprostá pitomost to svádět na emise CO2, ty jsou příšerně nepatrný...

člověk udělal daleko větší chyby než smrad z továren, uvědomte si jak strašně to je málo, tak třeba atomovky, dobře, použili jí za války, ale nechápu proč museli odpalovat ty 3000 dalších, idioti a ještě čím dál silnějších, podvodní vůbych rozdrtí podmořský život kilometry daleko, způsobí nevratné poškození mořského dna, korálový útesy šli taky do háje. Taky odpařit třeba ostrov, kam se odpaří? do atmosféry...

navíc hlavní problém skleníkových plynů (teďka CO2) není v jeho produkci, ale právě ve snižování schopnosti ho ničit (kácení lesů a právě úbytek zeleně v moři)

daleko víc, než nějaké GO mě trápí, že je dnes prakticky všechno jedovaté, kdyby šlo jen o CO2, tak neřeknu ani popel, ale mě vadí jedy, jsou naprosto všude, že bude tepleji a stoupne hladina moří? a co je na tom vlastně tak strašnýho?
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 8. 11. 2009 11:11

Neni nic co bych tvrdil a potom popřel. Jak si můžeš stěžovat, že to co řekneš popřu? Co mam asi dělat s nesmyslným tvrzením, než ho popřít?

Vypálení lesa samozřejmě znamená emise CO2, ale neznamená snížení schopnosti ho odstraňovat z atmosféry. Vzrostlý les žádný CO2 nespotřebová.
Úbytek života v moři je zase z velký části vina CO2. (okyseluje oceány)

Nechápu, proč jsi tak posedlej těma bombama, Většina z nich odpálili na několika málo místech. Samozřejmě že odpalovat je asi nemuseli, ale žádnou katastrofu to nezpůsobilo.

Co je na tom strašnýho? No tak pro tebe nic, ale zeptej se někoho, kdo bydlí v nižších nadmořskývh výškách, jestli v tom nevidí něco strašnýho...
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 8. 11. 2009 13:55

se přestěhujou vejš, s tím stejně museli počítat, dřív velká británie nebyla ostrov, ale poloostrov a středozemní moře neexistovalo...

ale je, přečti si tohle téma znova, i sem na to upozorňoval...

les nespotřebovává CO2, bože, ty to vidíš... (učili jste se ve škole cosi o fotosyntéze?)

proč by se lesy vypalovaly? ztráta dřeva...

nezpůsoběj katastrofu, zajeď se podívat na marshallovy ostrovy, jak to tam teď pěkně vypadá... byla radiace v podstatě všudypřítomná... ale to se mi nechce vysvětlovat, ne že by to nebylo zajímavý, ale vůči tobě to stejně nemá smysl...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2009 14:59

Ach Jo Grammatore...
Co Ty co žádné Vejš nemají, Lesy se klůčí a vypalují, čím dále více, dřevo je ceněný a obchodovatelný artikl všude...a zbytek shoří, že.
V místě zkoušek se radioktivita pomalu snižuje, nastal poločas rozpadu, jsou to naštěstí velmi ojedinělé a izolované oblasti i Ta Hirošima Ti již stojí...
O CO2 jsem se přestal zmiňovat, he je pod těmi skleníkovými plyny! atd. Huž toho nech...radši se bavme o tom co s Tím a co s Tím v Česku, že...sice již čistota vod se tady hodně zlepšila, ale stačí jedna ruplá jímka nebo septik(či nějakej dobytek podnikatel co chce ušetřit, he) a sbohem Lososi, pstruzi a raci a vše živé?! Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 8. 11. 2009 16:03

Grammator: Přestěhujou vejš? Ty jim ten pozemek a barák věnuješ?

Druhá věta nevim k čemu patří, aspoň odpovídej psotupně, když už necituješ.

Samozřejmě že nespotřebovává. Fotosyntézu už umíš, tak se nauč něco o rozkladu.

I tak - dřevo se taky dřív nebo pozdějš vyhodí, shnije, spálí...

No jasně, v místě výbuchu jo. Ale v poměru s celou planetou je nějakej atol úplný prd. (a podle fotek to zas až tak hrozný nebude)
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 8. 11. 2009 16:05

fajn, co s tím? vyhodíme slunce do vzduchu? zkapalníme půlku atmosféry někam do zásobníků? Nebo jen *****ážíme uhlík a vyrobíme hodně tužek?
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 8. 11. 2009 16:35

JJ, je to blbý a úplně tomu už zabránit nepůjde. Protože pořád to nějaký Klausové a Grammatorové oddalujou, i když se s omezováním emisí mělo začít už dávno. Ale pořád se dá zabránit největším škodám. Ale musí se začít hned.
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 11. 2009 16:39

7.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2009 22:52

Opět Pánové jako vedle: začněte doma a v okolí Baráku...Tulák Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 00:01

brutale, pošli mi prosím fotku svýho vodíkovýho auta, fotku hromádek na chodbě, jak třídíš odpad, vlastní studny, kamen na biomasu atd.... díky!

Marcele, slibuji že se vynasnažím ;) (ohledně bordelu, s atmosférou toho moc nenadělám)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2009 00:14

Ale dá se, například zrovna u těch Kamen, he...ani investici do studny bych nedoporučoval, co takhle ekologickej barák?! Začněte šetřit Chlapci...Tulák Marcel od Zvonu a s tím bordelem ekologicky zlikvidovaným atmosféře i v GO pomůžeš, díky za snahu Gramme.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 00:19

no víš co, pokud by, čistě hypoteticky, měl brutal, zcela výjmečně ač nepravděpodobně, přeze všechna negativa, a přece jen čirou náhodou, pravdu, tak největšími znečišťovateli jsou lodičky, letadýlka a továrničky, tudíš že si pořídim auto na plyn místo beznínu, můžu pomoct leda tomu, aby v centru nebyl takovej smrad, ale globálně to je naprosto zanedbatelné...

každopádně je to krok, snaha, a snad kdyby to udělal každej...
a bordel končí ve spalovnách, takže recyklace je správná cesta...

btw. doma topím plynem...

jinak se stavbou pasivního domu počítám, už jen kvůli penězům...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2009 00:23

No he Ty spalovny jsou zastaralé, že a odlučovače stojej za drek i další spalování čehokoliv jinde..., chce to vyhazovat co nejmíň tzv. bezodpadkové technologie...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 00:49

no však, proto recyklovat, aby toho v nich končilo co nejmíň..
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2009 17:27

Ty nevíš Grammatore co je bezodpadková technologie?! Ta začíná již ve výzkumu a ve výrobě a v obchodě...ano pokračuje to v Domácnosti a to je již jen vrcholek ledovce-finále, nejlepší je , když nemáš co třídit nebo je toho minimum a to samý s jinejma zbytkama...Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků