Krajské volby 2008

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Pokud půjdu k volbám, koho budu volit?
ODS 16 %  51%  [ 16 ]
ČSSD 4 %  12%  [ 4 ]
KDU-ČSL 0 %  0%  [ 0 ]
Strana zelených 0 %  0%  [ 0 ]
KSČM 1 %  3%  [ 1 ]
jiná strana 10 %  32%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 31

Odeslat příspěvekod mareq0 19. 10. 2008 12:19

Je to můj názor, ale v ODS už panuje delší dobu poměrně napjatá situace. Prohrál sice první volby, ale prohrál je na celé čáře. Politika je v tomto ohledu krutá. Takový výsledek si pánové Tlustý, Bém a další ambiciózní členové ODS nenechají uniknout a dají to Topolánkovi při nejbližší příležitosti najevo.
Topolánkův post předsedy bude jen těžko uhájitelný. Otázkou je, zda vůbec uhájí aspoň post premiéra... Já se přikláním k té "mrtvole" :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2008 12:41

No hlavně pan Tlustý je kkt největšího kalibru. Ten jestli se dostane ještě někam víc dopředu, tak tudle zemi zachchrání už fakt jen ti marťani...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 10. 2008 12:58

jannnn píše:
Slawall píše:
jannnn píše:jo ted koukam, ze Slawallovi je 17, to nic z toho asi nedela, takze nevi...tak promin kluku :-)


Neznamena, ze mi je 17, ze se nemuzu zajimat o politiku, jo reknu to znova, jsem rad ze ta svine Topolankovska odesla

opět je vidět, že se zajímáš málo. svině Topolánkovská nikam neodešla, stále je premiérem ČR i předsedou ODS....


Jasne slovickareni...za chvili odejde...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 10. 2008 13:12

jannnn píše:No hlavně pan Tlustý je kkt největšího kalibru. Ten jestli se dostane ještě někam víc dopředu, tak tudle zemi zachchrání už fakt jen ti marťani...

To jsou mi názory, to jsou mi názory. Předem zdůrazňuji, že nejsem zastáncem ODS, nejsem zastáncem žádné politické strany, i když mám divadlo rád. Ale takováto tvrzení z úst dvacetiletejch chytráků (nic proti, jsem ve stejném věku) mne vždycky dokáží pobavit. Máš asi pocit, že tomu skvěle rozumíš, ale když už takový pocit máš, podepři ho argumenty. Stejně tak mohu nyní říct, že jsi kokot ty, jenže to bych se zařadil na stejnou úroveň, takže to neudělám.
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2008 13:33

Nemůžu mít na někoho nějaký názor? Jak mam svoje pocity podložit důkazy? Jak se pocity podkládají důkazy? Rád se poučím...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 10. 2008 13:43

Ale samozřejmě. Jen jsem si vždy asi tedy naivně myslel, že názor lze vždy něčím podepřít. Nemluvím tu o žádných důkazech, to jsi zmínil ty. Já jasně, možná pro někoho méně jasně, řekl, že by bylo rozumné podepřít takový názor nějaký argumentem. Např. Je to kkt, protože řekl támhleto a támhleto a to se mi příčí nebo je to kkt, protože mi osouložil přítelkyni nebo je to kkt, protože se mi nelíbí jeho obličej. Říct ale jenom je to kkt a to ještě k tomu největšího kalibru. Nevím, to si pak jen já o Tobě myslím, že jsi kkt. Proč? Protože to ani nejsi schopen nijak podepřít.
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2008 13:47

chjo, chjo, tak já ti na něj vytvořim posudek, abys byl spokojeny. nelibi se mi jeho arogantni chovani, nelibi se mi, jak se zachoval, kdyz mu nebylo prideleno ministerstvo financi, je to jeden z lidi, u kterych mam silny pocit ze je snadno zkorumpovatelny, co se mi vubec nelibilo byla jeho ucast v kauze morava a nasledny postoj, kdy se ujal role mucednika, nelibi se mi zpusob jakym komunikuje s vedenim ods, nelibi se mi toho hodne. staci? nebo jeste neco chces vedet?
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 10. 2008 13:48

V pořádku, pak už je mi Tvůj názor jasnější. :wink:
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2008 13:51

To jsem rád. Já jsem jen nečekal, že budu muset takový poměrně nedůležitý a obecný názor natolik detailně obhajovat :-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 19. 10. 2008 13:53

Dlouhodobý problém ODS je, že tam nefungují "samočistící mechanismy". Nefungovaly v době Čermáka a bohužel nefungují ani teď. Tlustý už měl zmizet v propadlišti dějin dávno, ale jak je vidět tak ustál svoje podivné půjčky a nejspíš ustojí i kauzu Morava.
A jako bývalý člen KSČ je skutečně "morální klenot" na štítu ODS...
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 10. 2008 13:57

ObrázekObrázek
:D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 19. 10. 2008 14:02

Tlustý by měl zmizet, o tom není pochyb. ODS dělá zásadní chyby. Své výsledky a kroky ve vládnutí měla dávat lidem pořád na oči. Teď sme ušetřili tam, přidali na vědu, aby nám vědci neutíkali do zahraničí, podpořili jsem miliardami školství, protože na to konečně jsou peníze atd. Lidí jsou totiž hloupí, naprosto. Musí se jim vše ukazovat a lze to vidět na poplatcích u lékařů. Lidé vidí jen 30Kč poplatek, ale že drahé léky stojí míň a že se zlepšuje vybavení nemocnic, to už ne. To že se tím ušetří v rozpočtu a ministerstvo zdravotnictví má více prostředků k práci, to už lidi nezajímá.

Paroubek je chyba, naprostá. On nemá žádný plán jak vládnout. Jeho plán byl a je svrhnout ODS a vládnout. Ale co potom? To sám neví, "nebudeme předbíhat", jenže pak bude pozdě. ČSSD má spoustu dobrých členů, ale bohužel jak nejdou po vůli Paroubka, jdou z kola ven.

Podle mě volby dopadly špatně, ale snad se ODS probudí a bleskne jim hlavou, že musejí změnit taktiku. Reformy jsou nutné, Paroubek to sám v několika rozhovorech uvedl, ale taky uvedl to, že si na tom má namlet hubu někdo jiný. Chce být u korýtka, nic jiného.

Ad: Ano jsem volič ODS, protože to je pro mě to nejmenší zlo ze všech stran. Jsem pravicově zaměřený, ale chci sociální jistoty, žádný americký způsob. A ano, zajímám se o politologii a tak vím, proč pro ODS hlasuji, i když s nimi ve všem nesouhlasím. Mimochodem Rath zase vytahuje referendum k radaru, ale neuvědomuje si, že ČSSD začla jednat o umístění radaru na našem umístění a ona doporučila jako místo pro radar ČR a Paroubek, když byl premiérem, to věděl a pokračoval v jednáních. Není to otázka jednoho roku, ale je to věc, která se řeší roky.
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 19. 10. 2008 14:04

Jack111 píše:ObrázekObrázek
:D

Působí to na mě jak dva milenci, co mají něco nehezkého v úmyslu :D
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 19. 10. 2008 14:46

Už jistě chápete proč Šlégrovi spoluhráči přezdívali "guma" 8-P

Obrázek
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 19. 10. 2008 14:52

volby dopadly velmi dobre, nikdy neni na skodu jednou za cas procistit vedeni na uradech, jednak korupcnikum zase nejakou dobu potrva si najit novou cestu a taky je moznost, ze se objevi nekdo jeste schopnejsi nez ten predtim, protoze hur to delat zas tak lehky ve statni sprave neni
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků