How I Met Your Mother

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod van vren 13. 6. 2007 18:13

Obrázek

Znáte někdo tenhle sitcom? Já jsem na něj narazil teprve nedávno a skouknul jsem první sérii a musím říct, že stejně jsem se smál naposledy pří sledování Červeného Trpaslíka. Obzvláště postava Barneyho je geniální. Mnoho lidí srovnává tento seriál s Přáteli, ale podle mě je převyšuje.

odkaz na csfd:
http://www.csfd.cz/film/221411-how-i-met-your-mother/
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2007 18:28

lepsi nez pratele? no tak to sem teda zvedavej... po tom se podivam
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 13. 6. 2007 18:44

Když jsem na to začínal koukat, taky jsem nevěřil, že bude lepší než Přátelé...tenhle serial je fakt skvělej, Barney nemá chybu:)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 13. 6. 2007 19:53

Tak to si musím asi sehnat :), já Přátele žral :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 13. 6. 2007 20:02

ja jsem se to snazil sledovat ale moc me to nenadchlo :( , mozna jsem od toho cekal az moc, nemyslim si ze to ma na pratele, prisly mi ty hlasky porad stejny, pokud tam uz nejake byly teda

ale videl jsem jen asi 5-6 dilu, treba to pak jde nahoru nevim
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quichote2000 16. 6. 2007 12:36

Nekteri tvrdi, ze jsou to novy pratele. Podle me Preteleum dosahuji tak k brichu.
Scenar je slabsi, je to takovy vaznejsi, nektery dily jsou skoro az nudny.
Treba Barney a jeho hlaska suit up! je na zacatku urcite vtipna, pak je to uz spise trapny.
Proste takovej prumer.

http://tvserialy.eu/vsechny/how-i-met-your-mother/
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 16. 6. 2007 22:56

tak som prave skuskol prvu cast a je to dost dobre.. odporucam.. myslim ze mi to sedi viac ako priatelia.. i so slovenskym dabingom :mrgreen:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Radek 11. 10. 2007 08:15

podle me mnohem lepší než Přátelé, moc dobrá zábava po celých 20 minut :lol: určitě doporučuji :tleskani
Radek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 10. 2007 22:39

Videl jsem ted 3 dily konecne. No, lepsi nez Friends to neni, ale hodne se mi to libilo :)

EDIT: tak ted se pomalu blizim konci prvni serie - libi se mi to porad vic. Podobne Friends to je, ale je to trosku jine. Nevim jak to popsat, proste prijemne se na to kouka :tleskani
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 10. 2008 09:43

Konecne jsem se po tom nedavno mrknul taky, pekna droga. Behem par dni jsem dokoukal vsechno az po aktualni dil. Jako u v podstate kazdeho serialu i tady postupne klesa kvalita, ale deje se to sakra pomalu.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kherold 30. 10. 2008 20:59

Tak tenhle seriál na mém žebříčku sitkomů vystoupal hodně vysoko, když nepočítám animované simpsonovi a futuramu tak podle mě převyšuje po všech stránkách všechny ostatní sitkomy. Postavy jsou geniální, obzvlášť Marshall a Barney. Každá epizoda je nabytá vtipem a u žádně jsem se nenudil. Kdo ještě neviděl tak velice doporučuji. Nyní běží na TV JOJ každou sobotu.

Hodnocení na csfd.cz - 94%
Moje hodnocení - 96/101
kherold
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 10. 2008 22:13

pár dílů jsem viděl, ale moc mě to nenadchlo, asi protože tam nejsou nějaké speciální postavy, prostě parta mladých američanů s tím americkým humorem no.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 30. 10. 2008 23:34

no pre Barneyho je aj specialny slabe slovo. Musis pozret viac dielov aby si si utvoril poriadny nazor na tento uzasny serial
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 10. 2008 23:37

Když se na to díval spolubydla a já jen občas kouknul na monitor (beze zvuku), přišlo mi to jako 99 % kopie Přátel. Podobný typy lidí, podobný prostředí, podobný gesta i situace. Když jsem se pak na to koukal já, poznal jsem, že je to něco trochu jinýho. Nicméně mě to nijak zvlášť nenadchlo, jako jo, zábavný to docela je, ale na to jak to každý vychvaluje, tak docela zklamání. Friends jsou o kus lepší :-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 26. 1. 2009 20:42

Je to výborný seriál, napjatě čekám na 14. díl 4. řady :love:
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků