The L Word

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod van vren 22. 5. 2007 17:15

Obrázek

Originální seriál o lesbičkách. Mám skouknuto zatím jen pár dílů, ale docela mě to baví. Znáte někdo?
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 5. 2007 17:18

Ne, napiš víc...čím je originální? Mně teda podle fotky...všechny jsou hubený a hezký, to teda moc originálně nevypadá...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod van vren 22. 5. 2007 17:23

Originální už je jenom tím nápadem vytvořit seriál o lesbických vztazích (tedy alespoň mě to originální připadá). Na to abych to nějak popisoval jsem moc líný, raději si o tom přečtěte něco tady.
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 22. 5. 2007 18:13

neodsudzujem nevidela som :!:
ale na moj vkus prehustene pekne umelimi zenskymi z casopisov a malo poriadnych chlapov :mrgreen: :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 5. 2007 18:26

a proč to má takový název?? :? L word :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 5. 2007 18:43

Hadam, ze je to L word jako lesbian. Stejne tak jako se pouziva n word misto nigger (http://www.banthenword.org/)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 22. 5. 2007 19:56

proc mam obavy ze sledovanost bude zpocatku obrovska a vzapeti bude rychle klesat?

protoze tam zvlastne muzske osazenstvo najde misto erotickych scen jen jakesi "vztahy" :D

vse je jen ma spekulace :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 5. 2007 20:11

taky myslím že to tak bude... Chlapi se budou těšit na nahé ženské a přitom tam pujde jenom o klasickou "telenovelu"... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mbing 22. 5. 2007 20:11

Škoda, že není ještě The G World. :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod droopy 23. 5. 2007 07:24

Tak sexu je tam skutocne dost. Ibaze stale iba lesbickeho... Tlsta tam jedna osoba je, ta tmavsia vzadu vpravo :) len neviem ci bola aj v prvej serii. Problem tohto serialu je az prilis sexualne zalozeny dej, nieco na sposob kazdy s kazdym, kde sa len da a pretlacanie cisto lesbickej kultury napr. v podobe hudby, ktora ostatnym nelesbickym ludom vela nehovori.

The G World sice neexistuje ale existuje serial Queer as Folk a to v UK aj US verzii.
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 23. 5. 2007 19:28

hmmm neni to prvni serial zaobirajici se lesbickou tematikou ... timpadem se originalita ztraci ...

a muzu rict ze ten "prvni" byl aspon dobrej sitcom ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod madeleine 23. 5. 2007 20:40

poznám, ale tiež len z rozprávania... seriál vraj ani nie je taký fascinujúci ako obsadenie, s ktorého vraj moc herečiek lesbičiek nie je, co je podľa kolegynky škoda... :D

jej hviezdicka je daniela sea, dost ju zerie... skoro ako svoju cajku, ktora sa mozrejme zatial vyhrava...

inak original k serialu: http://www.thelwordonline.com/
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod quichote2000 12. 6. 2007 13:05

L word je naslaplej
Resi se tam sex i vztahy, je to jeden z mala dramatických seriálů, kde je každá serie lepší a lepší. Má to slušnej scénář a je to pěkně natočený, veselý, smutný, vzrušující, vše co má mít dobré drama.
Odehrává se v zajímavém prostředí, kde skoro nepotkáte heterosexuála.
Jinak tady mate linky na hafo fan stranek:
http://tvserialy.eu/vsechny/the-l-word/
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 12. 6. 2007 14:45

seberte z modelingovych agentur par pekne vypadajicich holek nejlepe brazilskeho tipu (nezalezi na orientaci ve svete modelingu se to pari vsichni se vsema :lol: ) a vznikne vam L World, nebot ted je in byt lesba a nebo gay, takze sledovanost zarucena...koho bavi porad lsedovat heterosexualni serialy...no nemam pravdu :mrgreen:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hitomi 12. 6. 2007 15:32

Docela seriál o nicem.
Hitomi
Návštěvník

Další stránka