Komiksy - čte tu někdo!?

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dragonnx 10. 5. 2007 15:46

Čuzz lidi.

Čte tu někdo komiksy?? Často chodím do knihkupectví a už delší dobu chodím do oddělení mezi komiksy. Ještě jsem nikdy žádný nečetl. Rozhodl jsem se, že až do knihkupectví přijde nové číslo časopisu Crew, že si ho koupím a budu zvažovat jaký si koupit jako první!?

A co vy??

Dragonnx
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 10. 5. 2007 16:01

komiksy nečtu, nikdy mě to nebavilo
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 5. 2007 16:21

jéééé kde jsou časy, kdy jsem četl Kačera Donalda????? :-) ale i teď se rád začtu do Čtyřlístku...lichotí mi avatar Michala P
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 10. 5. 2007 16:35

ooo Donald a Mickey rulezzz

ako maly som ich cital pravidelne (a este komiks - Conan)

dnes uz vobec
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 10. 5. 2007 17:07

Crew je kvalitou variabilni cislo od cisla, zalezi na tom jaky mas komiksovy vkus a jak se Ti do nej to ktere cislo Crwe trefi.

Jinak z toho c v CR vyslo stoji za precteni treba:
- vsechny dily Crwe ze kterych si udelas docela hezky prehled o stylu vetsiny znamych komiksovych autoru (skoro od kazdeho Crew neco vydala)
- Millerovo Sin City, s vyjimkou posledni knihy "Pekelna jizda" ktera je bohuzel jen prumerna jsou vsechny skvele (osobne se mi nejvic libily "Rodinne hodnoty")
- Milleruv "Navrat temneho rytire" coz je zajimava a perfektne napsana Batmanovka o posledni bitve zestarleho a prosediveleho Batmana
- "Kralovstvi tve" coz je naprosto uzasny a dokonale nakresleny a napsany komiks o tom jake by to bylo kdyby se na svete premnozili super hrdinove a zacali se jatkovat navzajem
- temer cely Gaimanuv "Sandman" ktereho si ale pro jistotu pred nakupem prolistuj protoze to je zvlastni komix s minimem akce zamereny hodne na dej a atmosferu
- "Z pekla" od Alana Moora coz je obrovsky, brilantne napsany, nekolika set strankovy komiksovy roman o Jacku Rozparovacovi

no a dal stoji za zminku treba Mignoluv Hellboy, Preacher od Ennise/Dillona (vysly 3 dily a je lepsi zacit prvnim), Thorgal od Rosinski/Van Hamme a jako ryzi oddychovka treba brutalni Lobo, Judge Dredd nebo Yojimbo

a pokud Ti nevadi cist komisky v originale tak ani nema smysl se rozepisovat ale neni problem si nechat do CR objednat tolik perfektnich komiksu ze budes mit do konce zivota co cist :)
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 10. 5. 2007 17:42

skoncila jsem u Ctyrlistku, Barbanka a Rychlych Sipu pokud se to da povazovat za komiksy....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 5. 2007 17:44

Driv jsem koupil par cisel Conana, nejakeho Spider-mana, ale nejak me to nechytlo... Driv jsem mel o tom docela prehled, protoze sveho casu ve Score byla komixova rubrika, ale to uz je hodne davno :)

Nejakeho Loba bych si ale chtel precist..
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 10. 5. 2007 18:36

blino píše:ooo Donald a Mickey rulezzz

absolutne suhlasim ked som chodila do skolky som sa tesila na kazde nove cislo teraz mi na to nezostava cas ale ja tak som na tento zaner nezanevrela beriem to ako kludne odreagovanie s kuskom humoru :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 5. 2007 22:21

Jooo, kačer Donald....
Tata koupil od kolegy z práce největší hromadu těchto komiksů (od roku 1989) a ještě tedka jsou doby kdy si je čtu u oběda :D

pak z českých jsem hrozně žral čyřlístek... :D

sice to není komiks, ale taky mám pár ročníků ABC
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 17. 5. 2007 14:53

Díky za vaše příspěvky, ale já jsem spíš myslel jinačí. Např. Spiderman, Superman, Sin City atd.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 17. 5. 2007 15:03

Supermana som tusim kedysi aj citala ale osobne ma to moc nevzalo radsej mam serial :mrgreen: :lol:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 5. 2007 16:55

Dragonnx no jak jsem rikal, kdysi to u nas vychazelo v nejakem nakladatelstvi slovnart nebo tak nejak. Par dilu Spidermana, Conana a jeste neco jsem si koupil. Ale moc na chut jsem tomu neprisel. Vetsinou jsem totiz padnul doprostred rozjete serie a nevedel jsem o co bezi...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 26. 5. 2007 00:44

Jako dítě jsem četl Pif a Paf. To jsem opravdu miloval :wink:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod droopy 26. 5. 2007 00:52

ja som cital teenage mutant ninja heroes :D presnejsie tusim dva kusy :)
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 26. 5. 2007 10:04

na to ja jsem koukal akorat v televizi, ten kresleny serial byl dokonaly :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků