Vražda J. F. Kennedyho ?

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MrPierc 24. 10. 2011 20:59

Dobrý den,
dnes jsem viděl vilm JFK od Olivera Stonea. Velmi mne zaujal. Mohli by jste mi doporučit nějakou zajímavou knížku o teorii zabití JFK, vyšetřování, nesrovnalosti ? Chtěl bych, ale nějakou věrohodnou ( i když v tomto tématu to nelze říci ) a velice uznávanou.

Děškuji
MrPierc
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollsroyce 27. 10. 2011 14:43

Nic takového neexistuje.
rollsroyce
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 12. 3. 2013 15:33

MrPierc píše:Dobrý den,
dnes jsem viděl vilm JFK od Olivera Stonea. Velmi mne zaujal. Mohli by jste mi doporučit nějakou zajímavou knížku o teorii zabití JFK, vyšetřování, nesrovnalosti ? Chtěl bych, ale nějakou věrohodnou ( i když v tomto tématu to nelze říci ) a velice uznávanou.
Děškuji


Věrohodné to není vůbec, knížka také původně ne, ale jako skvělou zábavu to oceňuje každý milovník britského humoru:

Pěkně ostrý výlet

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HlWyFDec2rA[/youtube]
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 6. 2013 08:29

alebo to bolo takto pan Stoura


Kennedy chcel ozdravit system a zrusil zmluvu s Fedom - so sukromnymi bankermi,ktori uviedli ludstvo do dlhu a ti,ktori sa snazia nastolit new world order a zotrocit ludstvo a uviest ho do vojen
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 6. 2013 10:53

Jako že se tam ti vepředu nějak vrtí vidím, ale zbraň vůbec. A navíc mi to přijde, jako by tam byl v ten inkriminovaný okamžik střih.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 6. 2013 11:29

keby siel vystrel z vonkajsieho prostredia - automaticky ako spolusediaci zareagujes tak,ze sa skrcis - tym sa kryjes proti dalsej strele z vonkajsieho prostredia a vyuzijes k tomu vozidlo - to spravili ti dvaja za soferom a jeho spolujazdcom.Jeho manzelka vsak rychlo zacala utekat smerom od pachatela - od vodica.Chcela z vozidla uniknut a to aj za cenu ze sa vozidlo pohybuje.

Kenedyho hlava sa v momente vystrelu silnym pohybom posunie dozadu - teda od vodica.

Toto je poranenie hlavy Kenedyho
Obrázek

je to rozsiahle poranenie lebky a ako hovori chlapik na videu - bol pouzity explodujuci projektil,ktory nemal s klasickym nabojom nic spolocne.

-- 7. 6. 2013 12:36 --

kazdopadne je vidno - ze prvy ranu dostal v 0:06 - (do krku?) tu mohol dostat od pripadneho strelca.Ta ho ale nezabila a v 0:13 ho dorazia.

-- 7. 6. 2013 12:48 --

forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 6. 2013 16:03

To je pravda, že tělo reaguje, jako by dostalo ránu zepředu. Ale na tom videu tu pistoli prostě nevidím. Nevím, kde měl být střelec(Oswald). Měl střílet zezadu?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 6. 2013 20:32



Kde tam vidíš nějakou zbraň (od 9 minuty)? To je zatím ta nejšílenější verze, jakou jsem slyšel :tleskani
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 6. 2013 18:03

silenejsi,nejsilenejsi - dolezite je to,ze zomrel prezident,ktory zradil tych hore a chcel lepsiu buducnost pre svojich obcanov - tak isto ako mnoho inych - mimochodom teraz aj ten agent CIA co utiekol do Honkongu
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 9. 2013 07:02

tak stary George Bush nam myslim ze poprvy krat verejne nieco zacal trepat o tom,ze treba presadit New World Order

Mimochodom,to ze "zabili" Kenedyho je strasne k smiechu
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků