Antiparoubkismus

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 1. 2009 17:23

Jenže pořádek v podání pParoubka je spíše sklopit oči, uši, stáhnout ocas a jít bez řečí v řadě za vůdcem, jenž má jako jediný na vše správný názor. Komu se to nelíbí, tak běda. A to už tu jednou bylo.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 16. 1. 2009 17:30

Tak toho jsem si nevšiml a v takové straně nikdo být nemusí, není to povinnost. Kdyby tam byly poměry takové, jak tvrdíte, tak ji stejně může každý svobodně opustit. Ale to se neděje. Nevidíte to příliš černobíle?
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 1. 2009 17:44

mareq0 píše:Kdyby tam byly poměry takové, jak tvrdíte, tak ji stejně může každý svobodně opustit. Ale to se neděje.
Neděje? Opravdu neděje? Mno já ti nevim ... :D Ti co to už nevydželi a opustili poslanecký klub, to je vzduch? No ale nééé, co to plácám, ty vlastně uplatila ODS, jak jinak!
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr N 16. 1. 2009 17:47

Viz poslanec Snítilý.
Taky by mohli odejít z Poslanecký sněmovny, to by ale přišli o koryta.
Petr N
Čtenář

Odeslat příspěvekod mareq0 16. 1. 2009 18:10

jannnn píše:Ti co to už nevydželi a opustili poslanecký klub, to je vzduch? No ale nééé, co to plácám, ty vlastně uplatila ODS, jak jinak!

Jedna vlaštovka jaro nedělá, ať už to bylo jakkoliv, asi tak :D A děje se tak samozřejmě jenom a pouze v ČSSD a výhradně za Paroubka v čele ;-) Jak taky jinak, vždyť mluvíme o antiparoubkismu, což je přesně ono.
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 16. 1. 2009 18:37

Ted kdyz si to tak procitam tak se me vybavila pisnicka, kde se zpiva: "Tenhle baraak na odstrel". Nevim proc... Kazdopadne pParoubek, jeho projev a kdyz jsem videl (Kocka atd.) tak i jeho okoli jsou me SILNE nesipmaticky...

Snazil jsem se udrzet vasne na uzde, snad je to patrne ;-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 17. 1. 2009 07:49

Paroubek je klon Gotwalda
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 29. 5. 2009 18:12

Vajíčková kampaň - další projev antiparoubkismu.
Trošku nechápu jak tupě dokáží někteří "lidé" prezentovat své "názory". Mně by ani nevadilo kdyby si někdo dovolil rozplácnout vajíčko na čele svého nenáviděného politika, oni si to občas opravdu zaslouží, ale to co se dělo v Praze překročilo všechny meze.
To už nebylo symbolické gesto, ale sprosté výtržnictví nejhrubšího kalibru.
A musím říct, že v tomto ohledu u mě Paroubek zabodoval, jak celou situaci zvládl...

(A ještě si trošku dovolím rýpnout, Pražáci opět potvrdili svou pověst :D :D :D )
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 5. 2009 19:05

Co dokázali Pražáci? Že nemají rádi komouše co se tváří jak lidumilní sociálové?
Vajíčka jsou fajn. Konečně někdo proti němu něco dělá a jen nekecá.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 5. 2009 19:07

Souhlasím. Ty první vajíčka měli smysl. To v Praze ale byla jen zábava. Kdyby se tam někoho z vrhačů zeptali, co přesně jim na Paroubkovi vadí a nebo kdo tam všechno vůbec na pódiu stojí, dostalo by se jim určitě zajímavých odpovědí. Stejně tak kdyby se házelo proti Topolánkovi (čunkovi, bursíkovi), vsadím se, že bychom tam viděli ty samé tváře. Každopádně to ale Paroubkovi přeji :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 29. 5. 2009 19:08

Kdo nepochopil podstatu listopadového majetkového převratu v listopadu 1989,bude se stále jen divit.Demokracie byla jen zástěrkou pro přerozdělení majetku.Kupónová privatizace prý byla "zpackaná",ale kdepak,to bylo rpomyšlené krok po kroku včetně úmyslně "děravých" zákonů.V tomto státě musela za KAŽDOU cenu vzniknout úzká skupina dobře informovaných a vzájemně spolupracujících "jen více takových Kožených".Tito lidé se obklopili díky svým ohromným majetkům různými Dalíky a postupně vznikla milionářská mafie,které válcovala poslance a veškeré snahy,které by nějak ohrožovali jejich penězotoky.Jestliže má být manipulace majetkem účinná,múže ho mít jen úzká skupina.90 % zbytku národa na to musí doplácet,mlaskat nemohou všichni.Peníze jsou všemocné a to tak,že i sdělovací prostředky z toho chtějí mít podíl.Takže si všímejte,co se chrlí na posluchače a čtenáře.Pak se divíme,že snadno manipulovatelný národ se chová tak,jak se chová.Co je proti hromadění majetku za každou cenu,to je odpudivé a každý,kdo hlásá sociaální spravedlnost je všemožně umlčován.Korunu tomu všemu dala ODS v čele "chlapa s gulama",ale bohužel nic víc z něho rozumného nevzešlo.O výrocích na hranici pobuřování raději ani nemluvě.Co to bylo za vládu? Zpívající ministrině obrany,no hrůza.Úplatkářskou aférou zostuzený ministr,no raději toho nechat.Co se dělo za zády voličů raději nedomýšlet.Ministr Řebíček se ani neohřál ve vládě a kupuje za stamilióny vilu v Dubaji,kde si na to tak rychle asi vydělal?Nejvyšší čas,že taková vláda byla smetena,bylo to ale moc pozdě,příliš nechala naši ekonomiku na pospas začínající krizi a jediná starost byla,jak rozkrást stamiliardy ve zdravotnictví,kam musí každý ze zákona platit,to se to pak rozebírá hromádka,když její vytváření je tak snadné.Vláda se zmohla jen na takové zhovadilosti,jako poplatky ve zdravotnictví.Ještě bych pochopil za pobyt v nemocnici,ale proč lékárníkovi za to,že zvedne,s prominutím,zadek a laskavě mi vydá lék.A ani to nemusí dokladovat,jak takovéto *****é peníze asi posilují zdravotnictví ?No a pak se divte,že je taková smršť nenávisti proti KSČM a ČSSD,když jako jediní na politické scéně chtějí to hnojiště rozmetat.Omlouvám se,že jsem se tak rozepsal,ale kdo nechce,ať nečte.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 5. 2009 19:17

Ty voe to jsou zase kecy :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 5. 2009 19:27

lip bych to nerekl, ten pan ma evidentne nejaky komplexy :D

jinak s vajickama ze zacatku sem sympatizoval, to co bylo na Andelu uz bylo moc. ale zaslouzil si to.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 29. 5. 2009 19:31

Já se spíš těším na ty kecy,až se bude blížit výročí Velké kapitalistické listopadové revoluce.To se teprve dozvíme,jak se tady žilo na stromech,o totální nesvobodě,teroru,no počkám si na další kalibry.Lepší jsou fronty na práci,než na banány,člověk si víc uvědomí svoji bezmocnost.Je to takové demokratičtější,každý si může vybrat,jak říká "chlap s gulama".Kdo chce práci,ten si ji najde,jen lemplové jsou na podpoře.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 5. 2009 19:42

nazdar (novy): Buď rád, že se tvoji rodiče (či ty sám, ale čtyřicet ti asi není) neznelíbili komunistům. V jiném případě bys o nesvobodě a teroru od komunistů mluvil jinak.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků